Treść opublikowana przez boniu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie jak ktos chce to mam do sprzedania nowe klocki do A4 b6 firmy TRW ktos zainteresowany??[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 20:58_________________________________________________Przedni komplet oczywiscie
-
[B5 AEB] Nowa Turbina,Silnik wyremontowany a Kopci...
ale mi przy odpalaniu chodzi normalnie,nie kopci dopiero jak sie zagrzeje
-
[B5 ALG] [B5 ALG] Audi A4 V6
marcin klapa bajka
-
[B5 AEB] Nowa Turbina,Silnik wyremontowany a Kopci...
gumki na wtryskach ??ale jak by wtryski laly to by chyba nie kopcilo na niebiesko bo niebieski to z oleju jest co nie ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sieman nie mnie tylko moja zone widziales ale auto bo chyba kierowcy nie dojrzales ja bylem w pracy A tak pozatym Panowie Prosze o pomoc http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_benzynowe/b5_aeb_nowa_turbinasilnik_wyremontowany_a_kopci-t94455.0.html;new
-
[B5 AEB] Nowa Turbina,Silnik wyremontowany a Kopci...
Witam Panowie,mam taki problem mam wyremontowany silnik tzn nowe tloki(na wymiar specjalnie zamawiane) pierscienie uszczelniacze glowica po planowaniu,odma nowa turbina rowniez nowa i sprawa wygląda nastepująco jak zapale zimny silnik i pochodzi tak z 5 min na wolnych obrotach i pozniej mu lekko przygazuje to pusci niebieski dym potem jak postoi np minute na wolnych i znowu mu przygazuje to znowu pusci dym,jak pale auto to tego dymu nie ma,Co moze byc przyczyna tego zjawiska ?? turbina ma przejechane 117 km silnik po remoncie ma 5tys km,tylko ze z tym kopceniem mam juz dluzszy czas problem nie od dzis.Objawy sie zaczely jakies 2 tys po remoncie silnika,wraz z remontem silnika byla robiona turbina ale teraz jest nowy wklad.Prosze o pomoc Dzieki wielkie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja dopiero z worku wrocilem ;/ padam z nog
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1397765.html moze to ci pomoze Tylko ja nie czuje braku mocy...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja mozliwe ze bede panowie potrzebuje odp na blad 16989
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bry systkim mam pytanko czy nowe turbo musze jakos docierac ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam ja wlasnie wrocilem z 3 dniowego zlotu w alwerni ale sie dzialo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak taka sama jak stara
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
BRY PANOWIE... Panowie mam pytanko czy jak bede mial juz nowa turbawke to musze ja stroic ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
godic doloz i kup cos porządniejszego... a nie bedziesz zalowal
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mnie nie bedzie napewno... Czekam na NOWA suszare
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam Panow
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witka wszystkim jakie plany na weekendzik ?? ja robie sobie wypad do gor do znajomego :drunk: :drunk: :drunk:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja dzis nie dalem rady wczoraj bylem po busa a dzis bylem tak zabiegany ze nie dalem rady przyjechac ;/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
889-***-***
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam w tak piekny niedzielny dzionek,wojtekce moge dzis wpasc ?? bo pojade do BB,baddy gdzie sie mozemy umowic ?? bo jade dzis do tesciowej, [br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 09:17_________________________________________________Panowie jak Wam sie podoba ?? naklejeczka Kliknij aby powiekszyc
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtek dzieki,kiedy sie moge zglosic po nia ?? i gdzie podaj mi na pw namiary na siebie dzieki wielkie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bede mam cos zabrac ?? oprocz malej [br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 17:19_________________________________________________Panowie dziekuje za spocika...a tak po za tym mam takie Pytanko kto z Was był taki miły i zabrał buteleczke od malej bo zapomnielismy ...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.alkamer.pl/sklep/product_info.php/products_id/374 Panowie co myslicie o tym ??? dodam ze antene na dachu i tak mam do wymiany i musze kupic...
-
[ALL] Antena TV
dokladnie ykk wlasnie to