Treść opublikowana przez boniu
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
spoty mamy w drugą i czwartą sobote miesiaca... ale zawsze mozesz do mnei podjechac je przymierzyc lub ja podjade na spocika
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
ale tak bez opon to nie przymiarka
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
juz sie nie moge doczekac jak je wrzuce na autko
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
James Ty dalej to CA... narazie nie mam kasy na to ... mam inne priorytety w tym roku i narazie tak ono dalej zostanie
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
No i wkoncu fele poskrecalem dzis ... teraz tylko oponki zalozyc i czekac na wiosne
-
[ALL B5] Jak sprawdzić, czy działają podgrzewane fotele?
kurde szukalem ale nic nie znalazlem ;/ bo musze zrobic instalacje grzanych foteli bo nie mam...chyba ze moja jest juz przystosowana? jest taka mozliwosc?? w sumie mam el.skladane lusterka grzane,el, szyby wszystkie 4 airy.climatronic
-
[ALL B5] Jak sprawdzić, czy działają podgrzewane fotele?
Witam Panowie mam takie pytanko kupilem fotele z grzaniem powiedzcie mi jak sprawdzic czy maty grzeja?? moze to takie laikowe pytanie ale serio nie mam pojecia a nim je dam do obszycia to chcialem sie dowiedziec czy grzanie chodzi ,druga sprawa ma ktos schemat podlaczenia foteli ?? dodam ze u mnie nie mialem wczesniej grzanych foteli,wiec bede rezal
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jezeli byl znak o zwierzetach to mozesz zapomniec o odszkodowaniu...
-
[B5 AEB] Co to może być za wtyczka
no ale klimatronic mi dziala poprawnie wskazywanie na cyferblacie tez dziala poprawnie wiec o co B??
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
mam przod amory i narazie tak zostanie ... narazie nie mam kasiury na kompresor i reszte rzeczy...mam warzniejsze wydatki ... jedynie zrobie tak ze przod zaloze i bedzie on dzialal na zasadzie takiej ze np sam upuszczam powietrze popuszczajac wentyl...i dopompowanie kompresorem takim zwyklym
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
dalej nic ;/ jak wracam z pracy o 16 to sie zajmuje mala do poki zona nie wroci z pracy a potem mi sie juz nie chce bawic :/
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
na wiosne beda fotki
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
lampki juz zmienione i zawitaly valeo
-
[B5 AEB] Co to może być za wtyczka
niom waz jest ale nie ma tam czujnika... po co dwa czujniki ??
-
[B5 AEB] Co to może być za wtyczka
ja mam czujnik zaraz za blokiem z tylu w wezu...
-
[B5 AEB] Co to może być za wtyczka
temp cieczy ?? ale temperatuje mi pokazuje [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 18:02_________________________________________________gdzie masz ta druga wtyczke zalozona ??
-
[B5 AEB] Co to może być za wtyczka
Panowie mam takie glupie pytanko bo dzis mi wysiadl czujnik spalania i przy okazji patrzynia czy sie wtyczka nie odpiela znalazlem sobie taka jedna luzna wtyczke od czego ona moze byc ???
-
[B5 AEB] Brak smarowania pomocy!!!
jeden korek to spustowy a ta rurka to splyw z turba... jedna podusze musisz wyjac zeby miec lepsze dojscie wszystkie sruby bez problemu odkrecisz jak odkrecisz poduchy silnika i go podniesiesz troche!! jest troche meczenia sie z tym najlepiej jak bys mial najazdy lub kanal...[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 17:21_________________________________________________ja juz miche dwa razy zmienialem u siebie bo rozwalilem a w sumie to 4 razy juz odkrecalem
-
[B5 AEB] Brak smarowania pomocy!!!
dokładnie zgadzam sie z puckiem !!! ja mialem tak u siebie pol roku temu pprostu smok sie zasyfil...Wyczysc smok i zobaczysz ze wszystko bedzie ok!! pompa bedzie ok zobaczysz!!! powodzenia w wyciaganiu michy ... stan sobie tak zebys mogl silnik troche podniesc,tylko najpiierw poduchy odkrec
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
a to dopiero bez rantow na dniach wysylam srubki do chromowania lub zlocenia
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
nie widac,bo nawet nie zaczalem ;/ stopki z amora sa juz odciete ale nie mam czasu z tym robic [br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 15:19_________________________________________________Jak znajde tylko czas w tym tygodniu to dospawam stopki do amorow i powinno byc gites a o to nowy bajer ktory dzis doszedl kurierem bedzie troche trzeba podrezac zeby spasowac ale jak to sie mowi jak sie popiesci to sie zmiesci ... jezeli bede mial w sobote czas lub teraz wieczorami to bede sie bawil ... jezeli bedzie kiczowato wygladac to zderzak pojdzie na sprzedaz i wyladuje Esowy bo i tak musze malowac A tu kolejna nowosc nie nowosc bo odnowione ale inaczej Ranty jeszcze nie gotowe ale calosc bedzie robic swoja robote ... Na sezon planuje miec zrobiona ta dokladke,fele i airride jak dam rade... i chyba nic wiecej nie bede modzil bo budowa czeka... no moze jeszcze fmic wrzuce bo tip i test pipe juz jest [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 15:27_________________________________________________a no i lampki valeo zawedruja na dniach do autka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehehe... widza fajna fure to co za nim nie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja nie mam z tylu a z przodu bede wy***rdalal ramke - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu