Treść opublikowana przez boniu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a mnie nic nie boli ...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: All siemian ile Twoj skladak ma kucy ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czyli ja normalny jestem, 1.8t benzyna w manualu tylko bez Q
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.audiklub.org/dane/a4/b5.html[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 22:41_________________________________________________alez nikt sie nie irytuje ... zaluje tylko ze nie mam Q ale tak mysle czy nie wyrezac sobie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Baddy pierwsze bylo zwykle 125 1.8 potem zrobilem swapa na 1.8T gdzie bylo 150 a teraz bedzie gdzies kolo 180 ale bede planowal wiecej... tylko nie rozumie tego co napisales ze po modach mam na bank sporo mniej ...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja sie z mila checia zmierze ale warunki musz abyc suche bo jak ruszam delikatnie to jest spoko potem jak dam buta to slizga,potem dwa slizga,3 slizja no i na koncowce 3 zaczyna dopiero isc...no ale sprobowac idzie... jestem chetny
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siemian zaluj bo albo bys mogl krytykowac ale sie podniecac a co reszta co byli mysla o dzwieku ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
baq tlumik to jest ori puszka z jednym wyrotem prz gdzie potem przechodzi na dwa...i jak turbina idzie pod obciazeniem to jest takie gwizdanie przy pewnych obrotach...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak chodzi o dzwiek tlumika nie mam filmiku...jak stoi w miejscu to nie ma szans tego wydobyc...Dopiero jak jedziesz i turbina wejdzie na obroty...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
gryfi dziwny ten dzwiek co nie?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzieki Panowie za spota...i jak Panowie dzwiek ?? hehehe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to ustalone gemini...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie to moze gemini??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mi bardziej pasi Sarni,chodz na gemini nas jeszcze nie bylo...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a co jest niby zlego na zdjeciu nr 2??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
u mnie leje jak scebra ... Ja bym pojechal gdzies gdzie jest śnieg poogladac co chlopcy w Q potrafai...a tak po za tematem podlaczylem dzis wskaznik doladowania,narazie taka prowizorka bo czekam na obudowe na slupek ,oswietlenie jeszcze nie zrobione bo koles mi jeszcze nie dal znac ile ma swiatel czerwonych i ile bialych
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to gdzie spocik ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja nie wiem jak jest i gdzie to jest w chybiu...wazne zeby wihajster byl ... dostosuje sie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
maciek nie wytargalem na pewno... bo oswietlenie juz nie dzialalo wczesniej[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 21:18_________________________________________________Panowie gdzie jutro spocik ?? bo wpadne
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Maciek a co myslisz o tym kablu ktorego brakuje w kostce???oswietlenie jakos wymodze ale nie wiem kiedy najpierw chcialem dojsc do tego czemu przestalo mi dzialac oswietlenie po otwarciu drzwi ;/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kuffa... jest tu Pare ori kabli odcietych... dawno nie widzialem takiego bajzlu...Panowie ma ktos schemat elektryki ??? co gdzie idzie bo musze to doprowadzic do porzadku[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 22:54_________________________________________________dobra mam schemat ale nie kumam z niego nic ;/ ja technik budowlany a nie elektryk ... Panowie mam pytanie ... Z czego to mogą być odcięte kable ??? Druga sprawa u mnie nie ma takiego ustawienia kabli jak na tej fotce http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=18425f9c7d55b2d5 tutaj gdzie pisze ze minus po otwarciu obojętnie jakich drzwi nie mam kabla w tej kostce,a w tej drugiej jest brązowo bialy,w miejscu obok tego co jest plus czyli tam widac jakis brazowo czerwony mam brazowo bialy,a we wstycze drugiej jest czerwono brazowy jak sie nie myle.jednego kabla w kostce brakuje tylko jak go szukac ?? i gdzie?? pomocy bo chcialem zrobic auto do srody
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
MK4 tak bede rezal oswietlenie drzwi i nog,i naprawiam elektryke bo straszny balagan,a robie to przy okazji wymiany kostki stacyjki... a jeszcze bede rezal wskaznik doladowania. tzn kable powyprowadzam i poczekam az obudowa dojdzie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja jeszcze nie pisalem ze dostalem... Jak na dzien dzisiejszy moja audi wyglada tak Siemian a tlumiczek wyglada tak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek tez wymienialem to ... to je odma.nie ma numeru bo ma zastepszy...zadzwonie zapytam i napisze Ci na Pw[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 20:09_________________________________________________kurde nie odbiera...Ale zadzwonie jeszcze raz za jakies 30 min.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a co maciek tez dostales ??