Treść opublikowana przez boniu
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Nosb montu air ride
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hejka Panowie sorki ze dzis nie dotarlem ale bylem po pneumatyczne zawiecho
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
hehe do bagaznika go daj
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przeca to narty malysza ino odbicie lustrzane ... ktos nie umi robic fotomontazu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [ALL B5] Pytanie o ABS
jak nie ma polski ??- [ALL B5] Pytanie o ABS
to moze odrazu mi tez zamowisz??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ja tez spadam narazie- [ALL B5] Pytanie o ABS
tam jest to opisane ... ale jak sie nie myle to sie naklada na zacisk i wtedy to zaslania klocek[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 21:01_________________________________________________jak bys zamawial to daj znac- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mroz byl w nocy...i Ci reczny chwycilo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gregor a z piatku i soboty ?? Nara piterra- [ALL B5] Pytanie o ABS
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/RED-Brembo-Look-brake-caliper-cover-SET-Front-Rear_W0QQitemZ270501210459QQcmdZViewItemQQptZMotors_Car_Truck_Parts_Accessories?hash=item3efb20e95b to takie przykładowe- [ALL B5] Pytanie o ABS
tak sa,idzei je dostac na ebayu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gregory oszukuje bo nie nadrobil ostatnich 90 stron- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ale to chyba nie jest ori- [ALL B5] Pytanie o ABS
w usa sa takie specjalne nakladki- [ALL B5] Demontaż AIRBAG
kolego jezeli chcesz wciagnac tylko poduszke to wyciagasz wtyczke ktora idzie do niej trzeba ja mocniej pociagnac a jezeli kierownice to jest troche wiecej zabawy ...jest wszystko opisane na forum moze najpierw uzyj funkcji nim zalozysz temat- [ALL B5] Pytanie o ABS
kolego zeby zrobic 312 to troche trzeba wiecej niz tarcze i klocki ... trzeba jeszcze jarzma nowe zaciski- [B5 ACK] kopcenie/dymienie z wydechu podczas hamowania silnikiem
kolego na jakim oleju jezdzisz??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja Ty i włączone zelazko- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
manetka pod fis 75 pln??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie mam takie lopatki w mojej turbinie http://img138.imageshack.us/i/27112009033.jpg/ kto wie czemu ??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co fajnego naklejasz?? - [ALL B5] Pytanie o ABS