Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cosmos7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cosmos7

  1. cosmos7 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Wiosna nadeszła (prawie) czas założyc szerokiego "papcia" i sie pokazać panowie. Ja sie pisze, ale wyprzedzenie tygodniowe z umawianiem. Inaczej nie damy rady.
  2. Dzięki, ostatecznie wylądowały na przodzie nowe 235 . Wygląd jedna ma znaczenie ...pozdro. Wątek do zamknięcia.
  3. Witam, pytanie jak w temacie. Czy moge mieć taki układ? Mam 3.0 V6 bez quattro. Wnerwiaja mnie juz te szerokie opony. Wynalazłem, że 215/50/17 to dobry zamiennik dla 235/45/17 wiec zastanawiam sie, abstrahując od wyglądu, czy przy układzie 215/50/17 przód i 235/45/17 tył elektronika i pomiary będą ok. ??
  4. A zadam pytanie nieco inne , jak najłatwiej i najbardziej bezkolizyjnie wyjąć przyciski poszczególne??? Mam tylko do malowania plusy i minusy...
  5. Dokładnie, tak chce zrobić... Napisze co wyszło.
  6. Niestety, po przytknięciu masy do obudowy, czy nawet wejścia antenowego radio nie gra. W innym aucie sprawdziłem, i radio gra po podłączeniu tyko kostki zasilania, nawet anteny nie musiałem podłączyć jest prąd , radio śmiga. Spróbuje na mojej kostce odtworzyc dokłądnie taki sam układ jak mam na tym drugim aucie, zobaczymy czy ruszy...
  7. No to spróbuje, a powiedz mi gdzie najlepiej tą mase podpiąc, żeby szumów nie było itp.?
  8. Mam radio PEIYING ALIEN 9909 1din z wysuwanym ekranem. (Nie ten dział, hmm sorry . Wydawało mi sie, że pasuje.) Możliwe, że chodzi o mase właśnie. Pokombinuje jutro, ale jak ktoś ma jeszcze jakies patenty to chętnie poczytam. ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- Ja mam w mojej kostce z zasilaniem tylko 4 kable: nieb, czerw, żółty i czarny. Nie mam możliwości zamiany. Zobacze co bedzie jak przyjdzie moduł. Tam tez jest ISO. Będę informował na bieżąco. Dziex.
  9. Witam. Watek jest poruszany w wielu miejscach, naczytałem sie,ale nie znalazłem odp. na swoje pytanie. Wiem jak podłączyc tylne głośniki, zamówiłem juz moduł, ale problem w tym , że po podpięciu radia nic nie gra, jak by nie było pradu. Dodam , że radio działa w innym aucie. Opisze sytuacje: Radio podłączam na kostki iso (podwójna) i antena - jedna kostka taka podłużna nie podłaczona bo nie mam jeszcze modułu. Mimo to powinien byc chyba prąd i głos z przednich głośników. Niestety nie gra kompletnie nic - brak zasilania chyba. Radio AUDI gra bez problemu. Może jakies zasilanie czy masa jest jeszcze z tej podłuznej kostki dlatego oryginalne radio gra. Ktos wie o co chodzi??
  10. cosmos7 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    greg24 gdzie te fotki??
  11. cosmos7 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Właśnie, dawaj foto, albo nawet 5
  12. cosmos7 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Widze, ze pare osób jednak zyje i sie udziela. Pozdro. Mam pytanko, czy ktoś ma doświadczenie z podłączaniem innego radia przez gotowe zestawy z allegro żeby grał subwoofer jak w ori.??
  13. cosmos7 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Witam, mody mody Projekt skończe wiosną Musze tu częściej zaglądać, bo widze , że jednak pare osób sie udziela. Marzy mi sie spot który przekroczy 5 osób Pozdro.
  14. cosmos7 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Witam, a niedziela czy sobota...Ja w sobote nie moge, w niedziele wracam z Wrocławia wiec bede miał po drodze. Mam auto lekko rozebrane, ale o tym pogadamy na zlocie.
  15. To smacznego, ale nadal nie wiem czy skoro mam instalacje to bedzie jakis problem...???
  16. Witam ja sie podepne, ale z lekko odwrotnym tematem. Mam obecnie materiałowe kubełki z podgrzewaniem i pompowaniem lędźwia. Zamierzam kupić skóre, już znalazłem i generalnie fotel ten sam, kubełek z pompowaniem ale bez podgrzewania. Pytanie jest następujące, czy jest możliwośc że podłącze moją wiązkę i będzie w tej skórze grzac ( czy może tam nie ma w ogóle kostki do podłączenia grzania, ani maty w ogóle?), a jesli nie da sie to czy to wielki problem rozebrac siedziska i przełożyc mate grzewczą, a ;potem wszystko łądnie podłączyć. Dzięki
  17. cosmos7 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Spoko, bede wdzieczny za namiar.
  18. cosmos7 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    No to jak juz pytamy, to może mi ktoś podsunie człowieka co dobrze pierze siedzenia i reszte środka za rozsądne pieniądze. Chodzi tez o to, żeby nie było z tego wiecej szkód niż pożytku. Nie każdy kto ma karcher potrafi wyprać auto. Rozumiecie.
  19. cosmos7 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    No i konkretnego terminu nie ma... Może poniedziałek? Jak dla mnie Osieczna jest spoko...
  20. cosmos7 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Jak by co to ja tu minitoruje i tez chetnie wpadne, nawet w tyg.
  21. cosmos7 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Też bym wpadł
  22. cosmos7 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Spoko, to sie ustawimy jak by co...Tu masz tel. 693 447 097, jak by lało to jeszcze bedziemy gadać. POzdro.
  23. cosmos7 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Panowie, słabo, no nic ja jade tak czy siak, jesli komuś sie chce proponuje sie ustawić wczesniej pod tesco, widziałem, że tam sie sporo aut wybiera, jak sie pojawimy o 12 to z godzine będziemy wjeżdżać, wiec proponuje 10 30 spotkanie i chwile potem skoczymy juz pod heaven. KTO SIE PISZE, BEZ WGLĘDU NA LICZBE AUT??
  24. cosmos7 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    1.wojthass 2. cosmos7 3. 4. 5.
  25. cosmos7 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Właśnie miałem o tym pisać, może z tej okazji mały spocik zrobimy i wbijemy całą ekipą na ten parking ?? Ja sie pisze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.