Treść opublikowana przez marinero
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy!!
-
[B5 1.8] Moje A4 AVANT
bardzo ladna furmanka - mam nadzieje ze pokazesz nam ja w niedziele na spociku!! zapraszamy!! :biggrin:
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
Bardzo ladny avancik!! :biggrin:
-
Ostrów Wielkopolski - Auto Serwis
Auto Serwis - bardzo dobrze prowadzony, wyposażony z profesjonalnym podejściem warsztat. Serwis flagowany Boschem i urządzniami diagnostycznymi tej firmy. bylem kilkanascie razy - serwisuje tam trzy auta i nigdy sie niezawiodlem! Bardzo Polecam PS wlasciciel tez jezdzi audi!! Auto Serwis 63-400 Ostrów Wielkopolski Ul. Długa 64 Tel. : - (0-62) 735-67-84 stronka serwisu: http://www.serwis-wozniak.com.pl/
-
Historia naszych nicków
Marinero - ze wzgledu na zawod jaki wykonuje - tak jakos sie ulozylo zeby zarobic musze sie niezle nabujac na morzach :biggrin: !!
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
tak sprawdzilem - byla doczyszczona i zlozona spowrotem. kazda czesc z tego mechanizmu byla rozebrana przeczyszczona nasmarowana i zlozona!! bangla teraz super.
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
podczepie sie pod temat - kilka dni temu wycieraczka zatrzymala sie w dziwnej pozycji i koniec (smierc nagla). wczoraj rozkrecilem caly mechanizm i okazalo sie ze zebatki uwidocznione na zdjeciu 6 w tym poscie sa skorodowane co jest powodem ich blokowania!! caly mechanizm zostal przeze mnie wyczyszczony, odswiezony papierem sciernym na koncu przesmarowany nowym smarem i zlozony - problem znikl - wycieraczki smigaja idealnie!!
-
[ALL B5] Jak najcichsze opony letnie ?
ja swoich szukalem uzywajac tych samych kryteriow - cisza i komfort - wybralem goodyear excellance - 205/55/16 i jestem bardzo zadowolony - oponka jest praktycznie nieslyszalna - w testach wyszlo ze ma ponizej 70 dB czyli spelnia normy euro 4!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka KOLO!!!
-
[B5 1.8 ] 94r. grudzień - mnóstwo problemów
mysle ze kolega pomylil multilock (blokada skrzyni biegow) z centralnym zamkiem - stad ten pilot!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj!!
-
[B5 1.9 TDI AFN - Avant] Wiosenna szybka sesyjka
ladna niunia i chyba na tych samych oponkach co moja - czyzby good year excellence??
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
siemka mistrzowie!! slyszeliscie cos kiedys na temat radyjek z tej firmy: http://www.allegro.pl/item179150678_cb_radio_tti_770_sklep_3miasto_fv_okazja_.html znajomek sie zastanawia ale nic nie slyszelismy o takiej firmie!! :eek:
-
Forum a nasze Małżonki!! (dla tych co maja ASP na palcu)
Z pierwszej 10 powinni dostać jakiś specjalny status :twisted: Chyba nieciekawy pomysl bo zacznie sie nabijanie czasu zeby wskoczyc do top ten - juz teraz niektorzy przyznaja sie ze maja forum wlaczone caly czas podczas pracy!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolejnego audimaniaka!! :biggrin:
-
Forum a nasze Małżonki!! (dla tych co maja ASP na palcu)
tez mam siec w domku pelno kabli podlacznia prwaie na kazdej scianie - ale jak ostatnio powiedzialem ze w garazu nie zrobilem podpiecia do netu to sie postukala w glowe. :eek: ale mysle poczesci ze tez to rozumie bo bym dawno w bagazniku spiworek wozil!! :biggrin:
-
Forum a nasze Małżonki!! (dla tych co maja ASP na palcu)
Witam!! ciekawy temat - czy wasze rodzinki popieraja wasza dzialalnosc na forum oraz godziny spedzone przy aucie na upiekszaniu waszej niuni!! mi zona wczoraj zaproponowala abym na jeden wieczor wylaczyl kompa i posiedzial nie nadajac o !! ciezko bylo ale dalem rade!! napiszcie jak to wyglada u was tylko bez sciemniania - ile razy uslyszeliscie ze nocke spedzacie w bagazniku?? :eek: :biggrin:
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
wczoraj podziwialismy na zywo - i zacytuje kabaret ani mru mru - zabeczka - ladna sztunia!!!!!!!!!
-
Polecane opony letnie
Siemka Bol3k!! dzieki za podpowiedz - oponki w trakcie realizacji dzisiaj po 12 godzinie kurier powinien zapukac do mych drzwi!! wieczorem montaz i napisze po kilku dniach co i jak!! Mam nadzieje ze nie zawiedziesz sie, a raczej ze Cie oponki nie zawioda.. Melduje oponki wrzucone - smignolem kolo 500 km i ................ cisza - idealnie sie jezdzi cichutkie i do drogi sie niezle kleja!! dzieki za podpowiedz do zobaczyska gdzies na spocie!!
-
Zakłócenia w CB radiu po wlączeniu sprzętu Audio!!
Siemka!! wrocilem z krypy i po dwoch dniach grzebania kilka nowosci w sprawie tematu!! 1 - wywalona antena president florida 2 - zainstalowany wilson - 1 metr + strojenie z radyjkiem 3 - podciagniecie pradu bezposrednio z akumulatora 4 - sprawdzenie na trasie do wrocka wiec tak radyjko dziala teraz duzo duzo lepiej - przy wlaczonym filtrze i squelchu na pol slysze ladnie bez nakladania szumow, ogolnie jest git teraz!! jestem zadowolony - dziala ok. jedyny problem jaki pozostal to ciagle ginacy sygnal w radyjku alpine ktore zamontowalem ale to raczej musze szukac gdzies przy wzmacniaczu antenowym!! jedno jest pewne juz teraz wiem ze nie jest to zwiazane z CB wiec szukam dalej!!! dzisiaj skladam autko na spocik a od poniedzialku znowu!!! Narka!! w sprawie radyjka kazda sugestia mile widziana!!!!
-
[B5 1,6] 99'1,6 "17"
autko bardzo ladne ale rozwin temat z zoncia bo chyba nie chwytamy o co chodzi!! moja pomika nasym i jest ok - jeden z lepszych kierowcow jakiego widzialem!! oj smiga ci ona!!! :eek:
-
[B5 1.9TDI Avant] "Mara" + fotki środka
Ladny avancik - silnik gites!! zgadzam sie z michalem zacznij od felg!! prosimy jeszcze o zdjecia srodka!!
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
wrzucam fotki mojej nowej alpinki CDA 9852RR- zdjecia tego nie oddaja ale kolor identiko z oryginalem. mysle ze calkiem niezle wpasowala sie do mojego wnetrza - jakies sugestie??
-
[B6 1,8T BFB multitronic] A4 moja srebrna
No ladne cacuszko!! cudo wersja z tego co widze o jest wszystko!! :biggrin:
-
[B5 1.9 AJM Avant] moja jedyna
Kopia mojego :biggrin: :biggrin: !! srodek cudo - ja mam taki sam i nie zamienil bym na pogrzebowy czarny!! na poczatku tez mialem opory teraz nic nie widze - jedynie na zdjeciach sie rzuca w oczy ale znawcy wiedza co dobre (mam nawet skore w granacie)!! co do felgi racja troszke wieksza byla by lepsza - ja mam 16 i juz jest lepiej!! silniczek mam po wirusie co tez proponuje!! I'm BLUE aba dhiba dhiba!!!