Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boniu

  1. miron wiem ze mialem wpasc ale nie bylo kiedy ... jak porobie to co mam teraz w planach to wpadne moze uda sie pucka objechac
  2. hejka....widze ze sobie kreseczki robicie na spotach ???... musze kiedys wpasc
  3. :hi: ja jak poskladam auto to dotre ... bynajmniej bede sie staral ...
  4. sieman mam silniczek zdrowy i turbine nowa...Zobaczymy czy sie cos polepszy jak zaloze dolot z kwasowki,i testpipe,z czasem bedzie wiekszy IC
  5. ja wg gpsa mialem 236 no moja wiecej niz 240 nie leci chociaz jest wyskalowana na 260...ostatnio jak lecialem do nowego brzeska to sie spieszylem i przez chwile wytestowalem ile poleci...Siemian uwiez mi ze nic mi bokiem nie wyskoczy
  6. sieman to moze pojedziemy razem 240 i zobaczymy ktory pokaze ile.Jezeli moj pokaze 240 a Twoi wiecej to co wtedy??? powiesz ze jechales szybciej ??
  7. sieman nie ma przeklamania sprawdzalem na klimatronicu i tak np licznik pokazuje 100 a klimatronic 97 To ze Twoj pazdzioch ma przeklamania to nie moja wina
  8. moja antena przy 240 nie spadla
  9. :sick3: :sick3: :sick3: ale wiocha...[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 06:15_________________________________________________Panowie Potrzebowal bym chlodnice wody,jak myslicie kupic nowa podrobe czy uzywke?? moze ma ktos z Was zalatwic ?? dzieki pozdrawiam
  10. Co tu tak ucichlo ?? Panowie moze ktoś chce kupic ?? subwoofer aktywny http://allegro.pl/item794053065.html
  11. no nieee, mi to jest nie potrzebne...w domu mam wszystko z wierzy ktora ma 6 glosnikow,w aucie mam zabudowe wiec to mi jest zbedne wogole tego nie uzywalem,ceny za to sie wahaja od 499 zl do 1000 zl a ja chce duzo mniej
  12. Panowie moze ktos chce kupic ?? http://allegro.pl/item794053065_blaupunkt_velocity_2go_5_subwoofer_2_go_5_stacja_d.html[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 22:29_________________________________________________noc to kazdy ma czas... ja znowu musze po calym dniu duzo czytac
  13. a gdzie ty sie tam prezes chcesz Cis ?? co juz Ci :slina: cieknie na kawalerow ??[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 22:12_________________________________________________ :polew: :polew:
  14. a kuchania polaczona z pokojem skoro 36m2 ... Kawalerowie sie pomieszcza tak na ciasno bo ich sporo ...
  15. Proton podoba ma waski ale przytulny
  16. hehehe uturbione 2.4 tak ake kto to fundnie?? wystarczy ze uturbilem zwykle 1.8
  17. gryfi ale ja nie szukam myslalem nad sprzedaza mojej,ale wiem co w niej mam ... jak juz bym szukal to czegos uturbionego
  18. hehehe...z niebieska napewno bylo cos robione przy blacharce...najlepiej ukryc niedociagniecia robiac zdjecia mokremu autu ...
  19. lol to poszalal [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 21:05_________________________________________________Panowie co myslicie o tym http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10323398 lub o tym http://allegro.pl/item800533443_audi_s4_2_7_biturbo_abt.html http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10479529 myslalem ze s4 sa drozsze
  20. nie mam fotek ale koncowki sa takie jak tutaj http://moto.allegro.pl/item791978283_basowy_tlumik_sportowy_1_5_roku_gwarancji_rm2.html
  21. Panowie jak tam po spotkaniu ??? moja audi dostala nowy tlumik ... tzn nie byczy juz tak i lepiej wg mnie sie prezentuje
  22. gregory nie wiem czy doczytales ale kolega ma rozwiązany problem...A jak tam u Ciebie kiedy bedziesz z tym dlubal? moze masz tak samo jak kolega??
  23. Witam,ciezko ?? wiadome jak bedzie... zimno jest ;/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.