Treść opublikowana przez boniu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
panowie moze chcecie ktos grill z s4 b5??
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
Kolego zakupilem po okazyjnej cenie 150 zl ori zderzak z rs4 i bedzie zrobiony tak ze nic nie bedzie widac .... tak jak ma kolega NOSB ...
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
spoczko pisalem na gg ale sie nie odezwal
-
[B5 AEB] ŚLĄSK Kto posiada podobny silnik w celu porównania
napewno ma taki sam ?? ja mam stary komp gdzie jest z 5 6 wtyczek,ale chyba byda zmienial na ten co ma 2
-
[B5 AEB] ŚLĄSK Kto posiada podobny silnik w celu porównania
ja wiem ze trzeba z immo zrobic
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
wiem ze czeka rzezba slepy masz jakies foteczki ?? odezwij sie na gg 5289020
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
nie przednich blotnikow nie mam od rs4 ... Niom i grill z s4 idzie pod mlotek tzn na sprzedaz
-
[B5 AEB] Atomowy Avant by Marek
ummm tez bym chcial quatro inna jazda
-
[ALL B5] Foto poszukiwane
a sa moze takie do Avanta??
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
kolego nie kupuj laminatu....zaraz Ci sie polamie
-
[B5 ABC] Dylemat w doborze jednego z 3 zderzaków
Kolego nie kupuj laminatu!!!! niedosc ze nie pasuje to go szybko polamiesz i bedziesz zalowal
-
[ALL B5] Progi S4 do A4
a moze ma ktos z Was namiary na progi rs4 ??? bo zakupilem zderzak z rs4 za 150 zl ...orginal moze chce ktos grill s4 ?? orginal
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak tam Panowie ??? mam do sprzedania grill S4 orginal lub zamienie na rs4
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
Witam Panowie mam takie nietypowe pytanko .... mam grill z S4 http://images29.fotosik.pl/275/0cb0290cc5e2d0a8m.jpg teraz zakupilem zderzak z rs4 ktory bede zakladal, i sie zastanawiam czy sprzedac tego grila i kupic z rs4 ... czy moze sobie tego pomalowac na czarny mat i zostawic?? sa jakis inne kratki do zderzakow rs4?? takie jak np ma kolega DIBO bo wydaje mi sie ze ma inne dzieki za opowiedz...
-
[B5 AEB] ŚLĄSK Kto posiada podobny silnik w celu porównania
Witam kto z Was posiada na śląsku audi 1.8T AEB do rocznika 1996 potrzebuje sprawdzic komputer...cos mi sie dzieje z samochodem ... ;/ byl by ktos tak mily i mi pomogl ?? w takim sensie ze by mi uzyczyl kompa na pare minutek zeby sprawdzic czy to jest przyczyna kompa ?? A tak pozatym to mam taki problem http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_prosze_o_analize_bledu-t67880.0.html dzieki
-
[B5 AEB] Proszę o analizę błędu
a gdzie ten aktuator jest ? i ten WG??[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:45_________________________________________________wszystko sprawdzone logi mam w exelu[br] LOGI ------> logi </b>
-
[B5 AEB] Proszę o analizę błędu
no dobra ale jak mam jechac z butem jak sie nie da ??? ... bo dojdzie do 3 i nic wiecej...
-
[B5 AEB] Proszę o analizę błędu
Witam Panowie czytalem juz wiele tematow na ten temat ale zadna opowiedz nie pomogla ... Mam taki problem jak depne gaz do dechy auto do 2.700 tys/obr. idzie normalnie potem juz zaczyna przerywac i go muli,jak daje delikatnie gaz to idzie,uklad jest szczelny bylo juz sprawdzane,filtr powietrza ok, N75 dziala,DV jest nowy,przeplywka byla sprawdzana przekladaladana na inna i dalej to samo, juz nie wiem co mam zrobic caly czas mam bląd 00544 Przekroczone maksymalne ciśnienie doładowania, Maksymalny ładunek ciśnienia powietrza przekroczony zadnego innego bledu nie ma Jak skasuje ten błąd vagiem to auto idzie przez chwile(moze jakies 2 min) normalnie a po chwili znowu to samo...Bylem u kolesia ktory mi zrobil logi i logi sa dobre,nie wiem co to moze byc,moze byc cos z kompem???/ Dziekuje za pomoc...jestem w stanie podjechac do kogos kto wie co to moze byc lub wie jak to rozwiazac... DZIEKI WIELKIE .... I przepraszam za kolejny OT,ale czytalem wiele i nie znalazlem zadnego rozwiazania...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hejka panowie i jak tam po spocie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no a mnie raczej nie bedzie ... ;/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale co bys sobie sprawil ?? laminat ??? FEEEEEEE Poczekaj do wiosny jak obnize moja orginal jest mocniejszy niz laminat !! A laminat jest do kitu!!! niegdy tego nie zaloze do mojej niuni zamiast zderzakow ...blenda jeszcze obleci
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehehehe...lubie przerabiac samochody ... musza sie narazie uspokoic ze zmianami samochodow bo w ciagu 1.5 roku mialem 7 samochodow Ps.: Zderzak nie jest Laminat !!! nie lubie tego !!!! orginal
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie juz znalazlem osobe ktora sie upora z tym moim problemem nie mam do niego daleko bo do chechowic dziedzic ... Chlopak siedzi w vagach i mi to jutro zrobi...Wiec moje pytanko nie aktualne,aha idzie juz do mnie zderzak z RS 4 ... hihihihi za 150 zl
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak mam linke
-
[B5 AEB] Turbo daje za duże ciśnienie
jak wyglada ten n75 ???