-
[B5 ARG] Problem z odpalaniem przy ciepłym silniku
Witam Mam problem z odpalaniem przy ciepłym silniku , przy pierwszym rozruchu na zimnym silniku pali na dotyk. A przy ciepłym muszę deptać pedał gazu, Vag nie pokazał żadnego błędu. PLS Help Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Problem z odpaleniem
Dzięki Sprawdzę co się z nim dzieje
-
[B5 ADR] Problem z odpaleniem
Witam Brak owego wskaźnika, to jest podstawowa wersja Pozdr.
-
[B5 ADR] Problem z odpaleniem
Cała instalacja została wyczyszczona i sprawdzona Na nowym aku jest to samo [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 16:06_________________________________________________
-
[B5 ADR] Problem z odpaleniem
Przeczytałem chyba wszystkie posty w podobnych sprawach Help
-
[B5 ADR] Problem z odpaleniem
Witam i proszę o pomoc Mam problem z porannym rozruchem: Po przekręceniu klucza, przygasają kontrolki, rozrusznik kręci jakby chciał a nie mógł, po czym kręci coraz szybciej, po kilku próbach w ten sposób udaje się odpalić, czasem miga kontrolka immo, ponowny restart silnika i wszystko wraca do normy Zauważyłem pewną anomalię, przy ujemnej temperaturze pali na dotyk VAG nie wykazał niczego Kable/świece ok. Czujnik temp. ok. Aku ok. Brak wilgoci B5 1.8 20V Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Chciałbym powitać oraz pozdrowić, wszystkich fanów A4 :>
lukas21
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta