safer_1985

O safer_1985

Osiągnięcia safer_1985

Reputacja

1. Włącznik świateł chyba działa bo normalnie włączają się xenony i pozycyjne sprawdzę jeszcze te bezpieczniki.
  2. Tak pilot od kluczyka i wypadła bateria no nie wiem co to może mieć ze sobą coś wspólnego ale właśnie po tym przestały one świecić, więc jaka może być tego inna przyczyna ?
  3. Witam. Jak kupiłem swoje Audi to na początku miałem fabrycznie światła do jazdy dziennej ale coś mnie pod korciło i rozebrałem swój pilot od auta i wtedy przestały mi działać te światła i teraz nie wiem co i jak mam zrobić, żeby znowu one były bo szkoda mi jeździć na xenonach w ciągu dnia jak jest ładna pogoda, proszę o jakąś pomoc. Pozdrawiam.
  4. Cześć, mam na imię Mateusz posiadam Audi A4 B7 (8E) 2.0 benzyna (131 KM). Pozdrawiam wszystkich klubowiczów jak i klubowiczki.