Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezes66

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam , po dłuższej nieobecnosci wstawiam zdjęcia samochodu na swieżo kupionych BBSach poszukuje dekielka gdyż poprzedni własciciel zgubił jeden jesli ktos posiada takie cos prosiłbym o info . Na jaki kolor pomalowac felgi aby bardziej komponowały sie z samochodem ? Pozdrawiam
  2. Witam serdecznie chciałbym wam przedstawic moje wozidełko jakim jest audi a4 b5 1.8 Turbo AVANT Po lifcie z 1999 roku . Jest to moje drugie auto , pierwszym była mazda 323F BA , posiadałem mazdę 4 lata aż wreszcie postanowiłem że sprzedam ją i tak sie udało . Po dołożeniu niewielkiej kwoty za mazdę udało mi sie kupić moje drugie auto jakim było Audi . Szukałem samochodu przez całe wakacje i dopiero pod koniec wrzesnia udało mi sie znalesc audi w niemczech od prywatnej osoby a nie handlarza . Pojechałem kupiłem i tak samochód trafił do naszego pięknego kraju .Przebieg przy kupnie 222 tys km , jestem w stanie w to uwierzyć . Z wyposażenia samochód posiada wszystko co daje Audi , dodatkami są grzane fotele i parę innych bajerów Postanowiłem kupic ten samochód gdyz w mazdzie brakowalo mi przestrzeni ( szczególnie w bagazniku ) no i wiadomo moc robi swoje , mazda posiadała 88 Kucyków a tutaj mam juz prawie 2 razy tyle więc róznica jest naprawde spora . Z samochodami mam kontakt non stop gdyz z zawodu jestem mechanikiem pojazdów samochodowych także większosc napraw wykonuję sam Plany jakie wiąże z tym autem to utrzymanie go w idealnym stanie . W przyszłosci napewno jakiś CHIP na 180 KUCY . Priorytetem jest doposażenie samochodu w opcjonalne wyposażenie a także dobór odpowiedniej felgi ( mam 15 Ronal ) lecz poluję na ładne BBSy 17 . W miarę mozliwosci będe wstawiał relację z postępu prac nad moją furką . Pozdrawiam Przedstawiam zdjęcie gdy auto było juz na lawecie podczas powrotu do domu Tutaj juz autko po myciu i polerowaniu
  3. Witam jestem nowym uzytkownikiem forum . Mieszkam w miejscowosci Klonowa w województwie łódzkim . Posiadam a4 b5 z 1999 roku , mam nadzieję że spędze tu miło czas Pozdrawiam
  4. Witam , wszystko było sprawdzone , wyciągnąłem licznik i wygrzałem go suszarką więc prawdopodobnie były zimne luty , narazie działa
  5. Witam , mam problem z licznikiem , gdyż po zgaszeniu samochodu i ponownym uruchomieniu samochodu przestal działać licznik , nie działa prędkosciomierz i obrotomierz , nie działa także podswietlenie przycisków wnętrza . Prosiłbym o jakąs diagnoze >

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.