Treść opublikowana przez boniu
-
[ALL] Antena TV
Panowie kupilem taki TV http://moto.allegro.pl/item702341175_sk ... 3_usb.html mam pytanko jaka antene TV polecacie ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie jest podlaczone narazie to tak tylko sobie stoi ...pod glosniki nie podlaczone bo jeszxcze nie wymyslilem jak to rozwiazac ;/ a nie mam ochoty radia zmieniac ;/ ... HAHAHA Sieman...patrz jaki fajny filmik a u Ciebie jak jest ?? ... bo przed wyjazdem do chorwacji wygladalo podobnie jak ruszyles z parkingu hahaah
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
panowie jaka antene TV poleciacie do auta ?? do tego mojego tv ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sieman zapomniales portfela zabrac ?? ... Ja postaram sie byc...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja powiem inaczej To ja Ciebie widziałem wczoraj w Pszczynie na którymś skrzyżowaniu ok 18.20 :tongue4: :naughty: Hmmm na dwupasie ??? bo jedynie tam o tej godzinie moglem jechac ...ja niestety nie widzialem Cie. Sieman no wiesz koles z profilu byl podobny no i hery(hair'y) mial takie same
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sieman jak sie nie myle to wczoraj Cie widzialem w czechowicach na basenie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
lol ile osob wczoraj stalo na moim miejscu mam nadzieje ze nie narobiliscie zbyt duzo kolein??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kuffa a mnie nie bylo,az mi slinka cieknie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie ja Chcialem wpasc, ale nie dam rady dopiero teraz wrocilem z roboty ;/ ... i jeszcze mam pare zajec w domu ;/ ... szaszlyczki mnie mina ;/ nawet karczek zapeklowalem no coz ;/ piter zostaw mi tam ze dwa na za tydzien ...mk4 myslales cos nad podlaczeniem tego monitora ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja tez nie obiecuje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
te ale pokoz mi navi za 90 zl nowa z 24 m gwarancja,a po drugie navi mio mam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jeszcze niee Dawid mam Dwa wzmaki jeden wzmak jest do JBL 30 A drugi mam pod dwa glosniki infinity 6x9 ktore sa w tylnej klapie, w obu wzmakach jest po jednym wejsciu in a niechce sie bawic w przekladanie zakazdym razem jak chce monitor podlaczyc albo jak chce radia posluchac
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czyli mam karkowki nie brac ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dawid tylko ze ty masz wzmachol na wszystkie glosniki a ja mam na basowe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zanim mala bedzie baje ogladac to tego auta juz nie bede mial [br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 22:14_________________________________________________mk4 to zastanow sie nie musial bym radia zmieniac dodam ze mam dwa wzmaki radio Pioneer DEH - 2920MP wzmaki podlaczone pod glosniki w bagazniku
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak sobie bedzie stalo ale nie przykrecam szkoda mi deski narazie jest wsadzone jako prowizorka,tylko bede musial radio zmienic bo nie mam aux ;/ [br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 22:05_________________________________________________chyba ze macie jakis pomysl jak to podlaczyc pod glosniki [br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 22:06_________________________________________________rezacze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie co sadzicie o tym http://allegro.pl/item690830967_tv_phantom_507c_nowy.html bylem ostatnio na zlocie charytatywnym i wylicytowalem taki tv za 90zl oplacalo sie ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
BRY ... co tam u Was ?? moze w srode bede ale nie obiecuje ... musze turbawe wyciagnac... i nie wiem kiedy sie za to zabiore planuje po spocie ale to sie okaze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Takiemu to dobrze...bank okradles czy jak ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek czemu pytasz gdzie jezdze na spoty ??? jezdze do BB... Wczoraj kolega bmw sie chwycil z czarna a4 b5 z czarnymi felami na SRB dlatego sie pytam bo do 4 biegu audi nie dawala rady ale potem juz go doszedl i na swiatlach chwile pogadali... Ja tez chce B5 BATALION wkoncu seri nei mam zapraszam do oceny http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t71809.0.html;highlight=boniu
-
[B5 ADR] 17''/gwint/xenon/audio - Ile ona jest warta? :) wejdz i zobacz!
ladnie sie prezentuje...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
baddy mnie jutro nie bedzie ;/ obowiazki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie mam pytanko czy znacie kolege ktory jezdzi na SRB czarnym sedanem b5 ktory ma biturbo ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przeciez to tarcze siemana...Sam to jakis czas temu pokazywal
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hejka,trzeba do pracy mykac dzis znowu bedzie grzalo ;/