Generalnie sprawa wygląda tak. Formatuje HDD, wrzucam kartę sd biorę update i poziom MMI_3G… gdzie są wszystkie katalogi mapy typu GDB, LIT itd jest zaznaczony jako "?" i na "Y" czyli do aktualizacji jest tylko "map styles". Jak wrzucę sobie w zielonym menu "user defined" i wejdę do aktualizacji to mogę pozaznaczać wszystkie foldery w zakładce MMI_3G do instalacji applikację, jednak każdy z nich kończy się błędem 141. Karta odpowiednio formatowana przed zgraniem map. Próbowałem również instalować aktywator przed mapami i też bez skutku. Prosiłbym o pomoc gdyż dużo jeżdżę i teraz nawet starych map po usunięciu nie posiadam.
Witam,
mam pytanie - podczas aktualizacji map aktualizuje mi się tylko "map styles" i nie wgrywa się nic więcej. Po instalacji podaje komunikat, że przebiegła pomyślnie, jednak jak klikam na nawigację w mmi to podaje komunikat, że baza danych jest nie prawidłowa. Miał ktoś może taki przypadek i jest w stanie pomóc?
Mam w sumie pytanie - w instrukcji pisze, że do 2.7 tdi wchodzi 7,4 litra, a tu na forum 8,2. Która z wartości jest poprawna? Ja osobiście mam zalane teraz ok 7,5 litra i pokazuje mi wskazanie na mmi ok 3/4 stanu czyli nie max. Dolać jeszcze?