Treść opublikowana przez boniu
-
[ALL B5] Automatycznie składane lusterka
sprawa sprawdzona nie da sie tak podlaczyc bo lusterka sa sterowane z impulsu plusa i minusa a alarm jest z minusa zawsze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja równiez zycze wesolych swiat
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niom ale mi sie wydaje ze lepiej by wygladaly 215
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
225/45R17 Wojtek chodzi Ci o moje ?? niee jak mam 215/45/17 ale na przyszly sezon beda 205 z porzdu a z tylu zostana 215,naciagnieta opona ladnie wyglada oczywiscie z umiarem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Slodki dobry wybor Czarne do Ciemnego auta,ja moje na nastepny sezon bede malowal srodki na czarno a ranty polerowane zostaja ja mam 17 8 i 8.5J jaki masz rozmiarek opon ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojtekce nie olej oleju juz nie bedzie brala pierscienie i tloki na zamowienie,blok planowany itd uszczelniacze nowe wszystkie simeringi nowe,uszczelki turbo nowe ... chodzilo mi o lacka a nie olej jak dotre samochod to pojdzie na chipsa Ciekawe ile sie da wyciagnac na silniku w tym stanie,aha wal i panewki b.dobre...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kurde juz zaluje ze mnie nie bedzie ... ale za Tydzien zobaczycie efekt finalny samochodu ... i na dotarciu... wiec nie pokaze jak pali
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mnie nie bedzie robie kape
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
slodki bede sprzedawal ... nie bylo by b6 jeszcze!!! ja ja kupilem za 12 tyskow moze wlozylem kolo 3
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie nie robcie fotek w ta srode bo nie nie bedzie... Ale 16 bede teraz nie mam autka,u lakiernika,bez turba w regeneracji(korpus wirniki i inne rzeczy nowe czyli nowe turbo ) i rozebrany silnik uszczelniacze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wihajster wysylaj zaproszenia pw a nie tam gdzie sie witaja
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dawid 17'!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ej no jo tez chca
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
piotr a skad takie informacje ?? a co powiesz na moj wynik ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to czyli mam wicej niz 154 km :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niom tylko masz wtedy tak sztywno jak ja,ale to zalezy od czlowieka mi to nie przeszkadza,jak mialem golfa tam tez byl gwint i jak go sprzedawalem koles powiedzial ze odrazu zawieszenie zmieni, a mi to nie przeszkadzalo,auto sie owiele lepiej zachowuje na zakretach
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a czyli gwincik ...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tylko jest roznica miedzy gwintem a zawieszeniem obnizajacym np z bilsteina, gwint jest twardszy, a amory ze sprezynami troche mieksze oczywiscie mowa o gazowych,Ty sie pewnie na gwinta nie bedziesz pisal wiec nie bedziesz tego czul tak jak umnie ... ja lubie nisko i gladko dlatego jest gwint zawsze sobie moge wysokosc wyregulowac jak byly sniegi to nie wiem czy zauwazyliscie autko stalo jak na szczutlach a teraz jak wyglada ?? :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja ogolnie uwielbiam jezdzic na gwincie ... mimo ze twardziej,ale auto sie trzyma drogi ...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
proton ona sie na tym zwieszeniu swietnie trzyma drogi,zakret 70 przy 130 i sie trzyma sprawdzane ... jak jechalismy na hamownie:) i po ... a jak wrazenia ?? obrabiales moze juz logi ?? [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 22:49_________________________________________________a no hamulce sa tylko proton myslal ze sie na 3 rozpedzimy na tym odcinku, chodzilo mu zeby dojsc na 3 do odciecia a odciecie jest na 3 przy 180 km/h
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nio i w domu proton jak wrazenia z jazdy ??? czujesz jak pojdzie jak sie chipsa walnie ...[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 22:30_________________________________________________Proton mi dzis chcial urwac uchwyt na podsufitce...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehehe zapraszamy na spocika fajnie jest
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
0.5 l na glowe tak jak ja mialem [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 09:58_________________________________________________Warto bylo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ta gadalismy o tym ostatnio na spocie hehehe ... niestrascie chlopaka hihihihi ... Bedzie dobrze ... mi sie cos dzieje z fureczka ;/ chyba dochodzi do niej ze bede ja chcial sprzedac
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
igor tylko nie zapomnij malego zabrac jak sie ociepli