Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marinero

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marinero

  1. Fajne autko - wymiana materialu na fotelikach okolo 100 zl Pln od elementu i bedzie cacy!!
  2. Za ta cene mozna by bylo fajna Alpinke albo Clariona wychaczyc!! Moim zdaniem zadna z tych firm do ktorych linki podales nie specjalizuje sie w sprzecie car audio. Lepiej wziasc majaca mniej bajerow Alpinke ale za to z jakoscia dzwieku!! Zastanow sie!!
  3. Ladne cacko - aluski i ta naklejka niemiecka z tylu myt i bedzie ok!! :th:
  4. marinero odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    W moim A4 nic takiego nie słychać. Natomiast kiedy gaszę silnik jest słyszalny cichy świst uchodzącego powietrza (nie jest to dźwięk zatrzymującej sie turbiny). A nie jest to odpowietrzenie klimatyzacji czasami - przod prawa storna - dziala po wylaczeniu silnika przez kilka chwil!!
  5. Heroes of Might and Magic - czesc III - najfajniejsza pozniejsze sa przefajnowane!! Rycerze i Kupcy - stara strategia!!
  6. Nie ma co sprawdzac masz takie samo autko jak ja - w tych modelach z tego rocznika byly montowane albo ESP albo ASR - nigdy razem. Jesli masz Przycisk ASR to masz tylko ASR!! tez chcialbym miec ESP ale zycie nie jest dla nas laskawe...
  7. Jeszcze fajniejsze sa granatowe mocne avavnty!! :> Tak czy tak cudo furacz!! :th:
  8. Racja - juz tylko dopieszczanie zostalo - choc Felga 17 i ladny zacisk by poprawil cacuszko!! :th:
  9. Przeczytaj w opisie aukcji do czego sluzy to urzadzenie - do komunikacji. Jak podlaczysz to raczej wzrostu mocy nie zauwarzysz!! :polew: Chyba ze umiesz pozniej zaprogramowac kompa to wtedy :notworthy:!!
  10. Hejka!! Skora w zime bez grzania tylka to pomylka - dopoki auto sie nie nagrzeje to zimno w zad - jak jezdzisz na krotkie trasy to nie zdazysz tylka rozgrzac!!. Ja mialem poprzepalane maty i zona mi tylek trula cala zime ze skora to tragedia - na wiosne dozbieralem i powszywalem maty!! teraz jest oki!! Mozesz sie zastanowic nad alcantara - moim prywatnym zdaniem super wyglada!! :th:
  11. Powital kolege!!
  12. Bardzo ladne sreberko i do tego najpiekniejsza bryla - avant!! do zmiany migacze boczne na pierwszy ogien!! reszta do obejrzenia na lepszej jakosci zdjeciach albo na spotach!! zapraszamy!!
  13. Ladna furka!! do zmiany kierunki, i do zlikwidowania oznaczenie TDI!!
  14. Ladna Zabeczka!! Zmiana felg i zawiasu na poczatek!! dopelni szczescia!! a co za wymysl masz na drzwiach przednich - glosniczki??
  15. My juz wyladowalismy z Iversonem u nas i ciagniemy spota dalej!! PZDR Nasza jutrzejsza pozniejsza obecnosc na forum sponsoruje lech!!
  16. 1400 wyjedziesz to z kalisza bedziesz o 1530 z nami - poczekamy!!
  17. My tez sie meldujemy o 1500 przed M1!! a w ktorym miejscu?? moze ktos z poznania poda dokladnie miejsce - ktory parking? jakis punkt orientacyjny!!
  18. Tak jak wczesniej pisalem sily wyrzsze jada na shopping - zabieram pet3r i walimy po iversona - przed poludniem!! spotkamy sie w poznaniu!! prosze szanowne gremie o ustalenie dokladnej godziny spotu przed M1!!
  19. Witamy kolege z zaprzyjaznionego miasta kalisz - najblizszy spot w poznaniu w sobote!! zapras :th:zamy!
  20. Wacham sie czy to powinno byc w strefie smiechu czy powinnismy zalozyc strefe zalosnej prawdy!! http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0907/glosujvs2da42.jpg
  21. Zgadzam sie - ja nie wiem czy nie poturlam sie wczesniej aby dac zonci czas na shopping!! :th: bylo zglaszane zapotrzebowanie na oblecenie kilku sklepow!!
  22. Raczej sugerowalbym odwrotnie - najpierw poziom plynu - po pierwsze latwiej otworzyc maske niz zdejmowac felunek - po drugie kolega napisal ze tylko na wybojach co sugeruje ze raczek plyn w zniorniczku sie buja!! klocki kilka razy migna a potem swieca naokraglo!!
  23. cudenko - jak wczesniej koledzy napisali - lampki przod i migacze na poczatek!! Zabeczka!!
  24. NUTI prawde ci powie!! Radyjko bylo nie oryginalne - sa zdaje sie zaslepki!!
  25. Bardzo fajne autko - ja mam pododobne z tym samym silniczkiem juz po sofcie - jestem zadowolony!! fajnego FISa masz - u mnie tego brakuje!! jezdziles kiedys juz ze skora?? dobrze ze masz grzany zydel bo zima na skorze mozna jajo zniesc z zimna od rana!! trzeba szybko autko grzac!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.