bobw

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia bobw

Reputacja

1. Kodowanie mam na 95AH (8KO915105E) (auto z 2008r). Zastanawia mnie ten prąd ładowania chociaż jak zmierzyłem miernikiem było 14.8v a po włączeniu świateł 14.7-6V. Większość pisze ze nie powinno przekraczać 14.4V ale też piszą że powinno mieścić się między 13.8V a 14.8V - może ktoś coś wie więcej na ten temat bo nie chciałbym uszkodzić akumulatora, lub całej instancji.
  2. Ja zas dzis zmierzyłem (sprawdziłem) VCDS w 19 -GATEWAY blok 14 i mam takie wyniki: Generator Voltage - 15.00V Dynamic Filed - 61.3% Fieled Current - 2.625A Zas w bloku 18 akumulatora mam: Battery Votage - 14.4V Battery Current - 6.9A Zamontowany jest akumulator 95Ah 450A i mam wątpliwość czy alternator nie podaje za duże napięcie, może ktoś wie czy tak może być czy np regulator napięcia jest uszkodzony??
  3. bobw

Radio chorus

U nich w sklepie https://car-tronic.pl/dension-gateway-pro-bt-audi-quadlock-auxusbipodid3bt-p4286.html jest ten model tańszy. I ten gość też mnie zapewniał ze będzie działać a jeżeli nie to będę go mógł odesłać. Ja może sie skuszę na tego DENSION-a bez Bluetootha ale to dopiero na koniec lutego. No chyba ze będziesz próbował wcześniej to daj znać czy się udało podłączyć
  4. bobw

Radio chorus

Ja nie podłączyłem gniazda AUX do radia tylko w kodowaniu zaznaczyłem opcję AUX i teraz po wciśnięciu przycisku MEDIA w radiu mam wybór CD czy AUX. I raczej wątpię by ten kabel 8k0035474 dał możliwość słuchania muzyki np z pendriva, Trzeba szukać jakieś zmieniarki ewentualnie emulatora zmieniarki. U mnie zmieniarka (emulator) XCARLINK nie działa. Teraz przymierzam sie do tego: https://car-tronic.pl/dension-gateway-300-audi-quadlock-p3550.html - sprzedawca zapewniał że będzie działał wiec może po feriach będę próbował ją podłączyć
  5. bobw

Radio chorus

Sprawdzałem w kodowaniu 19 ale u mnie nie ma nic o zmieniarce i nie ma kodu 0E, co najwyżej jest "6E - Media Player II" ale czy to chodzi o zmieniarkę? A i tak teraz czekam na inna zmieniarkę. Więc jeszcze się nie poddaje:)
  6. bobw

Radio chorus

No to wiem - że sterownik. Ale co mam odznaczyć? zmieniarkę? tam nie ma takiej funkcji
  7. bobw

Radio chorus

Nie w GATEWAYU nie, a co tam trzeba by kodować?
  8. bobw

Radio chorus

Ja stawiam że coś jest nie tak ze zmieniarką emulatorem- mam XCARLINK, ponoć ma być kompatybilna, ale to juz sprawdzę lub wymienię (jeśli sie da:)) na inną w przyszłym tygodniu.
  9. bobw

Radio chorus

Na razie próby nie powiodły się ale tez nie wiem czy to wina zmieniarki czy tez radio nie współpracuje ze zmieniarką. W przyszłym tygodniu będę sprawdzał zmieniarkę czy ona jest sprawna i zobaczymy. A co CAR to działa. Jest tam kilka funkcji. Natomiast jeśli będzie włączone CAR i SETUP to tylko wyskakuje jakiś dziwny komunikat. O dalszych próbach poinformuje:)
  10. bobw

Radio chorus

No jak na razie w kodowaniu 56 zaznaczyłem opcje AUX i teraz włączając MEDIA mam wybór CD czy AUX. Może jak zdążę to dziś spróbuje podłączyć emulator zmieniarki i zobaczymy co ten CHORUS jest wart:) A co do przycisku CAR to tez go wieczorem sprawdzę
  11. bobw

Radio chorus

Radio to takie jak na zdjęciach a co, do AMI to trochę drogi interes jak na razie. Dlatego na początek szukam zmieniarki lub emulatora zmieniarki. A potem zobaczymy;) .
  12. bobw

Radio chorus

No właśnie! czy te radio obsługuje zmieniarkę? chociaż ma ono wejście 12pin na zmieniarkę, a może ktoś z form ma podłączoną zmieniarkę do tego radia? Jutro jeszcze sprawdzę w kodowaniu 56 co tam można odznaczyć
  13. bobw

Radio chorus

A może ktoś powiedzieć jakie powinno być kodowanie w kanale 56 aby działa zmieniarka??
  14. bobw

Radio chorus

Mam pytanko czy radio chorus montowane w audi a4 b8 obsługuje zmieniarkę CD i czy np można podłączyć do niego emulator zmieniarki USB? Bo jakiegoś włącznika AUX to ono nie ma na zewnątrz.