Treść opublikowana przez boniu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron wiem ze mialem wpasc ale nie bylo kiedy ... jak porobie to co mam teraz w planach to wpadne moze uda sie pucka objechac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hejka....widze ze sobie kreseczki robicie na spotach ???... musze kiedys wpasc
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: ja jak poskladam auto to dotre ... bynajmniej bede sie staral ...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sieman mam silniczek zdrowy i turbine nowa...Zobaczymy czy sie cos polepszy jak zaloze dolot z kwasowki,i testpipe,z czasem bedzie wiekszy IC
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja wg gpsa mialem 236 no moja wiecej niz 240 nie leci chociaz jest wyskalowana na 260...ostatnio jak lecialem do nowego brzeska to sie spieszylem i przez chwile wytestowalem ile poleci...Siemian uwiez mi ze nic mi bokiem nie wyskoczy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sieman to moze pojedziemy razem 240 i zobaczymy ktory pokaze ile.Jezeli moj pokaze 240 a Twoi wiecej to co wtedy??? powiesz ze jechales szybciej ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sieman nie ma przeklamania sprawdzalem na klimatronicu i tak np licznik pokazuje 100 a klimatronic 97 To ze Twoj pazdzioch ma przeklamania to nie moja wina
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
moja antena przy 240 nie spadla
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:sick3: :sick3: :sick3: ale wiocha...[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 06:15_________________________________________________Panowie Potrzebowal bym chlodnice wody,jak myslicie kupic nowa podrobe czy uzywke?? moze ma ktos z Was zalatwic ?? dzieki pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co tu tak ucichlo ?? Panowie moze ktoś chce kupic ?? subwoofer aktywny http://allegro.pl/item794053065.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no nieee, mi to jest nie potrzebne...w domu mam wszystko z wierzy ktora ma 6 glosnikow,w aucie mam zabudowe wiec to mi jest zbedne wogole tego nie uzywalem,ceny za to sie wahaja od 499 zl do 1000 zl a ja chce duzo mniej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie moze ktos chce kupic ?? http://allegro.pl/item794053065_blaupunkt_velocity_2go_5_subwoofer_2_go_5_stacja_d.html[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 22:29_________________________________________________noc to kazdy ma czas... ja znowu musze po calym dniu duzo czytac
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a gdzie ty sie tam prezes chcesz Cis ?? co juz Ci :slina: cieknie na kawalerow ??[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 22:12_________________________________________________ :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a kuchania polaczona z pokojem skoro 36m2 ... Kawalerowie sie pomieszcza tak na ciasno bo ich sporo ...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie ma balkonu,bo to piwnica
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Proton podoba ma waski ale przytulny
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehehe uturbione 2.4 tak ake kto to fundnie?? wystarczy ze uturbilem zwykle 1.8
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
gryfi ale ja nie szukam myslalem nad sprzedaza mojej,ale wiem co w niej mam ... jak juz bym szukal to czegos uturbionego
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehehe...z niebieska napewno bylo cos robione przy blacharce...najlepiej ukryc niedociagniecia robiac zdjecia mokremu autu ...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
3 120 i kleby dymu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
lol to poszalal [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 21:05_________________________________________________Panowie co myslicie o tym http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10323398 lub o tym http://allegro.pl/item800533443_audi_s4_2_7_biturbo_abt.html http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10479529 myslalem ze s4 sa drozsze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie mam fotek ale koncowki sa takie jak tutaj http://moto.allegro.pl/item791978283_basowy_tlumik_sportowy_1_5_roku_gwarancji_rm2.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie jak tam po spotkaniu ??? moja audi dostala nowy tlumik ... tzn nie byczy juz tak i lepiej wg mnie sie prezentuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gregory nie wiem czy doczytales ale kolega ma rozwiązany problem...A jak tam u Ciebie kiedy bedziesz z tym dlubal? moze masz tak samo jak kolega??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam,ciezko ?? wiadome jak bedzie... zimno jest ;/