Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

swiro222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. swiro222 odpowiedział(a) na swiro222 temat w 1.8T
    dzieki
  2. swiro222 opublikował(a) temat w 1.8T
    http://www.directupload.net/file/d/3759/ttyu7rlc_jpg.htm grzebalem pod kolektorem ,wiec moze od bagneta.nigdzie nie moge znalezc po numerze
  3. swiro222 odpowiedział(a) na swiro222 temat w 1.8T
    ok zaryzykuje
  4. swiro222 odpowiedział(a) na swiro222 temat w 1.8T
    cha, gdyby byly numery nie byloby tematu.chce zamowic, a gosciu ma nie zdemontowane
  5. swiro222 opublikował(a) temat w 1.8T
    czy tempomat i modul z anglika a4b6 pasuje do naszych a4b6?prosze o odpowiedzi potwierdzone
  6. modul komfortu 8E0 959 433 AJ. po wejsciu w Central.conv 46 - Recoding 07 - dodalem wartosc 4096 w pierwszym oknie.funkcja ktora chcialem osignac nie dziala.dlaczego? juz wiem .czasami poiprostu nie zaskakuje edycja w aplikacji
  7. CO TY CHCESZ SMAROWAC JAK W KOLO PROWADNICY(SRUBY) OTACZA JA GUMA! OPROCZ GWINTU, NO ALE TO WIEMY
  8. klimatronic i u dolu od razu popiolka
  9. swiro222 odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    troszku lepiej bo 75% na okolo 600km.powieksza sie powierzchnia, ale i tak nie powinno tak byc
  10. nie rozumiem pojecia 1DIN?
  11. jak wyciagnac klimatronic?
  12. powierzchnia tarcia zwieksza sie.okolo 500 moze 600km zrobilem
  13. swiro222 odpowiedział(a) na swiro222 temat w Audi A4 B6/B7
    "można to zrobić vagiem w silniku/grupa 77 silnik musi być rozgrzany (temp cieczy 90*) test można wykonać jednorazowo po odpaleniu. Wykonujemy go przechodząc w ustawienia początkowe [04] i utrzymując obroty na ok 1800-2000obr/min. Ale jak sieje błędami to już pewnie po nim" czy taki sposob jest dobry? przewody od sai - filter oraz sai -metalowy zawor sa cale.jezeli dziur nie ma to wtakim razie test wymagany.ok dzisiaj postaram sie to zrobic
  14. swiro222 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    http://vaglog.rtnet.pl/log_185954.html czy to znaczy ze mam nieszczelnosc?dodam ze wywala mi blad 16795.zaraz ide spojrzec pod maske co z pompa sai
  15. nic nie robilem,ale mechanik wymienial panel klimy(nie wiem czy radio trzeba wyciagac przy tym?).nie znam sie na tyle aby odpowidziec na rodzaj anteny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.