Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sloujol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pany polecacie jakieś wycieraczki do audi ? brałem ost. boscha tradycyjne ale jakąś średnio zadowolony jestem, chyba że podróby mi się trafiły..
  2. elo, może ktoś mi pomóc ustalić numer części, potrzebuje pompkę do spryskiwaczy refl. i wężyk który z niej wychodzi .. dokładnie te części co na zdjęciu
  3. widzisz trzeba się czasem tu odzywać na prawdę nie gryziemy szczerze mówiąc nie zaglądałem specjalnie na forum, jak szukałem czujnika do klimy to się zarejestrowałem tutaj.. a na spoty w Jeleniej to już przypadkiem trafiłem przeglądając kilka dni temu forum .. ale dobrze wiedzieć że jest ktoś pomocny z JG mam parę usterek do zlikwidowania więc będzie gdzie pytać
  4. niestety nie mam w znajomych nikogo z takim autem w skodzie mieli czujnik od ręki kupiłem dziś nowy koszt 57 zł ..
  5. byłem dziś w skodzie nowy kosztuje 57 zł więc śmieszne pieniądze.. w środę założę nowy..
  6. Siemanko, potrzebowałbym namiar na kogoś kumatego w naszych audi JG ..mam problem z czujnikiem hamulca.. zaczęło mi wywalać błędy abs i esp wyciągnąłem czujnik wyczyściłem styki i niestety światła stop świecą się cały czas a bolec nie sięga do pedała hamulca jest wysunięty na maxa.. potrzebowałbym jakiejś rady ,,
  7. widać problem czujnika dopadł i mnie .. kwestia jest taka że miałem błędy abs esp i spiralke.. wyciągnąłem czujnik wyczyściłem styki i problem jest następujący bolec nie sięga do pedału hamulca .. po zamontowaniu czujnika na swoje miejsce bolec ledwo dotyka pedału hamulca co jest nie tak ?? musiałem zrobić prowizorkę i coś podłożyć na pedał żeby czujnik sięgał.. na pedale powinna być jakaś nasadka czy o co kaman ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.