Treść opublikowana przez cosmos7
-
Spot Leszno
Wiosna nadeszła (prawie) czas założyc szerokiego "papcia" i sie pokazać panowie. Ja sie pisze, ale wyprzedzenie tygodniowe z umawianiem. Inaczej nie damy rady.
-
215/50/17 przód i 235/45/17 tył ?
Dzięki, ostatecznie wylądowały na przodzie nowe 235 . Wygląd jedna ma znaczenie ...pozdro. Wątek do zamknięcia.
-
215/50/17 przód i 235/45/17 tył ?
Witam, pytanie jak w temacie. Czy moge mieć taki układ? Mam 3.0 V6 bez quattro. Wnerwiaja mnie juz te szerokie opony. Wynalazłem, że 215/50/17 to dobry zamiennik dla 235/45/17 wiec zastanawiam sie, abstrahując od wyglądu, czy przy układzie 215/50/17 przód i 235/45/17 tył elektronika i pomiary będą ok. ??
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
A zadam pytanie nieco inne , jak najłatwiej i najbardziej bezkolizyjnie wyjąć przyciski poszczególne??? Mam tylko do malowania plusy i minusy...
-
Inne radio niz fabryczne nie działa w ogóle!!??
Dokładnie, tak chce zrobić... Napisze co wyszło.
-
Inne radio niz fabryczne nie działa w ogóle!!??
Niestety, po przytknięciu masy do obudowy, czy nawet wejścia antenowego radio nie gra. W innym aucie sprawdziłem, i radio gra po podłączeniu tyko kostki zasilania, nawet anteny nie musiałem podłączyć jest prąd , radio śmiga. Spróbuje na mojej kostce odtworzyc dokłądnie taki sam układ jak mam na tym drugim aucie, zobaczymy czy ruszy...
-
Inne radio niz fabryczne nie działa w ogóle!!??
No to spróbuje, a powiedz mi gdzie najlepiej tą mase podpiąc, żeby szumów nie było itp.?
-
Inne radio niz fabryczne nie działa w ogóle!!??
Mam radio PEIYING ALIEN 9909 1din z wysuwanym ekranem. (Nie ten dział, hmm sorry . Wydawało mi sie, że pasuje.) Możliwe, że chodzi o mase właśnie. Pokombinuje jutro, ale jak ktoś ma jeszcze jakies patenty to chętnie poczytam. ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- Ja mam w mojej kostce z zasilaniem tylko 4 kable: nieb, czerw, żółty i czarny. Nie mam możliwości zamiany. Zobacze co bedzie jak przyjdzie moduł. Tam tez jest ISO. Będę informował na bieżąco. Dziex.
-
Inne radio niz fabryczne nie działa w ogóle!!??
Witam. Watek jest poruszany w wielu miejscach, naczytałem sie,ale nie znalazłem odp. na swoje pytanie. Wiem jak podłączyc tylne głośniki, zamówiłem juz moduł, ale problem w tym , że po podpięciu radia nic nie gra, jak by nie było pradu. Dodam , że radio działa w innym aucie. Opisze sytuacje: Radio podłączam na kostki iso (podwójna) i antena - jedna kostka taka podłużna nie podłaczona bo nie mam jeszcze modułu. Mimo to powinien byc chyba prąd i głos z przednich głośników. Niestety nie gra kompletnie nic - brak zasilania chyba. Radio AUDI gra bez problemu. Może jakies zasilanie czy masa jest jeszcze z tej podłuznej kostki dlatego oryginalne radio gra. Ktos wie o co chodzi??
-
Spot Leszno
greg24 gdzie te fotki??
-
Spot Leszno
Właśnie, dawaj foto, albo nawet 5
-
Spot Leszno
Widze, ze pare osób jednak zyje i sie udziela. Pozdro. Mam pytanko, czy ktoś ma doświadczenie z podłączaniem innego radia przez gotowe zestawy z allegro żeby grał subwoofer jak w ori.??
-
Spot Leszno
Witam, mody mody Projekt skończe wiosną Musze tu częściej zaglądać, bo widze , że jednak pare osób sie udziela. Marzy mi sie spot który przekroczy 5 osób Pozdro.
-
Spot Leszno
Witam, a niedziela czy sobota...Ja w sobote nie moge, w niedziele wracam z Wrocławia wiec bede miał po drodze. Mam auto lekko rozebrane, ale o tym pogadamy na zlocie.
-
[ALL B6] Wymiana foteli i kanapy na skórę
To smacznego, ale nadal nie wiem czy skoro mam instalacje to bedzie jakis problem...???
-
[ALL B6] Wymiana foteli i kanapy na skórę
Witam ja sie podepne, ale z lekko odwrotnym tematem. Mam obecnie materiałowe kubełki z podgrzewaniem i pompowaniem lędźwia. Zamierzam kupić skóre, już znalazłem i generalnie fotel ten sam, kubełek z pompowaniem ale bez podgrzewania. Pytanie jest następujące, czy jest możliwośc że podłącze moją wiązkę i będzie w tej skórze grzac ( czy może tam nie ma w ogóle kostki do podłączenia grzania, ani maty w ogóle?), a jesli nie da sie to czy to wielki problem rozebrac siedziska i przełożyc mate grzewczą, a ;potem wszystko łądnie podłączyć. Dzięki
-
Spot Leszno
Spoko, bede wdzieczny za namiar.
-
Spot Leszno
No to jak juz pytamy, to może mi ktoś podsunie człowieka co dobrze pierze siedzenia i reszte środka za rozsądne pieniądze. Chodzi tez o to, żeby nie było z tego wiecej szkód niż pożytku. Nie każdy kto ma karcher potrafi wyprać auto. Rozumiecie.
-
Spot Leszno
No i konkretnego terminu nie ma... Może poniedziałek? Jak dla mnie Osieczna jest spoko...
-
Spot Leszno
Jak by co to ja tu minitoruje i tez chetnie wpadne, nawet w tyg.
-
Spot Leszno
Też bym wpadł
-
Spot Leszno
Spoko, to sie ustawimy jak by co...Tu masz tel. 693 447 097, jak by lało to jeszcze bedziemy gadać. POzdro.
-
Spot Leszno
Panowie, słabo, no nic ja jade tak czy siak, jesli komuś sie chce proponuje sie ustawić wczesniej pod tesco, widziałem, że tam sie sporo aut wybiera, jak sie pojawimy o 12 to z godzine będziemy wjeżdżać, wiec proponuje 10 30 spotkanie i chwile potem skoczymy juz pod heaven. KTO SIE PISZE, BEZ WGLĘDU NA LICZBE AUT??
-
Spot Leszno
1.wojthass 2. cosmos7 3. 4. 5.
-
Spot Leszno
Właśnie miałem o tym pisać, może z tej okazji mały spocik zrobimy i wbijemy całą ekipą na ten parking ?? Ja sie pisze