Treść opublikowana przez boniu
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
moze to pomoze http://www.valitalo.org/rs4_bumper.htm
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
przeciez napisalem ze jest z tym troche zabawy. ale sie DA!!!blotnikow nawet nie tykalem!!!!
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
kolego zalozymy sie o twoja ze sie da ?? zapytaj kolege nosb sam juz zamontowal moj juz jest na samochodzie ... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f3f53a0c3dd85806.html
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
tak jest taka mozliwosc troche zabawy
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
no to grill s4
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
a jaki zderzak ??? mi sie rs4 podoba!!
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
ja tak samo,czekam jak bedzie juz rozwiazana lepsza powloka
-
[ALL B5] Gdzie znaleźć takie lampy
Witam jak w temacie gdzie moge dostac takie lampki do mojego avanta ?? pozdrawiam
-
[ALL B5] Foto poszukiwane
masz linka??
-
[ALL B5] Foto poszukiwane
http://moto.allegro.pl/item571376880_lampy_tylne_nowe_audi_a4_avant_black_led_diody.html Ale to sa cos w stylu lexus!!! nie podobaja mi sie lexusy!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak jeden kumpel
-
[ALL B5] Foto poszukiwane
panowie zalatwcie mi do avanta
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja tez ... Dawid jak wyglada lista ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie to kto sie pisze ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
z tego co mi mowil to robia 3 pomiary,[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 22:28_________________________________________________dawid a czemu nie w tygodniu ?? przeciez z nimi sie idzie dogadac ze sie da po 17 !! bo moga przedluzyc do 19 ile musi byc aut??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niee
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
od kolegi z orzesza z crazy teamu...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
v-tech podobno ma nowe rolki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoczko ja sie pisze kumpel pewnie tez
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ile was bylo ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie poszukuje Ic o takich rozmiarach 63x20x7 chce se fmic wyrecac
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a mnie nie bedzie ...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
martin mowisz zrobic dwu kolorowy ... Narazie zderzak bedzie w podkladnie w kwietniu bede malowal inne taile to go tez sie malnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
po co myc panowie... jak wam sie podoba ?? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f3f53a0c3dd85806.html
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
z wystajacym dyfuzorem ?? ale jak to tak mieszac rs4 i s4