Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALG] [B5 ALG] Audi A4 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MODEL: :a4fan::audi: B5 rok 1997, sedan

SILNIK: ALG - 2771 cm3

UKLAD DOLOTOWY: Seria

UKLAD WYDECHOWY: jakiś niemiecki sportowy środkowy i końcowy tłumik

ELEKTRONIKA:4xAir Bag,Pelna elektryka, klimatronic, szyberdach, podgrzewane siedzenia, wskaźnik temp. oleju, ładowania, xenony

UKLAD NAPĘDOWY: :quattro:

ZAWIESZENIE: GWINTOWANE

UKLAD HAMULCOWY: seria 4xtarcze

BODY-KIT: przód S4, Przyciemnione szyby, lotka, alufelgi 8" R18 ET35

ŚRODEK: Czarny+czarna podsufitka z S4, kubełki podgrzewane, roleta na tylnej szybie

CAR-AUDIO: seria firmy "BOSE"

INNE:

MOC: 193KM ok. 279NM

img1089bv6.jpg

img1136kd8.jpg

p9140005bu7.jpg

p9140018zw7.jpg

grill S4

dsc00827p.jpg

dsc00826j.jpg

nowy felunek

dsc03178c.jpg

klapa USA

klapaaudiusa.jpg

nowy felunek

asa1.jpg

asa2.jpg

zderzak S4

739620088.jpg

kratki podświetlane

05wrzsien017.jpg

podsufitka czarna z S4

1005913.jpg

1005914.jpg

1005915d.jpg

1005918.jpg

dsc01005ml.jpg

dsc01006n.jpg

dsc02541kopiakopia.jpg

dsc02472kopiakopia.jpg

Opublikowano

moim skromniutkim zdaniem wszystkie naklejki bym zdjął i płetwe tyż :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

płetwa i naklejki do zdjęcia :good:

Opublikowano

wrzuc jakies wieksze foty

Opublikowano

Witam kolegę z Toronto :hi:.Ciekawe,która jego część??Mamy taki sam silniczek :good: :good:

Też bym pozdejmował tak jak koledzy radzą :naughty:

Opublikowano

płetwa i naklejki do zdjęcia :good:

taaa

dokladnie

i przod do naprawienia :naughty:

Opublikowano

mi sie podoba nawet z naklejkami

felgi kox :)

Opublikowano

Ja to bym te naklejki wyrzucił :naughty:

Opublikowano
  • Autor

przednie naklejki już zdjęte bo cały przód jest malowany... także w piątek bede już skłądał....

Opublikowano

a ja bym pletwe zostawil,bo wyglada calkiem spoko :good: gleba i fele :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no po naprawie dużo lepiej :wink4: a ja bym jeszcze jednak zdjął tą płetwę :mysli: i założył znaczek OOOO na tył :) a naklejki to już rzecz gustu... :mysli:

Opublikowano

Marcin - możesz podać ET tych felg, oraz rozmiar gum? Ile masz ustawione mm w dół na tym gwincie w stosunku do serii? Dzięki!

PS Pytam, bo bardzo mi się podoba całokształt!

Opublikowano

Piekna.. :) (ma cos w sobie)

Fele :kox::shocked:

Opublikowano

a wedlug mnie pletwa i naklejki wporzo, niema wiochy a auto sie wyroznia :cool1:

jeszcze jak bys zalozyl spowrotem pierscienie na dupe to bylo by juz calkiem malina chociaz teraz wcale zle nie wyglada :wink4:

Opublikowano

Jak dla mnie zawias przesadzony, felgi i reszta :good:

Opublikowano

jak dla mnie autko wyglada super :good: moim zdaniem tylna pletwa i naklejki nie robia zadnej wiochy :wink4: zaloz jeszcze tylko OOOO na tylna klape i bedzie :thumbup: tylko felunek troszke nie jest w moim guscie :kox:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Felgi ok (skusil bym sie na nie)

Naklejki zczaczka audi super :good: tez nad tym myslalem ale nie wiedzialem jak bedzie wygladac teraz wiem.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

audiczka bardzo fajna,bardzo ladna gleba rancik w felunkach tez poprostu elegancko...Juz niedlugo bedziesz mial s4 gril :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ładne autko , kolor zacny :gwizdanie: , lotka klasa tylko z tyłu brakuje :audi: i będzie malina. dzięki tym nalepką na drugim końcu polski kazdy Cię pozna :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.