Treść opublikowana przez marinero
-
[B5 AQD] jak otworzyć pokrywę bezpieczników z boku w desce rozdzielczej
masz podciecie od spodu i w srodku dwa zatrzaski - musisz sie pobawic powinno puscic!!
-
[B5 ADR] Niekompletne podświetlenie obrotomierza
może i dlatego najlepiej stosować zasade zeby przy kazdych naprawch w aucie przy elektronice odlaczyc akumulator o ile oczywiscie zakres prac nie wymaga pradu w systemie!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to pojedziemy przez wrocek!! ja nie widze problemu - tym bardziej ze to najszybsza droga - jedyny - to trza sie przez wrocek przebic na autostrade!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Myślałem, że przez łódkę lecicie Marinero a Ty którędy pomykasz bo widziałem, że też jedziesz ja bede wyjezdzal z Pte3rem z ostrowa w piatek okolo 1400 czsu lokalnego, trasa do dogadania albo 11 na bytom do katowic i potem w prawo albo na wroclaw i potem autostrada na dol!! pet3r cos mowil ze musi zajechac do wodzislawia slaskiego wiec jeszcze musimy to wziasc pod uwage!! dobijaj do nas i polecimy razem!! chociaz tobie to chyba latwiej do gierkowki dobic i poleciec na dol!! - i tam jest mnostwo fotoradarow..... :polew:!!!!same plusy dla 8!!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystko na czym sie nie znamy i sie uczymy jak to zrobic czyli jak zrobic cos czego sie wczesniej nie robilo!! :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i....mój garaż!!!!!! :polew: ciągła reanimacja pazdiochow - mordy gwalty na zlecenie i bez tez!!!
-
[B5 AJM] Prośba o diagnostykę VAGiem - Krotoszyn (Wielkopolska)
Jak jestes zainteresowany vagiem to zapraszam jutro do mnie - kolo 12-13 do ostrowa i postaramy sie pomoc!! bedzie kilku klubowiczow i bedziemy grzebac przy swoich!! Znajdziemy czas i dla nowych!! jak by co pisz na PW do mnie albo do kolegi Iverson!!
-
Kaczyński przyłapany przez fotoradar
on i tak na poduszce siedzi lub jak kto woli krzesełku ciekawe czy na przedni fotel w skodzie mozna zamowic rozkladany fabrycznie dzieciecy fot :polew:elik??
-
Kiedy zmieniacie opony na letnie ??
Ciagle nie wierze - wielki Iverson zgubil dystanse - nic tylko allegro i felgi od 1 zl!!! daje 1,50!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!! Zapraszamy na zloty kalisz - ostrow!! milego i aktywnego uzytkowania!!
-
B5 99. 2,5 TDI Quatro-Srebrne
fajne autko!! ciekawe czy taka antene od telefonu ktos staral sie przerobic na antene od cb - moze by to wspolgralo jakos?? z tylu zaslepki w aucie masz jak od mojego koloru - marine (granat) - genialne wyjscie pod granatowy ideal!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powiatac Lublin - jest tam was kilka osób z lublina i zarząd macie blisko!! :>
-
[B5 AJM] Certificaat van Overeenstemming
to znaczy certyfikat zgodnosci - bysmy musieli znac reszte dokumentu - czego dotyczy ta zgodność!! :>
-
[B5 AJM] Termostat?
kody klimatronika 49 i 51 obserwowane potem decyzja oryginal okolo 85 zlotych , podrobka np wahler - 30 zl.
-
[B5 AAH] jakie zarowki z "Efektem Xenon" do tych lamp
lampy wygladaja na po II lifcie Valeo 99-01, po co kupowac zarowki al axenon. nie lepiej zwykle i oszczedzone pieniadze wrzucic do puszki i zebrac na zestaw xenonowy, co zreszta masz w planach jak widac!! i tak tez proponuje!!
-
Tanie lanie..Czyli gdzie lać do zbiornika za dobrą kaskę:)
Panowie widze ze odbiegliscie od tematu - kazdy leje tam gdzie mu sie podoba - ja u nas w wlkp leje na BP - 4,04 za litr bylo wczoraj. Moi wszyscy znajomi leja na stacjach Inter marche i sa bardzo zadowoleni. Podobno najlepsze paliwo jest na norweskich stacjach statoila.
-
kody climatronika po lifcie
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70.0 masz w FAQ!!
-
kody climatronika po lifcie
sie ma kolego - kody sa podane na forum - poszukaj a ty czasami nie masz silnika AJM - sprawdz oznaczenia??
-
[B5 ADP] Bardzo pilne! Jak się wyjmuje przednie siedzenia od pasażera?
Bardzo mozliwe ze po lifcie jest inne mocowanie, ja pozatym mam elektryka wiec tez moze byc troszeczke innaczej!! Tak czy tak kolega musi szukac na poczatku szyn i zdjac te dwa plastiki z tylu - fotel powinien wyjechac bez problemu!! :th:
-
[B5 ADP] Bardzo pilne! Jak się wyjmuje przednie siedzenia od pasażera?
z tylu fotela na dole szyn masz plastiki maskujace - odkrecasz dwie sruby oraz z przodu pod plastikami masz dwie sruby - wszystkie sa przy szynach maskujacych. tylnie - krzyzak , przod na duzy imbus - nr nie pamietam. Po odkreceniu fotel do tyly i juz jest twoj, jesli elektryk to tez do tylu tylko nie zapomnij poodpinac kostek od air bagow i elektryki fotela.
-
Strefa Śmiechu
Z tego co pamietam sam wypadek byl wrzucany a tutaj jest jego analiza: http://pl.youtube.com/watch?v=XZxSrROEBWI
-
Jaka instalacja do 2,4 V6 ? [KALISZ]
Z tego co wiem to wszyscy z naszej okolicy jezdza do LUNY - (PPHU LUNA Auto-gaz Brzezie ul. Leśna 63-300 PLESZEW) - najtansi nie sa ale dzialaja juz na rynku kilka lat maja dobry serwis i nie ma problemu z gwarancyjnymi naprawami. Kiedys nawet braciszek mial problem ze swoja instalacja nie montowana u nich podjechalismy to sprawdzili wszystko postawili trafna jak sie pozniej okazalo diagnoze i nie wzieli ani zlotowki!! poszukaj w googlach nr telefonu albo podjedz i sie podpytaj!!
-
[B5 AFN] SPRZEDAM!!!!moja 4reczka/nowe foty/nowe światła
zderzak nie jest poliftowy nie ma w nim miejsca na halogeny jest taki jak w modelach od 95 do 98.dokladna data produkcji to 12.29.1998 prawie jak 99. auto jest 100%bez wypadkowe tylko teraz pijany kierowca przytarl mi lewy bok Oblukalem swojego od ranka i popatrzylem na kilka forumowych - oddaje chold macie racje zderzak jest przedliftowy!! szacuneczek!! tak czy tak fajne wyjscie pod montaz xenonu. Jesli chodzi o lampy poliftowe to chyba cos trzeba rezac - byl chyba temat poruszany nawet w warsztacie jest opis chyba!!
-
[B5 AFN] SPRZEDAM!!!!moja 4reczka/nowe foty/nowe światła
Z tego co widze to zderzak jest poliftowy od modelu 99-00 z xenonem dlatego sa spryski!! ciekawe dlaczego wymieniany byl zderzak - znasz historie autka?? reszta cacy ladniutka!!
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Moj jak latam po miescie tez tyle pali - napisz czy to jest po miescie czy w trasie!! Jak w trasie to troszke za duzo!!