Treść opublikowana przez boniu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
arek i co z dokladka ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gdzies wyrwal tego forge??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chce pewnie fure przed wyjazdem sprawdzic
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
maciek dzieki ale spozniles sie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
łiiii oswietlenie dziala
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja pittera,somes poczytaj wczorajsze watki jak Cie nie bylo a bedzies wiedzial
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
somes jak gumki ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no tak a L lub G nie bedzie pasowac ?? jaka jest w tym roznica?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no tak a wihajster masz moduł komfortu ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jaka jest roznica miedzy 4a0 a 8L0[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 11:37_________________________________________________fajnie ale jo sie teraz pytom powaznie [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 11:38_________________________________________________moze to ze mam modul komfortu??
-
[B5 AEB] Problemy z ciśnieniem doładowania
spam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to jak to jest z ta pompka? [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 11:31_________________________________________________zastapiono G
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to wpisz w etce 8L0862257 a zobaczysz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wg etki 8L0 862 257 zastapiono 8L0 862 257 31.12.1998
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a jaki Ty masz nr
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja mam 8L0 862 257 E i nie wiem jak to sie ma ;/ a wojtek mogl bys Ty sprawdzic ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piotrek sprawdz nr tej pompki dzieki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ta jak ja mam byc to Ciebi nie bedzie ta pompke musze wkoncu sprawdzic
-
[B5 ADR] Problem z odpaleniem
rozrusznik Ci pada
-
[B5 ADR] Problem z odpaleniem
kolego rozrusznik Ci pada...ja tez mialem podobny problem w ADR ale jak robilem z rozrusznikiem to przy okazji przejzalem alternator,masz w liczniku wskaznik ladowania ??
-
[B5 AEB] Odpięcie wężyka od wg
kolego masz wskaznik doladowania ??? jak pompuje turbo?? masz wszystko szczelne od turbiny az po Ic?? ja kiedys mialem dziure w tej metalowej rurze co idzie za zderzakiem i tak samo auto nie chcialo isc...n75 sprawdzales pod kompresorem czy nie puszcza??
-
[B5 ACK] kopcenie/dymienie z wydechu podczas hamowania silnikiem
To sa bankowo uszczelniacze mialem podobny problem tylko ze ja mialem nowe uszczelniacze ktore szlak trafil po 2tys km...i objaw byl taki ze jak sie rano zapalilo to lekko zakopcil jak sie silnik zagrzal to na swiatlach jak stanolem i chwile stalem to jak ruszalem to lekko zakopcil... Bankowo uszczalniacze...W ksiazce SAM NAPRAWIAM jest opisane jak wymienic uszczelniacze bez zdejmowania glowicy
-
[B5 AEB] Odma silnika 1.8 a 1.8t
pewnie wyjdzie Cie drozej niz kupowanie nie kupuj uzywki!!
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
a ja nikogo nie widzialem teraz