Treść opublikowana przez boniu
-
[B6 AVJ] Splitter
zobacze jak bedzie kruciec
-
[B6 AVJ] Splitter
ja w ori puszcze mam filtr KN a z czasem bede stozek ITG
-
[B6 AVJ] Splitter
ja juz zakupilem taki kruciec jak ma domjnick
-
[B6 AVJ] Splitter
a co dawac ?? efektu nie ma wrzucilem ori dv i czekam az dojdzie krucic i wtedy bede dzialal ...
-
[B6 AVJ] Splitter
No to tak, Panowie tak jak ktorys kolega tam pisal ze wazna role odgrywa ten komin ktory jest na koncu krucca,ja kombinowalem ma 1mm i nie bylo efektu,potem rozwiercilem na 2 mm i tez nie bylo efektu potem do mojej dyszy dokleilem taką koncowke ktora byla duzo szersza,byl efekt ale nie wielki jak sie schylilem w strone dv to dopiero cos bylo slychac i juz na wiecej prob nie mialem czasu ale juz mam nowa koncepcje i napewno zadziala zakupilem cos takiego http://allegro.pl/item753634401_trojnik_ulatwia_montaz_czujnikow_autogauge.html i tu jest ten kruciec ktory zastosowal domjenick... ktos juz cos probowal z tym dzialac ?? czy jestem sam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
baq_didila mowisz za na sammer cars party nie bylo nic ciekawego ?? To popatrz na to http://www.forumsamochodowe.pl/galeria/summer-cars-party-2009/summer%2Ccars%2Cparty%2C2009%2C076.jpg.html http://www.forumsamochodowe.pl/galeria/summer-cars-party-2009/summer%2Ccars%2Cparty%2C2009%2C077.jpg.html http://www.forumsamochodowe.pl/galeria/summer-cars-party-2009/summer%2Ccars%2Cparty%2C2009%2C103.jpg.html http://www.forumsamochodowe.pl/galeria/summer-cars-party-2009/summer%2Ccars%2Cparty%2C2009%2C109.jpg.html http://www.forumsamochodowe.pl/galeria/summer-cars-party-2009/summer%2Ccars%2Cparty%2C2009%2C119.jpg.html
-
[B6 AVJ] Splitter
jak zrobic logi z lambdy ?? to zrobie na ori i na takim z dziurka 2mm bo bedzie sie jutro bawil bo boosta bede tez montowal
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
do patentusa ?? a nie do puchalki ???[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 22:23_________________________________________________Panowie jeszcze jedno takie pytanko czy przez to ze mialem rozwalony węzyk ktory idzie od DV do kolektora ssacego moglo sie uszkadzac turbo albo cos ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
duza przejsciowka?? mi chodzi o to co jest miedziane
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie ma ;/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie gdzie moge dostac takie dysze lub krucce ktore sa zamieszczone na fotkach http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8b0155d2c72fd4dc i http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=312541e5ab7876fd
-
[B6 AVJ] Splitter
Panowie u mnie 1 mm nie daje zadnego efektu[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 20:16_________________________________________________ja uzylem czego takiego http://allegro.pl/item749990901_koncowka_pradowa_mb_25_36_tw_25_36_fi_1_0.html ale 1 mm nie zadzalal bede modzil dalej
-
[B6 AVJ] Splitter
ja kupilem z dziurka 1mm zobaczymy jak bedzie chodzic
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
filmik ciekawy
- [B6 AVJ] Splitter
-
[B6 AVJ] Splitter
ja zamontowalem inny kruciec ciekawe jak bedzie chodzil
-
[B6 AVJ] Splitter
domi gdzie dorwales taki kruciec ?? niegdzie nie umie znalezc
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
manetke
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No baaaa... ja jestem czesto na imprezach tuningowych itd ... w sumie widac po aucie co lubie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycie Maciek...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja wyjezdzam z moja grupa z piasku o 9.40 w kat gdzies bede o 10 my mamy miejsce zarezerwowane
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siemanko Panowie .... wkoncu mam sprawnego kompa ... co tam slychac ciekawego ?? ja jutro jade na sammer cars party do katowic
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sieman od ojca zapewne
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
z ranca do pracy trza gnac A tam gonic po co gdzie pisze ze to sa jakies wyscigi weekend sie dzis zaczyna
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
no to tematu nie bylo ... dzieki domjenickowi Dzieki wielkie bedzie dzialal z tym