Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boniu

  1. arek i co z dokladka ??
  2. gdzies wyrwal tego forge??
  3. chce pewnie fure przed wyjazdem sprawdzic
  4. maciek dzieki ale spozniles sie
  5. ja pittera,somes poczytaj wczorajsze watki jak Cie nie bylo a bedzies wiedzial
  6. no tak a L lub G nie bedzie pasowac ?? jaka jest w tym roznica?
  7. no tak a wihajster masz moduł komfortu ??
  8. jaka jest roznica miedzy 4a0 a 8L0[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 11:37_________________________________________________fajnie ale jo sie teraz pytom powaznie [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 11:38_________________________________________________moze to ze mam modul komfortu??
  9. to jak to jest z ta pompka? [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 11:31_________________________________________________zastapiono G
  10. no to wpisz w etce 8L0862257 a zobaczysz
  11. wg etki 8L0 862 257 zastapiono 8L0 862 257 31.12.1998
  12. a ja mam 8L0 862 257 E i nie wiem jak to sie ma ;/ a wojtek mogl bys Ty sprawdzic ??
  13. Piotrek sprawdz nr tej pompki dzieki
  14. ta jak ja mam byc to Ciebi nie bedzie ta pompke musze wkoncu sprawdzic
  15. rozrusznik Ci pada
  16. kolego rozrusznik Ci pada...ja tez mialem podobny problem w ADR ale jak robilem z rozrusznikiem to przy okazji przejzalem alternator,masz w liczniku wskaznik ladowania ??
  17. kolego masz wskaznik doladowania ??? jak pompuje turbo?? masz wszystko szczelne od turbiny az po Ic?? ja kiedys mialem dziure w tej metalowej rurze co idzie za zderzakiem i tak samo auto nie chcialo isc...n75 sprawdzales pod kompresorem czy nie puszcza??
  18. To sa bankowo uszczelniacze mialem podobny problem tylko ze ja mialem nowe uszczelniacze ktore szlak trafil po 2tys km...i objaw byl taki ze jak sie rano zapalilo to lekko zakopcil jak sie silnik zagrzal to na swiatlach jak stanolem i chwile stalem to jak ruszalem to lekko zakopcil... Bankowo uszczalniacze...W ksiazce SAM NAPRAWIAM jest opisane jak wymienic uszczelniacze bez zdejmowania glowicy
  19. pewnie wyjdzie Cie drozej niz kupowanie nie kupuj uzywki!!
  20. a ja nikogo nie widzialem teraz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.