Treść opublikowana przez marinero
-
[B5 AFN] A oto moje A4
Fajne autko - wymiana materialu na fotelikach okolo 100 zl Pln od elementu i bedzie cacy!!
-
Które radio wybrać???
Za ta cene mozna by bylo fajna Alpinke albo Clariona wychaczyc!! Moim zdaniem zadna z tych firm do ktorych linki podales nie specjalizuje sie w sprzecie car audio. Lepiej wziasc majaca mniej bajerow Alpinke ale za to z jakoscia dzwieku!! Zastanow sie!!
-
[B5 ADR] Teraz moja A CzWóREczkA
Ladne cacko - aluski i ta naklejka niemiecka z tylu myt i bedzie ok!! :th:
-
[B5 AEB] Jak działa N75?
W moim A4 nic takiego nie słychać. Natomiast kiedy gaszę silnik jest słyszalny cichy świst uchodzącego powietrza (nie jest to dźwięk zatrzymującej sie turbiny). A nie jest to odpowietrzenie klimatyzacji czasami - przod prawa storna - dziala po wylaczeniu silnika przez kilka chwil!!
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Heroes of Might and Magic - czesc III - najfajniejsza pozniejsze sa przefajnowane!! Rycerze i Kupcy - stara strategia!!
-
[B5 AJM] Audi a4, B5, 00, 1.9 TDI 116 KM - ESP
Nie ma co sprawdzac masz takie samo autko jak ja - w tych modelach z tego rocznika byly montowane albo ESP albo ASR - nigdy razem. Jesli masz Przycisk ASR to masz tylko ASR!! tez chcialbym miec ESP ale zycie nie jest dla nas laskawe...
-
sportmile a4 1.8t
Jeszcze fajniejsze sa granatowe mocne avavnty!! :> Tak czy tak cudo furacz!! :th:
-
[B5 AKN] 2,5TDI, nowy nabytek\1
Racja - juz tylko dopieszczanie zostalo - choc Felga 17 i ladny zacisk by poprawil cacuszko!! :th:
-
[B5 AHU] tuning KWP 2000
Przeczytaj w opisie aukcji do czego sluzy to urzadzenie - do komunikacji. Jak podlaczysz to raczej wzrostu mocy nie zauwarzysz!! :polew: Chyba ze umiesz pozniej zaprogramowac kompa to wtedy :notworthy:!!
-
[ALL] Obszywanie foteli skórą warto?
Hejka!! Skora w zime bez grzania tylka to pomylka - dopoki auto sie nie nagrzeje to zimno w zad - jak jezdzisz na krotkie trasy to nie zdazysz tylka rozgrzac!!. Ja mialem poprzepalane maty i zona mi tylek trula cala zime ze skora to tragedia - na wiosne dozbieralem i powszywalem maty!! teraz jest oki!! Mozesz sie zastanowic nad alcantara - moim prywatnym zdaniem super wyglada!! :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powital kolege!!
-
[B5 ABC] Moja A4 :) Srebna Strzała
Bardzo ladne sreberko i do tego najpiekniejsza bryla - avant!! do zmiany migacze boczne na pierwszy ogien!! reszta do obejrzenia na lepszej jakosci zdjeciach albo na spotach!! zapraszamy!!
-
[B5 AFN] [B5 AFN moja lala?????????
Ladna furka!! do zmiany kierunki, i do zlikwidowania oznaczenie TDI!!
-
[B5 1Z] Moja perełka dodatkowe zdjęcia.
Ladna Zabeczka!! Zmiana felg i zawiasu na poczatek!! dopelni szczescia!! a co za wymysl masz na drzwiach przednich - glosniczki??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
My juz wyladowalismy z Iversonem u nas i ciagniemy spota dalej!! PZDR Nasza jutrzejsza pozniejsza obecnosc na forum sponsoruje lech!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1400 wyjedziesz to z kalisza bedziesz o 1530 z nami - poczekamy!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
My tez sie meldujemy o 1500 przed M1!! a w ktorym miejscu?? moze ktos z poznania poda dokladnie miejsce - ktory parking? jakis punkt orientacyjny!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak jak wczesniej pisalem sily wyrzsze jada na shopping - zabieram pet3r i walimy po iversona - przed poludniem!! spotkamy sie w poznaniu!! prosze szanowne gremie o ustalenie dokladnej godziny spotu przed M1!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy kolege z zaprzyjaznionego miasta kalisz - najblizszy spot w poznaniu w sobote!! zapras :th:zamy!
-
Strefa Śmiechu
Wacham sie czy to powinno byc w strefie smiechu czy powinnismy zalozyc strefe zalosnej prawdy!! http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0907/glosujvs2da42.jpg
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zgadzam sie - ja nie wiem czy nie poturlam sie wczesniej aby dac zonci czas na shopping!! :th: bylo zglaszane zapotrzebowanie na oblecenie kilku sklepow!!
-
[B5 AHU] Kontrolka tylko nie wiem od czego?
Raczej sugerowalbym odwrotnie - najpierw poziom plynu - po pierwsze latwiej otworzyc maske niz zdejmowac felunek - po drugie kolega napisal ze tylko na wybojach co sugeruje ze raczek plyn w zniorniczku sie buja!! klocki kilka razy migna a potem swieca naokraglo!!
-
[B5 ADR] Moje kochane A4 :)
cudenko - jak wczesniej koledzy napisali - lampki przod i migacze na poczatek!! Zabeczka!!
-
A4 1,9 TDI 90ps Granatowy
NUTI prawde ci powie!! Radyjko bylo nie oryginalne - sa zdaje sie zaslepki!!
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
Bardzo fajne autko - ja mam pododobne z tym samym silniczkiem juz po sofcie - jestem zadowolony!! fajnego FISa masz - u mnie tego brakuje!! jezdziles kiedys juz ze skora?? dobrze ze masz grzany zydel bo zima na skorze mozna jajo zniesc z zimna od rana!! trzeba szybko autko grzac!!