Treść opublikowana przez boniu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hhe nawet sobie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to uchylcie rąbka tajemnicy... [br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 20:31_________________________________________________a tak pozatym to
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciekawe kto mu dal i za co
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
nie tylko nie gazz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niee rs raczej niee nie stac zobaczymy jak sprzedam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak mysle nad czyms nowszym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: :hi: Wam...Jak tam andrzejki wam minely ??? a tu taki maly spam http://allegro.pl/item834642718_a4_1_8t_po_remoncie_silnika_nowe_turbo_negocjacja.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja tam jakos dzis zyje :?P
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a glowa boli
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
No rozgladam sie za czyms nowszym mam nadzieje ze jak ją sprzedam to osobie ktora bedzie o nia dbala tak jak ja
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
CA i tak bedzie przerabiane...Juz wczesniej planowalem wywalenie 6x9 tylko musze dorqac boczek klapy.to co jest w aucie to i tak przejdziew zmiany ale nie wiem kiedy[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 13:27_________________________________________________Chce ktoś kupic ??? silnik po remoncie,nowa turbina itd tutaj pisze wiecej <b>AUDI A4</b>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
krolu przeciez ja wiem... i nie biore sobie nic do serca- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
buhehehe...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: bry Wam... ...Widze ze krol sie wk***ił ze pisze o tym do pucka,ale na pw juz pisalismy o tym...wiec jego to nie dżaźni- [B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
a w jaki sposob ze tak głupio zapytam [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 19:33_________________________________________________boniek?? a skad wiesz??- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: na wieczór Pany- [B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
tzn kolego???...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo to jest przywitanie... musze dalej pucka pomeczyc,turbiny k03s wychodzily do poprzeczniaka... jestem teraz w temacie bo tez sie zastanawiam co mam- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Podobny jak cholera ...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie przedrzeźniaj mnie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tyla lot a Ty jeszcze beczysz... To siemian tak nie robi...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 21:46_________________________________________________nie badz baba i nie rycz...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ale taka jest prawda k03s ma 4 po 2 a zwykla k03 ma 6 po 2 ... czytalem troche o tym bo na dniach sobie tez sprawdze ile mam ...Pucek nie zalamoj sie [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 22:52_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item816026620_turbina_nowa_a3_tt_leon_toledo_octavia_golf_1_8t.html tak wyglada k03s tylko ze to do a3 - [B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1