Treść opublikowana przez arrobb
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Może być piontek. ?. Ale jak będzie środek tez wpadnę. ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemka!!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bydzie ktoś? ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Powitać koledzy. Dziś jest środek. Więc nie śmiało spytam. Czy dziś jest jakieś SPOTkanko?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie. Jeszcze nie - będzie czas to się pochwale . Pozdrawiam- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pozdrawiam. Czekam ma następnego. ?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oks. Byde- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To w końcu środek czy piontek? ⁉️- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niestety nie ja. Mój Horacy ma przerwę w jeździe. Dużo kilometrów zrobił w tygodniu. Teraz poruszam się autem żony. Pozdrawiam- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dajcie znać. To wpadnę.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wiem. Dzięki już byłem. Chciałem się przywitać bardziej regionalnie. ?- 1.9 TDI AVB 101 KM Bezpieczne zwiększenie mocy
Wiem, że są dobrzy (przynajmniej z opini na forum). Ale czy ktoś jeszcze. Chciałbym porównać możliwości jak i ceny takich modyfikacji.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam Arek Bielsko. Czarne A4 Avant Horacy. Do miłego spotkania na drodze lub spociku. Pozdrawiam. Wesołego jajka i mokrej dynguski.- 1.9 TDI AVB 101 KM Bezpieczne zwiększenie mocy
Witam. Arek Bielsko. Też właśnie rozmyślam nad zwiększeniem mocy w tym samym silniku. Wymiana turbiny, program i intercooler. Moje pytanie jest raczej o dobrego tunera na Śląsku lub w Małopolsce. Chcę powierzyć auto komuś kto się na tym zna, lub osobie którą Macie już sprawdzoną w tym temacie. Z góry wielkie dzięki za propozycje. Pozdrawiam czarna A4- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Arek Bielsko-Biała Czarne Audi A4 B6/7 hybryda, inaczej Horacy. Wesołych Świat dla wszystkich- Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać drogie Panie i Panów z A4. - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu