Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sylus999

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sylus999

  1. sylus999 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    Odma była czysta myślę ze działa bo w węzykach nie było oleju ale na pewno zmienię olej a mogą pójść gumki zaworów i bierze olej aha a ten zawór jest w odmie? Masz może masz schemat
  2. sylus999 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    To nie jest normalne. Rano, to tylko biały dymek jest dopuszczalny, o ile płynu chłodniczego też nie ubywa.Litr oleju to na 5-6tys.km może ten silnik chlapnąć, moje poprzednie A4 z tym silnikiem od wymiany do wymiany nie brało go praktycznie nic. Jaki masz teraz olej zalany? Teraz ma zalanego mobil 10w40 bo jest w tym pozeraniu najtańszy a mialem prędzej 5w30 castrola płyn chłodzący caly czas w normie nic nie ubywa tylko ten olej jak jechałem do Holandii to przy prędkości 120 kilometrów to wciągnął mi 3 litry juz nie wiem co jest kompresja jest po 12 barów na kazdym tłoku nie wiem czy to mało czy duzo? Ale chociaż by tyle nie brał oleju
  3. sylus999 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    Witam a jamam duzy problem z ubytkiem oleju gdyż jest stan oleju po przejechaniu max200 kilometrów muszę dolać 1 litr oleju ale jak jeżdżę wolno po mieście to zrobię nawet 1200 kilometrów i muszę dolać 1litr to by nie było zle i znow to samo przejechane 100 kilometrów i znowu dolewka 1 litr jakas masakra nie rozumiem odma wyczyszczona zero wycieku oleju spod silnika czy moze tyle oleju wypić pompa oleju ale zaobserwowałem zawsze z rana ze przy odpaleniu silnika zakopci mi na okolo 10 sekund na niebieskoi jest sspokój jak jest ciepły a rok temu były wymienione uszczelniacze zaworów może znowu sie zrobiły twarde proszę o radę bo zawsze forum wiecej pomoże niz serwis dziękuję z góry
  4. sylus999 odpowiedział(a) na sylus999 temat w 3.0
    Kolo mam audi i bmw i na bmw nie narzekam
  5. sylus999 opublikował(a) temat w 3.0
    Proszę o pomoc wyskoczyl mi taki błąd 16398 bank1 i tak dalej nie mogę go rozszyfrować
  6. Dobra sprawdzę to od środy zaczynam rozbiórkę silnika będę na bieżąco pisał dzieki za poradę
  7. Witam po prostu panewka sie obróciła na wale i musiałem przejechać 30 kil w RFN zeby na parking wjechać i mam duzy dylemat kupic silnik to koszt 6 tyś a ja mam calkiem nowy rozrząd i 2 głowice zrobione na amen koszt prawie 4 tys zl a jak kupie 2 silnik to tez nie wiadomo co będzie a moze kupić wal korbowy i tłok bo znalazłem i dokupic nowe wszystkie panewki wtedy bym mial juz silnik po kapitalce proszę o pomoc i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.