Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wujasz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wujasz

  1. Dziękuję. Ale swoją drogą to ciekawe że w vagu pokazuje tiptronic. Pozdrawiam ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- ok...
  2. Nie 07G tylko 0G7
  3. Nie multitronic tylko tiptronic. Między innymi pokazuje to decoder vag: 0G7 to tiptronic
  4. wujasz odpowiedział(a) na kordffm temat w 2.7TDI
    Nie multitronic tylko tiptronic. Między innymi pokazuje to decoder vag: 0G7 to tiptronic ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ---------- nie masz tipa tylko multi.... jak dalej bedziesz tak ruszal z pod swiatel to czeka cie to co kolege wyzej przy 150 tys.... proponuje nauczyc sie jezdzic z ta skrzynia troszke delikatniej oczywiscie mozna przycisnac mocno ale nie ze startu od swiatel do swiatel Nie multitronic tylko tiptronic. Między innymi pokazuje to decoder vag: 0G7 to tiptronic. Jeżdżę raczej spokojnie. Nie wyrywam się na światłach
  5. Witam. Moje nowe audi, poprzedni model to Audi A3 1.9 tdi 110km po 270 tys przebiegu sprzedalem, ze łzami w oczach . eh.. Czas na nowe ............. Audi A4 B8 2.7 tdi tiptronic 8 biegowy (2008). 126000 przebiegu kupiony od znajomego. Czarny, brazowa skora i sporo dodatkow. Na 17-calowych zimówkach i 18 letnich. Fajna skrzynia tiptronic w połączeniu z Audi drive select.
  6. wujasz odpowiedział(a) na kordffm temat w 2.7TDI
    Witam. Posiadam Audi A4 B8 2.7 tdi automat tiptronic 8 biegów z audi drive select i uważam że pomimo braku quatro ma wystarczajaco duzą moc żeby wystartowac sporo lepiej niz sporo innych aut. 190 km sprawuje sie wysmienicie , a wszczegolnosci w trybie dynamic i zbiera sie calkiem, calkiem niezle. Fakt ze przy normalnej jeżdzie średnio spala 9,5 litra na setke (spora wiekszosc po miescie), ale przy tym motorze....... i dużej frajdzie z jazdy to mysle ze spoko. Jeżdżę co prawda od półtora miesiąca ale muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczony kultura jazdy i wyposażeniem auta. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam.
  7. Witam. Od soboty stalem sie wlascicielem Audi A4 B8 2.7 tdi 2008rok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.