-
zgasł FIS wyświetlacz przy licznikach
nic poprostu wogole nie swieci Zegary normalnie funkcjonują a wyswietlacZ nic
-
zgasł FIS wyświetlacz przy licznikach
A jakies błedy sa ? masz kompa / W B8 imobilajzera nie ma w liczniku nie ma żadnych błedów wlasnie
-
zgasł FIS wyświetlacz przy licznikach
Witam. Wbijam taki temat bo nie widzę by miał ktoś taki problem a na mnie akurat padł może mi ktoś doradzić bo prawdopodobnie jeśli się spalił to dużo roboty Z imobilajzerem czy może to być tylko mała awaria bezpiecznika miał ktos Z was taki problem...
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
A jesli mam samochod 2010 '10 to nowsze zawieszenie bo tak w aso powiedzieli to ktore sa te tuleje nr.
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Witam moze mi ktos powiedziec jasniej jakie tuleje to sa i od czego bYm w sklepie mogl powiedziec
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
Na drugim komplecie kół też masz te drgania?? Jeśli nie, to spróbuj wyważyć na hunter'ze z testem drogowym, miałem tak, że wyważarki pokazywały OK, a na hunterze okazało się, że opona jest uszkodzona. to nie oznacza, że musi być dobra... tak robili to na hunterze Z testem drogowYm ale to bardziej od silnika idzie gdzY chce przYspieszyc dodaje gas i drga
-
Wymiana dwumasy sprzegła
Witam wszystkich po przeczytaniu tych wszystkich problemów mam to sama tylko dodatkowo przy predkosci około 150km czuje drgania dodam Ze w Aso wyważali kola sprawdzali zawieszenie i bylo wszystko ok drgania uznali Ze to sprzeglo ale widze ze wiekszosc wymienila i dalej wiec nie wiem czy jest sens co może sie za tm kryć???
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
mysle ze wina lezy w oponach nie wydaje mi sie nowe micheliny mysle ze wina lezy w oponach nie wydaje mi sie nowe micheliny a jeszcze bardziej jesli dodam jeszcze gas do spodu
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
Witam wszystkich po przeczytaniu tych wszystkich problemów mam to sama tylko dodatkowo przy predkosci około 150km czuje drgania dodam Ze w Aso wyważali kola sprawdzali zawieszenie i bylo wszystko ok drgania uznali Ze to sprzeglo ale widze ze wiekszosc wymienila i dalej wiec nie wiem czy jest sens co może sie za tm kryć???
-
Wymiana dwumasy sprzegła
a ja mam pytanko czy to bedzie dwumas czy jakies lozyska w czasie jazdy czasem czuje drgania pedału gazu najbardziej przy 4 biegu mial ktos takie problemy
-
[ALL B8] .....Audi A4 B8 2.0 TDI 143KM 2010r.....
mam pytanko kiedy muszę wymienic olej w skrzyni biegow mam przejechane 140 tys
-
Wymiana oleju LONG LIFE a service duo
mam pytanko kiedy muszę wymienic olej w skrzyni biegow mam przejechane 140 tys
pepery1
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta