Treść opublikowana przez marinero
-
[b5 2.4]A to moja a4
ladniutkie cacko - jest czym na POM pojechac!! (Powolny Objazd Miasta) dla niewtajemniczonych!! :biggrin:
-
Polecane opony letnie
Siemka Bol3k!! dzieki za podpowiedz - oponki w trakcie realizacji dzisiaj po 12 godzinie kurier powinien zapukac do mych drzwi!! wieczorem montaz i napisze po kilku dniach co i jak!!
-
Słabo odbiera radio
ja mam juz zamontowany separator, ostatnio wymienilem radyjko na alpine i okazalo sie ze podczas jazdy radyjko raz chodzi cieszej raz glosniej, dalej szukam co jest i nie bardzo wiem dlatego zainteresowalem sie tym zasilaniem wzmacniacza.
-
Słabo odbiera radio
siemka bialy a4 - moglbys rozwinac temat i opisac co i jak bo tym tematem jest zainteresowane wiecej osob - np ja!! dzieki z gory!!
-
[B5] Żarówki - najdoskonalsze biało światło
Z tego co wiem to istnieja zarowki o bialej poswiacie, jesli swiatlo bylo mocne najprawdopodobniej kolo mial wsadzone zarowki o wiekszej mocy. ta opcja jest moim zdaniem kiepska bo mozna sobie zniszczyc klosze i zywotnosc takiej zarowki jest mniejsza. :eek:
-
[B5 1.9TDI AVANT QUATTRO]Zdjecia Mojej Quattr'ówki
Ladnie wygladajacy avancik i quattro - sam szukalem czegos w 4x4. jak widze mieszkasz w terenie gorzystym to sprawdzi sie idealnie!! dopisz kiedys cos wiecej i jakas fotka srodka by sie przydala!!
-
Polecane opony letnie
Siemka - jesli polecasz to napisz jeszcze czy masz byc moze doswiadczenie z innymi oponami i jak znajdujesz te goodyeary - glownie chodzi mi o glosnosc - to jest czynnik ktory zawarzy na wyborze goodyear - nokian!!
-
Polecane opony letnie
Wlasnie wybieram letnie gumy dla mej niuni - lubie spokoj cisze i komfort. Wybrałem dwie - Nokian H albo Goodyear Exellance - które sa warte zachodu?? a moze jakies inne propozycje??
-
Zakłócenia w CB radiu po wlączeniu sprzętu Audio!!
Antena jest juz od kilku dni na lewej stronie auta z tylu - ciagle to samo. jak wroce z roboty to powinnismy miec wiosne - rozbiore autko i posprawdzam rozne ustawienia!! jak by jeszcze cos wam wpadlo na mysl to dawajcie!!
-
Zakłócenia w CB radiu po wlączeniu sprzętu Audio!!
Dzieki - teraz fajnie; piszesz az milo - wielkie dzieki!! zrobie to ale niestety za miesiac bo juz czas sie pakowac do roboty - a zoncia i tak CB nie uzywa. jak tylko wroce i sprawdze dam cynk jak wyszlo!! jeszcze raz dzieki!! :biggrin:
-
Zakłócenia w CB radiu po wlączeniu sprzętu Audio!!
radyjko jest wpiete do zasilanie pod deska rozdzielcza nad samym radyjkiem!! to czemu od razu nie pytasz - bylo by milej :biggrin: a z twojej wypowiedzi nie wynikalo ze pytasz gdzie jest zasilane !!
-
Zakłócenia w CB radiu po wlączeniu sprzętu Audio!!
Wypowiedzi kolegi powyzej nie bede komentowal bo nie wnosi ona nic do naszej dyskusji!! mysle ze trzeba zaczacakcje kulturalne forum!! ten szumofon to to samo co president harry tylko inna nazwa na opakowaniu!!
-
Zakłócenia w CB radiu po wlączeniu sprzętu Audio!!
Tak jak pisaliscie anteny tej sie nie stroi choc spotkalem sie z teoria ze na antenie jest beczulka ktora mozna troszke poregulowac - probowalem zadnej zmiany nie widze!! Sprawdzilem w aucie - wszystko wyglada ok - kable polaczenia - mnie slychac w okolicy idealnie i problem mam tylko z odbieraniem. czasami jak odbieram to jest ok ale w wiekszosci mam zaklocenia - szumy. nie bardzo wiem co teraz za krok zrobic??
-
Porozmawiajmy o CB Radiach
Może to wam coś pomoże : http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=336 :biggrin: :biggrin: :twisted: :twisted:
-
Pielęgnacja tapicerki skórzanej.
przelecialem wiele postow o skorzanej tapicerece ale zaden nie porusza takiej blachostki, jak dobrze pielegnowac tapicerke skorzana i jakich srodkow uzywac - a moze ktos ma jakas szczegolna recepture na chemie?? pozatym co bardziej wolicie zeby skora byla matowa czy blyszczaca?? :eek:
-
Zakłócenia w CB radiu po wlączeniu sprzętu Audio!!
Oki od rana zaczynam poszukiwania co powoduje szumi i zaklocenia - jak cos znajde to dam cynk!!! radyjko rzeczywiscie posiada filtr ANL i do wlozenia radia dzialalo idealnie - z ta antena zbiera do 10 km a slyszalnosc przy nadawaniu okolo 8 km!!
-
Zakłócenia w CB radiu po wlączeniu sprzętu Audio!!
Tzn Michał ze pomimo wszystkich zabiegow dalej miales szumy w radyjku i zaklocenia - jak to zwalczyles?? zestroiles antene i bylo ok??
-
Zakłócenia w CB radiu po wlączeniu sprzętu Audio!!
Sam zakładałem i nic dodatkowego nie robilem. Myslalem ze tych nowych radyjek sie nie zestraja :redface: - idea jak to zrobic!! moze Murzyn wiesz jak to sie robi??
-
Zakłócenia w CB radiu po wlączeniu sprzętu Audio!!
Hejka!! Kilka dni temu zainstalowałem cb radio Uniden 510XL + antena president florida. Podczas instalacji nie miałem jeszcze radia w aucie - teraz po wsadzeniu i odpaleniu radyjka audi chorus + system boose okazało sie że w radyjku CB pojawiły sie zakłócenia!! Macie pomysł jak zwalczyc taka dziwnostkę?? :redface: Pod spodem załączam link do stronki ze zdjęciami jak zainstalowałem radyjko. :eek: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6374&postdays=0&postorder=asc&start=15
-
[ALL B6] Montaż CB radia
Tak to wyglada - radyjko uniden 510 + antena president florida. Kable pociagniete sa lewa strona przy podlodze - mozna to zrobic w podsufitce ale jakos zawsze boje sie ze ja pobrudze. Radyjko jest tak zamontowane ze ladnie wdac kanaly poprzez kierownice siedzac w fotelu. Gruche chowam w drzwiach w poleczce - nie przeszkadza mi w zaden sposob. Sposob jest latwy i nie trzeba nic podcinac ani wycinac a desce.
-
[ALL B6] Montaż CB radia
Ja dwa dni temu wrzucilem do siebie unidena 510 - jeszcze mozna go gdzieniegdzie dostac - wszedl idealnie w póleczke pod kierownica - antena president florida - magnes dziala wszystko bardzo dobrze - zbiera do 10 kilometrow nadaje z okolo 8 slyszalnie!! i tak chodzi o to zeby pogadac z kims blizej jak sie mijacie - glownie!! albo jedziesz w dwa auta i wiekszy zasieg ci nie potrzebny!! jak ktos chce zobaczyc jak to wyglada to wrzuce fotki!! :smile:
-
[B5 1,9TDI Avant 2000r] Moja A4-ka
Bardzo ladny zadbany no i w takim kolorze silniku i roczniku jak moj!! avant górą!!
-
oznaczenia na klapie z tylu
Ja na swojej nie mam żadnych oznaczeń. auto nie bylo malowane wiec tak wyjechalo z fabryki - dla mnie lepiej bez oznaczen - lubie cichociemne bryki a fachowcy i tak dojda jaki silnik warczy w srodku!!
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Pierwsze pomiary - 880 km na baku - pol na pol trasa i miasto co daje spalanie 5.5 litra - czyli niezle jak na 1.9 z chipem!! latem na trasie powinno byc jeszcze lepiej!! :eek:
-
A4 Assistance
Dane podesłane - gdyby cos to walcie jak w dym!! pozdrawiam wszystkich!!