Treść opublikowana przez boniu
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
dzieki,ale jeszcze nie dopracowana
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: wszystkim .... Wczoraj wyrezalem z Seba1-2 licznik z fisem... Od gregorego odebralem tipa i testpipe i probowalismy dojsc do problemu jaki ma ze swoim silniczkiem ... Ale najpierw musi zrobic porządek z instalacja silnika a co tam u Was W tą środe tez mnie nie bedzie a chetnie bym przyjechal pochwalic sie ... pozdrowionka dla Ekipy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
All ... Pucek bede pierwszy... Gergory kiedy robimy przyjazdzke ?? gregory nie brakuje Ci Q bo mi tak... Gregory daj znac jak Ci wiązka dojdzie i jakie sa efekty ... najwyzej jak zmienisz wiązke to sie znowu przełozy moduł
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
pucek mowisz ze do grudnia zalozysz tipa i testpipe?? to wydaje mi sie ze zaloze pierwszy... bo ja zakladam w tym tygodniu... hehehe...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
licznik wymieniony Dzieki SEBA
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
pucek kiedy zakladasz??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Kamil widziales zone
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:gwizdanie: prace wysokosciowe tzn??? ja robie w budowlance czyli wszystko teraz mam tak ze od 6.30 do 16 ocieplam budynek a od 16 do 20 robie sufit podwieszany w bud.ktory podnosilismy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale co robisz??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale co ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
baq_didila sorki niewiem jak to sie stalo...no ale praca od 6.30 do 20 robi swoje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kamil ja bylem z kropa razem na hamowni i w mk1 pokazalo mu 270 km [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 19:35_________________________________________________Pochwalony wszystkim hehehehe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kamil widze ze znamy tych samych ludzi .... Ta b2 byla kiedys mojego kumpla ale kropa ją kupil,niedawno jeszcze chcial bude sprzedac ale wzial sie do roboty z nia ... jego początkowy plan tam byl silnik 500km ... Kropa sie tez bawil z moją,jak by ktos chcial chipa to polecam krope(GTO)!!!!
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
ja mam K&N wkladka wiec musze wyczyscic
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
uslyszy,uslyszy-ja mialem zwykla DVke i stozek-przy kazdorazowym odpuszczeniu gazu-bylo ja slychac,,,forge jest lepiej wykonany i ma mozliwosc regulacji,co juz daje wiecej , niz zwykla DV,do tego dolot z kwasowki i "psykniecie" jest slyszalne,nie tak dobitnie,jak BOv,ale roziazaniem moze byc splitter http://cgi.ebay.co.uk/FORGE-SPLITTER-SPLIT-R-DUMP-VALVE-BOV-SEAT-IBIZA-1-8T_W0QQitemZ380134017059QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item5881c0c823 boniu zagadaj do chlopaka - Mario-kasta ,ma takiego w B6 i tydzien temu ,w sobote sam mialem okazje posluchac efektow :naughty: osobiscie takie cos proponowalbym ,zamiast Bova i bawienie sie w zaslepianie wylotow...lub do Gregory'ego Ma DV forge'a i dolot z kwasowki... W sobote bede u gregorego wiec bede widzial ja slysze jak tak bardziej podgonie auto na 1 i 2 jak turbo zasysa
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
tak
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
ciekawet jak pojdzie z tipem z kwasowki i z testpipem
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
ja kupie 007
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie pewnie macie maty spalone...ja jak wymienialem to odrazu podlączylem pod ogrzewanie tylnej szyby... jest taka opcja na forum i tam jest bardzo ladnie opisana odpowiedz ... W sobote bede mial rezany licznik z fisem ...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja nie dojechalem od tygodnia praca od 6/30 do 20 i narazie tak beede mial
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na gwalt to sieman moze zaprosic kolezanke, a nie dac Ci numer .... :polew: A tak pozatym to witam
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
Ale znaczek jest ...tylko nie ma chromu
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
no masz szczescie :P inaczej bys mial drzewo na aucie...
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
sieman o co Ci znowu b???? Masz pecha bo ja w dresie nawet po domu nie chodze a co dopiero na codzien,jazda nie jest taka zla,trzeba umiejetnie jezdzic,na progi trzeba troche pod katem wjechac i sie niczym nie zachaczy ... nie wjezdzac na krawezniki ... Yelo co miales na mysli ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
H4mm3R nie mnie ...