Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boniu

  1. wszystkich jak Wam sie pogoda podoba??
  2. na spocie gadales cos innego ,nie dziwie sie ze kolo tysiaca na hamolce ,jak ich wogole nie mam
  3. sieman z tego co ja wiem to Ty masz do roboty z hamulcami,moze to twoje ?? przyznaj siee ze masz b5 w budzie b7 ...
  4. kolego ja przechodzilem problem z czujnikiem cisnienia doladowania i znajduje on sie w puszcze gdzie jest ECU... jest to tzw Barosensor,Panowie jezeli nie wierzycie to otworzcie swoje puszki i tam jest takie cos wielkosci zapalek,powinno byc przykrecone wewnatrz skrzynki
  5. Ja Cie proton wolalem, tak bylo Cie slychac
  6. Ja rowniez dziekuje za spocika ... i jak grill byl?? bo sie mijalem z protonem ,Dawid wczesniej wyjechal a ja bylem przed nim na swiatlach nie wyprzedzajac go
  7. ta dawid chetnie bys wziol .... hehehehehe... dzis na blatniej czy tam na tym wygwizdowie ??[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 17:20_________________________________________________sieman silnik 3 tys temu mial remont i turbinka tez miala remont wiec to mi nei pasuje ;/ bo wiem ze to moze byc cos z olejem rano nie kopci mocno,najbardziej kopci jak jest cieply, zobaczysz dzis
  8. ja nie posiadam grilla przenosnego
  9. Panowie autko mi znowu zaczelo przykapcac na niebiesko ;/ raz mocniej raz slabiej i to jak postoi na wolnych obrotach ;/ druga sprawa przestalo mi dzialac oswietlenie jak sie drzwi otwiera co to moze byc el.mi powiedzial ze cos nie tak ze sterownikiem,bedzie ktos dzis tak mily zeby mi uzyczyc na pare sekund ten sterownik ?? on jest wbudowany razem z kompresorem , sprawdze czy faktycznie ma racje
  10. ja bede potrzebuje cos sprawdzic z oswietleniem wojtek dobrze ze nie jestem z podbeskidzia bo by byla klutnia ... spot tam gdzie ostatnio??
  11. jezdzij z daleka nie wygladaja na robione
  12. wiem jak to wyglada nie bardzo wojtek mozesz tak jezdzic,chodz ja t4 jedzilem na takich pisanych recznie przez miesiac i zaden gliniarz mnie nie zatrzymal,a co Cie trzyma jak masz wszystkie papiery?? rejestracja to 10 min
  13. no jak by wszyscy sie zjawiali tio by byla ekipa 50 ludzi ... pozdro
  14. gratuluje Cycu ... dzien doberek
  15. a no pogoda byla ladniusia Wkoncu Panowie nie zobaczyliscie bagaznika
  16. no chyba niee dojazdowka o nazwie JBL ... zapasowka zostala na swoim miejscu
  17. ja bede mam 30 cm glosniczek w podlodze bagaznika
  18. wojtek tego 3 pkt nie musi byc ... to jedynie Proton uzywa takiej maty na auto zeby sie nie brudzilo jak stoi caly tydzien
  19. proton idz na sztuke masazu tam jest duzo laseczek,ginekologia to w szkole prawie sami faceci ... dopiero jak zaliczysz i pozdawasz egzaminy to dopiero babki
  20. proton ja moja znalazlem w technikum chodzilem z nia do klasy
  21. Ja Panowie nie narzekam ... mi jest dobrze moze dlatego ze ze swoja zylem 7 lat tak jak w malzenstwie wspolne mieszkanie itd. wiec ja nie odczulem zmiany
  22. nawet moja audiczka jest w czolowce hehehe chyba byda zawsze przyjezdzal z mala zeby stac jak najblizej ino potem z tamtad jest ciulaty wyjazd ...Ale ten zakret kolo tego budynku czy co to tam jest jest przejebany zapomnialem se o nim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.