Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marinero

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marinero

  1. bardzo ladna furmanka - mam nadzieje ze pokazesz nam ja w niedziele na spociku!! zapraszamy!! :biggrin:
  2. Auto Serwis - bardzo dobrze prowadzony, wyposażony z profesjonalnym podejściem warsztat. Serwis flagowany Boschem i urządzniami diagnostycznymi tej firmy. bylem kilkanascie razy - serwisuje tam trzy auta i nigdy sie niezawiodlem! Bardzo Polecam PS wlasciciel tez jezdzi audi!! Auto Serwis 63-400 Ostrów Wielkopolski Ul. Długa 64 Tel. : - (0-62) 735-67-84 stronka serwisu: http://www.serwis-wozniak.com.pl/
  3. Marinero - ze wzgledu na zawod jaki wykonuje - tak jakos sie ulozylo zeby zarobic musze sie niezle nabujac na morzach :biggrin: !!
  4. tak sprawdzilem - byla doczyszczona i zlozona spowrotem. kazda czesc z tego mechanizmu byla rozebrana przeczyszczona nasmarowana i zlozona!! bangla teraz super.
  5. podczepie sie pod temat - kilka dni temu wycieraczka zatrzymala sie w dziwnej pozycji i koniec (smierc nagla). wczoraj rozkrecilem caly mechanizm i okazalo sie ze zebatki uwidocznione na zdjeciu 6 w tym poscie sa skorodowane co jest powodem ich blokowania!! caly mechanizm zostal przeze mnie wyczyszczony, odswiezony papierem sciernym na koncu przesmarowany nowym smarem i zlozony - problem znikl - wycieraczki smigaja idealnie!!
  6. ja swoich szukalem uzywajac tych samych kryteriow - cisza i komfort - wybralem goodyear excellance - 205/55/16 i jestem bardzo zadowolony - oponka jest praktycznie nieslyszalna - w testach wyszlo ze ma ponizej 70 dB czyli spelnia normy euro 4!!
  7. siemka KOLO!!!
  8. mysle ze kolega pomylil multilock (blokada skrzyni biegow) z centralnym zamkiem - stad ten pilot!!
  9. ladna niunia i chyba na tych samych oponkach co moja - czyzby good year excellence??
  10. siemka mistrzowie!! slyszeliscie cos kiedys na temat radyjek z tej firmy: http://www.allegro.pl/item179150678_cb_radio_tti_770_sklep_3miasto_fv_okazja_.html znajomek sie zastanawia ale nic nie slyszelismy o takiej firmie!! :eek:
  11. Z pierwszej 10 powinni dostać jakiś specjalny status :twisted: Chyba nieciekawy pomysl bo zacznie sie nabijanie czasu zeby wskoczyc do top ten - juz teraz niektorzy przyznaja sie ze maja forum wlaczone caly czas podczas pracy!!
  12. witamy kolejnego audimaniaka!! :biggrin:
  13. tez mam siec w domku pelno kabli podlacznia prwaie na kazdej scianie - ale jak ostatnio powiedzialem ze w garazu nie zrobilem podpiecia do netu to sie postukala w glowe. :eek: ale mysle poczesci ze tez to rozumie bo bym dawno w bagazniku spiworek wozil!! :biggrin:
  14. Witam!! ciekawy temat - czy wasze rodzinki popieraja wasza dzialalnosc na forum oraz godziny spedzone przy aucie na upiekszaniu waszej niuni!! mi zona wczoraj zaproponowala abym na jeden wieczor wylaczyl kompa i posiedzial nie nadajac o !! ciezko bylo ale dalem rade!! napiszcie jak to wyglada u was tylko bez sciemniania - ile razy uslyszeliscie ze nocke spedzacie w bagazniku?? :eek: :biggrin:
  15. wczoraj podziwialismy na zywo - i zacytuje kabaret ani mru mru - zabeczka - ladna sztunia!!!!!!!!!
  16. Siemka Bol3k!! dzieki za podpowiedz - oponki w trakcie realizacji dzisiaj po 12 godzinie kurier powinien zapukac do mych drzwi!! wieczorem montaz i napisze po kilku dniach co i jak!! Mam nadzieje ze nie zawiedziesz sie, a raczej ze Cie oponki nie zawioda.. Melduje oponki wrzucone - smignolem kolo 500 km i ................ cisza - idealnie sie jezdzi cichutkie i do drogi sie niezle kleja!! dzieki za podpowiedz do zobaczyska gdzies na spocie!!
  17. Siemka!! wrocilem z krypy i po dwoch dniach grzebania kilka nowosci w sprawie tematu!! 1 - wywalona antena president florida 2 - zainstalowany wilson - 1 metr + strojenie z radyjkiem 3 - podciagniecie pradu bezposrednio z akumulatora 4 - sprawdzenie na trasie do wrocka wiec tak radyjko dziala teraz duzo duzo lepiej - przy wlaczonym filtrze i squelchu na pol slysze ladnie bez nakladania szumow, ogolnie jest git teraz!! jestem zadowolony - dziala ok. jedyny problem jaki pozostal to ciagle ginacy sygnal w radyjku alpine ktore zamontowalem ale to raczej musze szukac gdzies przy wzmacniaczu antenowym!! jedno jest pewne juz teraz wiem ze nie jest to zwiazane z CB wiec szukam dalej!!! dzisiaj skladam autko na spocik a od poniedzialku znowu!!! Narka!! w sprawie radyjka kazda sugestia mile widziana!!!!
  18. autko bardzo ladne ale rozwin temat z zoncia bo chyba nie chwytamy o co chodzi!! moja pomika nasym i jest ok - jeden z lepszych kierowcow jakiego widzialem!! oj smiga ci ona!!! :eek:
  19. Ladny avancik - silnik gites!! zgadzam sie z michalem zacznij od felg!! prosimy jeszcze o zdjecia srodka!!
  20. wrzucam fotki mojej nowej alpinki CDA 9852RR- zdjecia tego nie oddaja ale kolor identiko z oryginalem. mysle ze calkiem niezle wpasowala sie do mojego wnetrza - jakies sugestie??
  21. No ladne cacuszko!! cudo wersja z tego co widze o jest wszystko!! :biggrin:
  22. Kopia mojego :biggrin: :biggrin: !! srodek cudo - ja mam taki sam i nie zamienil bym na pogrzebowy czarny!! na poczatku tez mialem opory teraz nic nie widze - jedynie na zdjeciach sie rzuca w oczy ale znawcy wiedza co dobre (mam nawet skore w granacie)!! co do felgi racja troszke wieksza byla by lepsza - ja mam 16 i juz jest lepiej!! silniczek mam po wirusie co tez proponuje!! I'm BLUE aba dhiba dhiba!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.