-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Pany polecacie jakieś wycieraczki do audi ? brałem ost. boscha tradycyjne ale jakąś średnio zadowolony jestem, chyba że podróby mi się trafiły..
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
elo, może ktoś mi pomóc ustalić numer części, potrzebuje pompkę do spryskiwaczy refl. i wężyk który z niej wychodzi .. dokładnie te części co na zdjęciu
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
widzisz trzeba się czasem tu odzywać na prawdę nie gryziemy szczerze mówiąc nie zaglądałem specjalnie na forum, jak szukałem czujnika do klimy to się zarejestrowałem tutaj.. a na spoty w Jeleniej to już przypadkiem trafiłem przeglądając kilka dni temu forum .. ale dobrze wiedzieć że jest ktoś pomocny z JG mam parę usterek do zlikwidowania więc będzie gdzie pytać
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
niestety nie mam w znajomych nikogo z takim autem w skodzie mieli czujnik od ręki kupiłem dziś nowy koszt 57 zł ..
-
Błędy przy hamowaniu, kontrolki ABS i ESP
byłem dziś w skodzie nowy kosztuje 57 zł więc śmieszne pieniądze.. w środę założę nowy..
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Siemanko, potrzebowałbym namiar na kogoś kumatego w naszych audi JG ..mam problem z czujnikiem hamulca.. zaczęło mi wywalać błędy abs i esp wyciągnąłem czujnik wyczyściłem styki i niestety światła stop świecą się cały czas a bolec nie sięga do pedała hamulca jest wysunięty na maxa.. potrzebowałbym jakiejś rady ,,
-
Błędy przy hamowaniu, kontrolki ABS i ESP
widać problem czujnika dopadł i mnie .. kwestia jest taka że miałem błędy abs esp i spiralke.. wyciągnąłem czujnik wyczyściłem styki i problem jest następujący bolec nie sięga do pedału hamulca .. po zamontowaniu czujnika na swoje miejsce bolec ledwo dotyka pedału hamulca co jest nie tak ?? musiałem zrobić prowizorkę i coś podłożyć na pedał żeby czujnik sięgał.. na pedale powinna być jakaś nasadka czy o co kaman ...