Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepery1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. nic poprostu wogole nie swieci Zegary normalnie funkcjonują a wyswietlacZ nic
  2. A jakies błedy sa ? masz kompa / W B8 imobilajzera nie ma w liczniku nie ma żadnych błedów wlasnie
  3. Witam. Wbijam taki temat bo nie widzę by miał ktoś taki problem a na mnie akurat padł może mi ktoś doradzić bo prawdopodobnie jeśli się spalił to dużo roboty Z imobilajzerem czy może to być tylko mała awaria bezpiecznika miał ktos Z was taki problem...
  4. A jesli mam samochod 2010 '10 to nowsze zawieszenie bo tak w aso powiedzieli to ktore sa te tuleje nr.
  5. Witam moze mi ktos powiedziec jasniej jakie tuleje to sa i od czego bYm w sklepie mogl powiedziec
  6. Na drugim komplecie kół też masz te drgania?? Jeśli nie, to spróbuj wyważyć na hunter'ze z testem drogowym, miałem tak, że wyważarki pokazywały OK, a na hunterze okazało się, że opona jest uszkodzona. to nie oznacza, że musi być dobra... tak robili to na hunterze Z testem drogowYm ale to bardziej od silnika idzie gdzY chce przYspieszyc dodaje gas i drga
  7. Witam wszystkich po przeczytaniu tych wszystkich problemów mam to sama tylko dodatkowo przy predkosci około 150km czuje drgania dodam Ze w Aso wyważali kola sprawdzali zawieszenie i bylo wszystko ok drgania uznali Ze to sprzeglo ale widze ze wiekszosc wymienila i dalej wiec nie wiem czy jest sens co może sie za tm kryć???
  8. mysle ze wina lezy w oponach nie wydaje mi sie nowe micheliny mysle ze wina lezy w oponach nie wydaje mi sie nowe micheliny a jeszcze bardziej jesli dodam jeszcze gas do spodu
  9. Witam wszystkich po przeczytaniu tych wszystkich problemów mam to sama tylko dodatkowo przy predkosci około 150km czuje drgania dodam Ze w Aso wyważali kola sprawdzali zawieszenie i bylo wszystko ok drgania uznali Ze to sprzeglo ale widze ze wiekszosc wymienila i dalej wiec nie wiem czy jest sens co może sie za tm kryć???
  10. a ja mam pytanko czy to bedzie dwumas czy jakies lozyska w czasie jazdy czasem czuje drgania pedału gazu najbardziej przy 4 biegu mial ktos takie problemy
  11. mam pytanko kiedy muszę wymienic olej w skrzyni biegow mam przejechane 140 tys
  12. mam pytanko kiedy muszę wymienic olej w skrzyni biegow mam przejechane 140 tys

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.