Treść opublikowana przez boniu
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
kolego nakladka jest..nawet nie wiesz jak jest wygodna,jest calkiem inna niz te inne ...raczka sie nie poci i wogole elegancka,jak chcesz to mozesz wpasc sprawdzic
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
no co Ty,jedynie co sproboje zrobic to malnac pod kolor karesori swiatelka zawsze idzie zmyc
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
http://www.valitalo.org/rs4_bumper.htm
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
zderzaczek troszke przerobiany byl chcesz linka do tego gdzie to jest opisane ?
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
nie dorabialem mocowan
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
tak zderzak jet ori rs4 dalem za niego 150 zl , mial rogi obciete i koles chcial tylko tyle zeby sie mu kratka zwrocila ... autko idzie do malowania 30 marca progi bedzie ciezko bo laminatu niechce,a ori sa drogie i po drugie musial bym zmieniac blotniki itd
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
moze jakis czujnik masz nie tak ??
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
kolego lampy dostalem,ja ich nie kupowalem
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
bedzie bedzie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
martin w samochodach sa [br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 11:21_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_aeb_a4_avant_by_boniu-t71809.0.html;msg793738[br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 11:23_________________________________________________ ja nie mam rs4
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
Hejka,mojego avancika zakupilem juz dawno bo w czerwcu 2008r ale nie bylo kiedy sie zebrac i wrzucic foteczki,auto od czasu kupna przeszlo pare modow komentujcie Dzieki Audi A4 1997 Slinik -byl 1,8 125 km seryjnie,jest po Swapie na 1.8T 150 KM po swapie remont silnika(190tys ) nowa Turbina(czerwiec 2010) tarcza sprzegla nowa -Nowy gaz sekwencyjny zalozony 30.03.2011 -TIP -Test Pipe -kolektor z czarnej stali nie orginalny ktory peka... -Program na 180-190 km robiony w digitun Zawiecho -Zawieszenie 1be Car Audio -radio Pionnier - 6 glosników seryjnych jak narazie - 2 glosniki infinity 6x9 - 1 głosnik niskotonowy JBL 30 cm - wzmacniacz blaupunkta gta2 mkII +JBL Wyposażenie -FIS -kierownica z ESY -boost(wskaznik doladowania) -Klimatronik -nowa skora orginalna boki skora srodek skora perforowana -el.szyby -el.lusterka -el.składane lusterka -el.podgrzewane lusterka -podgrzewane fotele -wspomaganie -central -cbRadio -xenon Koła Przód 215/45/17 8.5j i Tył 225/45/17 9.5j 17 RH Kolor -Granatowa perła Wykonane zmiany: -Orginalny Zderzak RS4 ze spryskiwaczami i halogenami -Grill RS4 -Poszerzone nadkola przednie i tylne -Przyciemnione wszystkie szyby -Zlikwidowana listwa na tylnej klapie -Pomniejszona wnęka na tylna rejestracje -Usunięte wszystkie listwy z karesorii Zamierzane zmiany: -Lepsze Car Audio chodz te tez nie gra źle -Blenda na tylna klape - i z czasem napewno cos sie wymysli Tak wygląda aktualnie samochodzik i tak juz zostanie jedynie co zostanie dodane to blenda z RS4 Poniżej STARE ZDJĘCIA AUDICZKI Tak samochodzik wygladal gdy go kupilem,oczywiście szybki byly nie przyciemnione,sam przyciemnialem TAK WYGLADA NA DZIEŃ DZISIEJSZY
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehehehehe ... igor jak zrobie chipsa to mozemy stanac ja juz letni zestaw wrzucilem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dawid a co nie wiedziales ze sie prosi swinia ?? jo to wiem od malego takie sa uroki wsi ... Panowie zmiana tematu jak robic logi?? bo nie mialem dzis czasu z protonem zrobic... co moze byc powodem bledu 18010 Terminal 30 źródła zasilania (B+) - niskie napięcie ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
8 albo 9
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a no to o tym samym myslalem... Trzeba by bylo poprawic to pomysl dobry ale wykonanie slabe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
trzeba dopracowac xandmar zmien podpis
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie wiem czy o tym samym mysle...moze i tak
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niom a moja dalej nie zlogowana nie bylo czasu... moze sam zloguje ino jak slodki z czym pomysl?? Pw
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja wezme mojego lapka tylko mam 3.11
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bede proton zabierz vaga
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chopaki nie wyzyte
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bede potrzebuje logi zrobic!!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja bede ... trza logi zrobic
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
uuuuu Widze ze zaczyna sie robic coraz Cieplej widac ze sie wiosna zbliza... Panowie wrzucacie te wykresiki czy niee?? Xandmar jak Ci sie podoba twoj wykres??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie zabierzcie na srode waga trza u mnie logi porobic ...