Treść opublikowana przez boniu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
piter i co z naklejeczkami ?? Panowie co z hamownia?? zalatwia to ktos ??
-
[ALL B5] Problem z czujnikiem ciśnienia powietrza
tylko to przerywanie nie jest zawsze dzis autko normalnie chodzilio...Wczoraj zaczlo przerywac ale jak zgasilem potem zapalilem to szlo normalnie, silnik jest z 1996 r
-
[ALL B5] Problem z czujnikiem ciśnienia powietrza
Panowie robilem swapa z 1.8 na 1.8t wszystko jest ok tylko nie mam czujnika cisnienia powietrza,tzn chodzi mi o ten ktory jest pod ecu w czarnej skrzynce na podszybiu taki z wtyczka na 3 piny...Ma ktos taki na pozbyciu??? moze wie gdzie zrobyc??? i moze mogl by mi ktos poslac fotke?? no i numer owego czujnika dziekuje moj motor to AEB Dzieki wielkie za pomoc PS.: Dodam ze wyskakuje mi taki błąd: 00528 - Czujnik wysokości nad poziomem morza F96[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 21:44_________________________________________________Panowie nie wiecie zaden nic ?? POMOCY...A i jeszcze czasem mi sie dzieje tak ze jak chce autko rozpedzic dam mu buta to przy 3 tys. mi go dusi przerywa
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehehehe a kto powiedzial ze po prawym sie nie da szybciej jechac o tej godzinie to tam sie nie korkuje ... ja zawsze jezdze w drugim kierunku ale dzis mialem zonke do odbioru od tesciowej...A co do szprych masz racje ze stoja tam czasem takie ze uuuuuu :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
anoooo.... Proton nie gadaj ze nie bylo slisko jak bylo ...jak sie z parkingu wyjezdzalo to bylo slisko... wiem bo sie nie szlo zebrac :] ... slodki cos tak pozniej kolo pkp zwolnil ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kuffa no jo byda na spocie... jo nie wiem jak bydzie z sobota bo to sa walentynki i termin mojej zonki... martin gadales z nimi ?? ja mam jeszcze kumpla co by jechal
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie moze dzis na spocie ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo sa tacy ktorym niezalezy,ale wierz mi ze jezeli udalo by sie to zalatwic tak 17-18 to bym sie napwno do nich jeszcze raz zawital... No wiesz ale to jest zawsze kasa zawsze jakies 200-300 zl co nie??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niom ja tez 17-18 no wiecie pracuje sie do 16 a do bielska mam 25km a tu sie trzeba jeszcze okapac jezeli im zalezy na klientach to wg powinni poczekac ... co nie u mnie tak jest jak mi zalezy na kliencie to robie dluzej ... Klient nasz Pan
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
martin o mnie wiesz ja sie pisze!!!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehehehe... No tak jest Dawidzie... ale na kazdego przychodzi swoj czas ...Panowie co myslicie o Blow offie ??? jaki tlumiczek polecacie do 1.8T ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wihajster widze ze wychodzisz z tego samego zalozenia jak ja najpierw Rodzina potem praca a dopiero potem inne przyjemnosci ... Ja postaram sie wpasc ale nie obiecuje pozniewaz termin zonki sie juz zbliza i sie okaze ...ale chetnie bym wpadl,mam obiecana kreche z Dawidem ... ale co sie odwlecze to nie uciecze ... nie obiecuje ale postaram sie zjawic bo dawno mnie nie bylo ... no coz ale Ci co maja rodziny to wiedza o co B
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i jak tam igor?? co jest z Wami Panowie?? co myslicie o blow offie do 1.8T?? jaki polecacie??chipa robic przed zmiana tlumika czy po?? a moze bez roznicy ???
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no troche daleko;/ a jak dlugo to trwa?? tzn taka wymiana ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
uuuuuu ale cisza heheheheh........
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
widze ze nikt nie pomoze :/
-
[All B5] Jaka kompresja w 1,8 T
na cieplym podobno
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no Coż ja wychodze z zalozenia najpier Rodzina,Praca dopiero pozniej przyjemnosci
-
[All B5] Jaka kompresja w 1,8 T
niom mam 11.5 12 czyli dobrzew ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No a ja wiem ze mnie nie bedzie na bank!!!! Autko juz mam ale jutro mam robote :/...A tak sie chcialem pochwalic no ale napewno jeszcze bedzie okazja
-
[All B5] Jaka kompresja w 1,8 T
Witam mam pytanko jestem po swapiku z 1.8 na 1.8T i jaka powinna być prawidłowa kompresja w tym silniczku ?? oznaczenie silnika to AEB... Dzieki za odpowiedz pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehehehehe....No wiesz Fachowcy chca byc dokladni... :> ... Co nie martin ... Sam sie juz nie moge doczekac...Potrzebuje cara a tu go ni ma
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no i mnie znowu nie bedzie ;/ dalej bez auta :( ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no prawie zawsze tak jest
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak jak pisalem mnie nie bedzie....koles na tym filmiku chyba ma zaslne dymna ...