- co to za czesc?
-
co to za czesc?
http://www.directupload.net/file/d/3759/ttyu7rlc_jpg.htm grzebalem pod kolektorem ,wiec moze od bagneta.nigdzie nie moge znalezc po numerze
- tempomat
- tempomat
- tempomat
-
jak aktywowac funkcje +4096?
modul komfortu 8E0 959 433 AJ. po wejsciu w Central.conv 46 - Recoding 07 - dodalem wartosc 4096 w pierwszym oknie.funkcja ktora chcialem osignac nie dziala.dlaczego? juz wiem .czasami poiprostu nie zaskakuje edycja w aplikacji
-
nie bierze calej tarczy
CO TY CHCESZ SMAROWAC JAK W KOLO PROWADNICY(SRUBY) OTACZA JA GUMA! OPROCZ GWINTU, NO ALE TO WIEMY
-
blad na radiu
klimatronic i u dolu od razu popiolka
-
Jak wymienić tarcze ?
troszku lepiej bo 75% na okolo 600km.powieksza sie powierzchnia, ale i tak nie powinno tak byc
-
blad na radiu
nie rozumiem pojecia 1DIN?
-
blad na radiu
jak wyciagnac klimatronic?
-
nie bierze calej tarczy
powierzchnia tarcia zwieksza sie.okolo 500 moze 600km zrobilem
-
odczyt z sondy
"można to zrobić vagiem w silniku/grupa 77 silnik musi być rozgrzany (temp cieczy 90*) test można wykonać jednorazowo po odpaleniu. Wykonujemy go przechodząc w ustawienia początkowe [04] i utrzymując obroty na ok 1800-2000obr/min. Ale jak sieje błędami to już pewnie po nim" czy taki sposob jest dobry? przewody od sai - filter oraz sai -metalowy zawor sa cale.jezeli dziur nie ma to wtakim razie test wymagany.ok dzisiaj postaram sie to zrobic
-
odczyt z sondy
http://vaglog.rtnet.pl/log_185954.html czy to znaczy ze mam nieszczelnosc?dodam ze wywala mi blad 16795.zaraz ide spojrzec pod maske co z pompa sai
-
blad na radiu
nic nie robilem,ale mechanik wymienial panel klimy(nie wiem czy radio trzeba wyciagac przy tym?).nie znam sie na tyle aby odpowidziec na rodzaj anteny