Treść opublikowana przez boniu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak by to piter okreslil :sexinbed: ... a nam nic nie zalatwil
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciekawe jak to jest Prezes mowi ze zaprosil ale nie mowi gdzie je zaprosil czy do siebie czy gdzie [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 08:49_________________________________________________Samolub nieche zebysmy je tez poznali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Powital :hi: a ja sobie dzis w domu siedze
-
[B5 AEB] Problemy z ciśnieniem doładowania
Kolego ja mialem program nie zestrojony z autem na ori czesciach dmuchalo do 1.1 po zalozeniu Tipa i testpipe przestalo dmuchac i dmuchalo max 0.8,jak znowu zalozylem zwyklego tipa gumowego to znowu dmuchalo 1.1,ale wkoncu sie wkurzylem i wrzucilem tego tipa z kwasowki i zalozylem seryjny program i dmucha tak jak powinno 0.4-0.5 i teraz tylko zrobie inny Ic i daje na strojenie[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 08:31_________________________________________________nie kopales nic przy silniku ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Was,Tych bardziej aktywnych i rozmownych jak rowniez tych mniej aktywnych i rozmownych
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja lece do zonki bo czeka w wyrku Dobranoc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buhahah a dzis jak ja nazywasz?? Zuzia?? i nawilzacz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buhahah oni maja na kompie a ja w realu i nie nazywa sie reczusia a Kasia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam od tego kobiete
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dziady nie jezdzia b5 ... ja nie mialem zadnych zlych doznan z moja reka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Somes gdzies pojechal...pewnie do apteki po gumki zeby sie nie zaplodnic przy recznym ...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zostanie ino Flek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
on Ci dupnie z krałzy z bigosem albo po bigosie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buhehehe i to jeszcze zamrozony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Somes chcial powiedziec ze niedlugo bedzie mial gwinta
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
moze filmik do neta puszczaja
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dla sciemy sie zalogowal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja akuram mialem do zalatwienia sprawe w gliwicach na armi ludowej ... Wiem jak wyglada kunurow wkoncu jestem ze slaska i troche sie jezdzi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kuffa szkoda ze nie mam kasy.bo sam bym ja wziął...jak jest tak jak piszecie[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 21:37_________________________________________________ :polew: :polew: ten tekst na dole najlepszy buhahaha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja pol godziny temu wrocilem z Gliwic,Panowie zrobcie porzadek na tych drogach auto bylo swiezo umyte a teraz wyglada jak bym z miesiac nie myl,
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hejka Pare godzin i tyle stron do czytania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to sie musi podlizywac....hahahaha moze to podziala [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 22:23_________________________________________________ida spac dobranoc
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hahahah...spoko loko...a masz jakies zastepcze auto do mnie ?? przeciez w aukcji pisalo ze kupujacy musi zapewnic mi samochod zastepczy rocznik nie starszy niz 2000 moc silnika nie mniej niz 150 km [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 22:28_________________________________________________Dobra ja spadam Spac narazie do jutra
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: poprosze jedna swiece[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 22:25_________________________________________________n75 uszkodzony jest nie dajcie sie mu naciagnac