Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelck

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. U mnie coś takiego ... Kto mógł by to ogarnąć i jakie koszta ?
  2. 7 na bide , u mnie zderzak cały i wyszło 7600 więc u Ciebie 9 z przodu
  3. u mnie to wyglądało tak Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
  4. coś Ty rozmawiałem z kumplem który zajmuje się wyciąganiem kasy od firm ubezpieczeniowych i powiedział że zajmie się tym i na 90 % dostanę 7600 które zostały wyliczone przez niezależnego rzeczoznawce .
  5. u mnie podobne uszkodzenia wycenili na 2.5k a niezależny rzeczoznawca na 7,6k z tym że u mnie zderzak tylko do lakierowania najśmieszniejsze ceny zapodali za bixenon i maskę po około 250 zł hahaaaa
  6. ok to jedną kwestię mamy wyjaśniona , amory kupione na tej aukcji http://allegro.pl/amortyzatory-audi-a4-b6-b7-8e-2000-2008-przod-kpl-i5147713893.html zastanawiam się czy one do mnie podejdą 1.9 avf oska 2003 avant ... czy nie powinno być na nich jakieś mocowanie sprężyny ?
  7. dziś dostałem paczkę , niby wszystko wskazuje na sachs'a ale na kartonie widnieje napis shockex ... o co kaman ? fotki : http://tufotki.pl/Z0oYT#p6837948
  8. witam , dziś zauważyłem przy zamykaniu klapy... Jak się najlepiej dostać od tyłu do tej śruby ? http://www.directupload.net/file/d/3775/qwdt6rmm_jpg.htm
  9. dzięki za odpowiedzi poszło całkiem sprawnie , ale ... ale piszczy jeszcze bardziej niż wcześniej , na wolnych obrotach jest cicho po dodaniu gazu masakra ... pasek został stary bo był wymieniany jakieś 10 tyś temu ... czy możliwe jest ze pasek musi się " ułożyć " ? rano kupie nowy pasek i będę trzymał mocno kciuki , że po wymianie się uspokoi , ale nie mam wielkich nadziei bo mechanik wspominał coś o pompie wspomagania ... a to już raczej oznacza zrzucanie przodu :/
  10. czytałem sporo na ten temat , ale zdania były podzielone , że niby samą rolke napinacza można wymienić ... ale z napinaczem już trzeba rwać przód chciałem zamówić już komplet czesci i zrobić to jak Bóg przykazał ... ale jesli obejdzie sie bez szarpania to ogranicze sie do tego co hałasuje
  11. Witam , chciałem zapytać czy obejdzie się bez demontażu przodu ? osprzęt na jednym pasku .
  12. Witam , mam na imię Dominik a4 b6 1.9 pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.