Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arrobb

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arrobb

  1. Ano to, że się jakoś w Bielsku ustawić nigdy nie można. Zawsze kuwa coś. Pozdrowionka
  2. Panowie Witam. I jak jest spocik, czy co? ?
  3. Witam. Coś się w tym tygodniu zadziewa? Podpalamy coś w ognisku?
  4. Może by coś uwarzyć jutro?
  5. arrobb odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Witam Panowie. Czy może przypadkiem ktoś nie leci ze śląskiego w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. Mam coś z tamtych kierunków do odebrania. Pozdrawiam
  6. O której Panocki jaramy kiełbasy?
  7. Pozdrawiam. Ja i kiełbasa wpadniemy.
  8. Ja jestem na tak. Może być kiełbacha.
  9. Jutro mogę wjechać? Jestem na miejscu.
  10. Ja mogę wjechać, ale ok. 19 ?
  11. Witam kolegów AUDIholików. Czy coś w środek jest, że tak zapytuje?
  12. arrobb odpowiedział(a) na arrobb temat w Audi A4/S4 B6
    Się rozumie że glebę zaliczę. Pierwsze jednak trochę kucyków i blacharz. ?
  13. Spoko wozidło. Pozdrowienia Czarku ??
  14. arrobb odpowiedział(a) na arrobb temat w Audi A4/S4 B6
    Spasowane B6 w B7 było oki. Dopiero po spotkaniu z lewej strony z sarną wszystko poszło w d..e. Teraz idzie do blacharza więc się poprawi. Lampa przednia już była, co prawda mam kupione oryginały, ale się zobaczy. Kiera mmm miodzio.
  15. arrobb opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Witam wszystkich. Już troszkę czasu upłynęło od rejestracji na forum. Teraz czas się przedstawić od audi strony. Co prawda nie wygląda jak B6, ale nią jest. Z wyglądu B7, ale nią nie jest. Taki już jeden, jedyny Horacy. Historia długa jego pochodzenia i bardzo zakręcona (kiedyś na SPOTkaniu przy piwku „bezalkoholowym” - oszywiście) Audi A4 Avant Rok produkcji: 2002 Kolor – na pewno ciemny 5 - biegów, AVB 6 poduszek powietrznych ABS, ESP Immobiliser Halogeny Centralny zamek Klimatyzacja dwustrefowa 2 X elektryczne szyby Czujniki parkowania tył – jeszcze nie podłączony Tempomat Dzielona tylna kanapa RNS-E + dużo głośników – i to gra Pakiet komfort domykanie szyb z kluczyka Elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka Podłokietniki - przód i tył Pakiet chrom: chromowane listwy szyb i relingi Pełen pakiet światło - oświetlenie kratek nawiewu, podświetlenie podłokietnika, oświetlenie nóg, oświetlenie kabiny: dwie diody skierowane na lewarek biegów, oświetlenie przestrzeni nóg, podświetlenie klamek wewnętrznych, czerwone lampki ostrzegawcze w boczkach drzwi i podświetlenie nóg przy wysiadaniu 18 calowe felgi aluminiowe zestaw lato / zima 17 cali Diody ambiente Samochód przejęty w Polsce i jest u mnie już ponad roczek. Chwali się go bo to dobre jest. Plany: Więcej kucy Dokładka zderzaka Ładny środek S-Line Ładny zderzak przód S-Line Dodatkowo co niedokońca zostało pokazane na zdjęciach (bo się nie ma co chwalić). To usunięcie w gniotki w zderzaku tylnym po Fordzie, i z przedniego nadkola Sarenki. Tera Foto Przodzik Boszek Pupa Środek Pozdrawiam Arro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.