Treść opublikowana przez boniu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no dawid chyba do nastepnego spota zrobisz to?? bo mnie na tym spocie nie bedzie bo daje auto do swapa
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kto ze slaska podjab by sie wymiany licznika zwyklego na tego z FI'em???
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
martin nie koniecznie seria 1.8t nie ma szans!!! Okaze sie lubie sie poscigac, :D z mila checia sie zmierze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mnie w srode nie bedzie autko sie szykuje do swapa...Dawid jak bedzie po swapie to mozna sprawdzic mozliwosci 1,8t oboje mamy combi wiec nie bedzie gadki ze wieksze auto lub cos pozniej sie bedziemy znowu zmierzyc po chipsie pozdro
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie mnie nie bedzie napewno jade z zonka do ginka ...Panowie co myslicie o 1.8t ??? prosze o szczere i prawdziwe odpowiedzi...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
na sląsku jest ktos w stanie mi pomoc z licznikiem ??? wiadome nic za darmo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to kto by jechal ??co was tak duzo odpada ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niom gdyby nie swieta to bym sie zjawil zaduzo do roboty...musialem zonce pomoc...kto byl ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
6000 lepiej swieca daja lepsze swiatlo... Proton ja bym sie nie zastanawial nad 6000k a 4300k jak juz to 6000k wyzej nawet nie mierz gorzej swieca wiem bo kiedys mialem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ojj widze ze rozmowa sie rozwinela...ja niestety nie moglem byc... ale napewno przed swietami wpadne proton 6000k jest lepsze niz 4300k nie wojtek z dawidem juz ostatnio to ocenialismy pozdro
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a no spocik elegancki nie bylo zimno ... igor synus piekniusi .... ja z moja Juleczką też bede jezdzil na spoty
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bede ale sie spoznie... praca ;/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja powinienem tez dotrzec gwincik mam juz wrzucony i sie elegancko jezdzi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no mnie niestety nie bedzie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a no mnie od lutego tez to czeka .... Ps.: kupilem gwinta i kupuje teraz na dniach feluski 17 RH ZW3
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chcecie przegonic bb a my rosniemy w sile
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a no ja tez bede
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zapomniales dodac ze na spocie...ale mi wlasnie immo miga jak sie wlozy i przekreci kluczyk i poczeka chwile zeby zgaslo,ostatnio nawet migalo jak zapalilem samochod,dopiero jak zgasilem wyciaglem kluczyk i na nowo zapalilem to bylo ok...a co z lusterkami
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojteka jaki miales problem z immo ?? bo ja mam tak ze czasem mu odbije ze jak odpale to zgasnie i znowu jak odpale to zgansnie dopiero jak wyloze kluczyk i wloze to zalapie.co to mozy byc ??? powiedzcie mi panowie jak to wyglada z ogrzewanymi lusterkami ?? jaki koszt naprawy lub zalozenia ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mnie niestety nie bedzie choroba mnie zlamala ;/...Avant rzadzi martin .... Ognik powiedz mi jak cenowo tam wygladaja a4 b6 ??? chodzi mi zeby tu sprowadzic i sprzedac !!!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja co on moze wymyslic :P :P :Pheheheh jak tam samochodziki ?? kto z was sie pisal na breloczki ??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Koledzy powiedzcie mi jak cenowo wychodzi taka wymiana licznika ?? zeby chodzilo przynajmniej czesc opcji chodzi mi o cene razem z robocizna
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niom to teraz spociki beda odbywac sie pod sarnim w alejce W
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
fajne foteczki nawet moja audiczka sobie kieruneczek zalaczyla ...a nawet o tym nie niewiedzialem dopiero mi proton powiedzial
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ano 12 audiczek ...