Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pestekk1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pestekk1

  1. Jeśli pod kompa, to trzeba będzie do jakiego speca pojechać, bo nie dysponuję kablem, ale to nieważne.... Wydawało mi się, że mechanicznie zawsze powinno sie dać wyregulować lampę,, bez względu na to czy są sprawne silniczki czy nie.
  2. ???? Mógłbyś jaśniej?
  3. Witam, mam pytanko techniczne odnośnie regulacji świateł xenonowych. Pojechałem autem na przegląd i okazało się że lewa lampa świeci ok, a prawa lampa za wysoko. Diagnosta próbował wyregulować ręcznie, tymi dwoma śrubami regulacyjnymi, ale światło nie zmieniało swojego położenia. Tutaj moje pytanie, czy jest coś uszkodzone w lampie, a jak tak to jak to naprawić, czy jest to problem związany z samopoziomowaniem, i żeby ustawić lampę trzeba to robić blokując uprzednio mechanizm w Vagu?
  4. I faktycznie te puchy pomogą? Jak tak to jaką firmę polecacie? Ja się nad tym zastanawiałem właśnie, myślałem jeszcze o jakimś oryginalnym preparacie co dają do samochodu - uszczelniacz + kompresor (opel, chevrolet, toyota bo te są tanie) ale czy idzie za nimi lepsza jakość? A co do assistace, to jak wygląda sprawa? Przyjeżdża laweta i jak się okazuje że nie mam koła zapasowego, to nie ma z tym żadnego problemu żeby zawieźli auto na wulkanizację? Pytam bo audi będzie dużo jeździła po Niemczech, więc trzeba mieć pewność. Dojazdówka będzie cieńsza, prawda? Ale średnicę trzeba zachować, czyli będzie tak samo duża, ale cieńsza?
  5. Witam, mam pytanie do użytkowników LPG. Mianowicie w jaki sposób przewozicie zapas w waszych zagazowanych autach? Macie pełnowymiarowe koło czy dojazdówkę? Czy znacie jakiś sposób na zamocowanie koła zapasowego (pełnowymiarowego) tak żeby zajmował jak najmniej miejsca. Mój samochód to a4 b6 avant na zapasie 17'

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.