Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boniu

  1. no to uchylcie rąbka tajemnicy... [br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 20:31_________________________________________________a tak pozatym to
  2. niee rs raczej niee nie stac zobaczymy jak sprzedam
  3. tak mysle nad czyms nowszym
  4. :hi: :hi: Wam...Jak tam andrzejki wam minely ??? a tu taki maly spam http://allegro.pl/item834642718_a4_1_8t_po_remoncie_silnika_nowe_turbo_negocjacja.html
  5. No rozgladam sie za czyms nowszym mam nadzieje ze jak ją sprzedam to osobie ktora bedzie o nia dbala tak jak ja
  6. CA i tak bedzie przerabiane...Juz wczesniej planowalem wywalenie 6x9 tylko musze dorqac boczek klapy.to co jest w aucie to i tak przejdziew zmiany ale nie wiem kiedy[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 13:27_________________________________________________Chce ktoś kupic ??? silnik po remoncie,nowa turbina itd tutaj pisze wiecej <b>AUDI A4</b>
  7. krolu przeciez ja wiem... i nie biore sobie nic do serca
  8. :hi: bry Wam... ...Widze ze krol sie wk***ił ze pisze o tym do pucka,ale na pw juz pisalismy o tym...wiec jego to nie dżaźni
  9. a w jaki sposob ze tak głupio zapytam [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 19:33_________________________________________________boniek?? a skad wiesz??
  10. bo to jest przywitanie... musze dalej pucka pomeczyc,turbiny k03s wychodzily do poprzeczniaka... jestem teraz w temacie bo tez sie zastanawiam co mam
  11. Nie przedrzeźniaj mnie
  12. tyla lot a Ty jeszcze beczysz... To siemian tak nie robi...
  13. [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 21:46_________________________________________________nie badz baba i nie rycz...
  14. No ale taka jest prawda k03s ma 4 po 2 a zwykla k03 ma 6 po 2 ... czytalem troche o tym bo na dniach sobie tez sprawdze ile mam ...Pucek nie zalamoj sie [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 22:52_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item816026620_turbina_nowa_a3_tt_leon_toledo_octavia_golf_1_8t.html tak wyglada k03s tylko ze to do a3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.