Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boniu

  1. sprawa sprawdzona nie da sie tak podlaczyc bo lusterka sa sterowane z impulsu plusa i minusa a alarm jest z minusa zawsze
  2. Ja równiez zycze wesolych swiat
  3. niom ale mi sie wydaje ze lepiej by wygladaly 215
  4. 225/45R17 Wojtek chodzi Ci o moje ?? niee jak mam 215/45/17 ale na przyszly sezon beda 205 z porzdu a z tylu zostana 215,naciagnieta opona ladnie wyglada oczywiscie z umiarem
  5. Slodki dobry wybor Czarne do Ciemnego auta,ja moje na nastepny sezon bede malowal srodki na czarno a ranty polerowane zostaja ja mam 17 8 i 8.5J jaki masz rozmiarek opon ??
  6. wojtekce nie olej oleju juz nie bedzie brala pierscienie i tloki na zamowienie,blok planowany itd uszczelniacze nowe wszystkie simeringi nowe,uszczelki turbo nowe ... chodzilo mi o lacka a nie olej jak dotre samochod to pojdzie na chipsa Ciekawe ile sie da wyciagnac na silniku w tym stanie,aha wal i panewki b.dobre...
  7. kurde juz zaluje ze mnie nie bedzie ... ale za Tydzien zobaczycie efekt finalny samochodu ... i na dotarciu... wiec nie pokaze jak pali
  8. slodki bede sprzedawal ... nie bylo by b6 jeszcze!!! ja ja kupilem za 12 tyskow moze wlozylem kolo 3
  9. Panowie nie robcie fotek w ta srode bo nie nie bedzie... Ale 16 bede teraz nie mam autka,u lakiernika,bez turba w regeneracji(korpus wirniki i inne rzeczy nowe czyli nowe turbo ) i rozebrany silnik uszczelniacze
  10. wihajster wysylaj zaproszenia pw a nie tam gdzie sie witaja
  11. piotr a skad takie informacje ?? a co powiesz na moj wynik ??
  12. to czyli mam wicej niz 154 km :>
  13. niom tylko masz wtedy tak sztywno jak ja,ale to zalezy od czlowieka mi to nie przeszkadza,jak mialem golfa tam tez byl gwint i jak go sprzedawalem koles powiedzial ze odrazu zawieszenie zmieni, a mi to nie przeszkadzalo,auto sie owiele lepiej zachowuje na zakretach
  14. Tylko jest roznica miedzy gwintem a zawieszeniem obnizajacym np z bilsteina, gwint jest twardszy, a amory ze sprezynami troche mieksze oczywiscie mowa o gazowych,Ty sie pewnie na gwinta nie bedziesz pisal wiec nie bedziesz tego czul tak jak umnie ... ja lubie nisko i gladko dlatego jest gwint zawsze sobie moge wysokosc wyregulowac jak byly sniegi to nie wiem czy zauwazyliscie autko stalo jak na szczutlach a teraz jak wyglada ?? :>
  15. ja ogolnie uwielbiam jezdzic na gwincie ... mimo ze twardziej,ale auto sie trzyma drogi ...
  16. proton ona sie na tym zwieszeniu swietnie trzyma drogi,zakret 70 przy 130 i sie trzyma sprawdzane ... jak jechalismy na hamownie:) i po ... a jak wrazenia ?? obrabiales moze juz logi ?? [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 22:49_________________________________________________a no hamulce sa tylko proton myslal ze sie na 3 rozpedzimy na tym odcinku, chodzilo mu zeby dojsc na 3 do odciecia a odciecie jest na 3 przy 180 km/h
  17. nio i w domu proton jak wrazenia z jazdy ??? czujesz jak pojdzie jak sie chipsa walnie ...[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 22:30_________________________________________________Proton mi dzis chcial urwac uchwyt na podsufitce...
  18. hehehe zapraszamy na spocika fajnie jest
  19. 0.5 l na glowe tak jak ja mialem [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 09:58_________________________________________________Warto bylo
  20. ta gadalismy o tym ostatnio na spocie hehehe ... niestrascie chlopaka hihihihi ... Bedzie dobrze ... mi sie cos dzieje z fureczka ;/ chyba dochodzi do niej ze bede ja chcial sprzedac
  21. igor tylko nie zapomnij malego zabrac jak sie ociepli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.