Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marinero

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marinero

  1. Siemka!! Zgadza się adadur - ASP to oczywiście fikcja w tym aucie - mam nadzieję że zrozumiecie - pierwsze audi i w opisie ze szczęścia się pomylilem!! Jeśli chodzi o kierownicę to się dzisiaj przyjrzalem i wygląda tak jakby skóra była ok. Cała kierownica zafarbowana jest na granatowo tak jak wnętrze i głównie ten kolor schodzi!! Autko po serwisie full (pluny, filtry i rozrzad) - chodzi jak pszczółka!!
  2. My z żoncią optujemy za srebrnymi!!
  3. Siemka Everybody :mrgreen: !! W mojej A4 brakuje podłokietnika foteli przednich - czytałem na forum że kilka osób miało ten sam problem. Pytania są następujące: 1 Jak sobie poradziliście z brakującym podłokietnikiem i jaki (z jakiego auta) dobraliście?? 2 Jak się sprawdza podłokietnik przy kubełkowych fotelach z dużymi tak zwanymi boczkami?? Czy nie bedą one przeszkadzać?? Pozdro!!
  4. Cieszę się że większości autko się podoba - nie da się ukryć troszkę kaski trza będzie wrzucić żeby wszystko było ok!! Odpowiadając na dużą ilość postów w sprawie wytartego fotela i kierownika zrobilem dzisiaj "doświadczenie" - wsiadałem i wysiadałem do autka bez myśli o tym że wsiadam do wymarzonego AUDI ze skórą i ......... :twisted: ......... niestety ślizgam się też po kubełkowym fotelu podczas wsiadania więc nie dziwie się że fotel jest w tym miejscu podarty. Jeśli chodzi o kierownik byłem u braciszka przy 150 000km jego kierownik wygląda podobnie. Te zdjęcia do końca nie oddają rzeczywistości :mrgreen: !! Tak czy tak znalazłem już dobrego tapicera i jak tylko wyjdę z dołka po kupnie wymienię podarte elementy i poproszę o dorobienie podłokietnika w tym samym kolorze!! Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w sprawie dorabiania podłokietnika proszę o info - zaraz wystartuję z nowym postem!!
  5. Auto było sprawdzane przez mojego znajomego w seriwsie w audi w Niemczech - przebieg jest na 100% oryginalny i potwierdzony przeglądami - jedno jest pewne, poprzedni właściciel nie dbał o wnętrze ale to się nadrobi . Przy przeróbkach nie będzie mi teraz żal wnętrza :twisted: !!
  6. Kierownik wytarty jak na 170 000 kilometrów i 7 lat. Poza tym może Poprzedniego własciciela przerastała moc i kurczowo trzymał sie kierownika!!
  7. Rzeczywiście czegoś chromowanego tam brakuje na burcie auta. Auto posiada jeszcze srebrne magiczne pudełko przy silniku - chipa. Podejrzewam że moc jest podniesiona do około 140 KM. Prośba do wszystkich - jeśli ktoś spotkał się z autami chiepowanymi w Niemczech i ma jakieś informacje na temat chipa na którym jest oznaczenie DP4 (jedyne) to proszę o info!! :roll:
  8. Witam wszystkich!! Idąc za waszą radą pstryknąłem kilka fotek naszego (mojego i żonci) autka, którym się wozimy od kilku dni. Jeśli chodzi o szczegóły to autko przyciągnięte jest z Niemiec - 170 000 km przebiegu i bezwypadkowa historia. Jutro powinniśmy pojawić się na polskich blachach. Pięknie zmatowiony lakier przez myjnię i nic nie picowane do sprzedaży - auto wygląda jak na swoje lata i na ten przebieg - a to rzeklbym cieszy!! Wyposażenie: - xenon - światła przeciwmgielne - elektryczne i podgrzewane lusterka - elektryczne i podgrzewane skórzane fotele (kubełki) - 4 x airbag - ASR - ABS - 4 elektryczne szyby - kierownica skórzana trójramienna nowy typ - wspomaganie kierownicy - termometr zewnętrzny - central z pilotem i domykanie szyb - relingi dachowe - roleta w bagażniku - radio concert + system BOSE (4+2+sub w bagażniku) Poniżej kilka fotek - prosimy o komentarze!! Pozdrawiam osobę o nicku lukas23. Mamy nadzieję, że teraz wiecej osób przyzna się do dzielenia auta z żoną!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.