- egr AHL
-
czujnik temperatury/termostat
Nie ogarnalem, mam już dość tego samochodu.silnik normalnie sie nagrzewać , czujnik od lpg pokazuje temp 80 stopni a zegary głupoty. Jeszcze mam chcec jechać na dobry komputer i ustawić te 90 stopni na bardzo rozgrzanym silniku. Kolega mi podpowiedział ze licznik można ręcznie ustawić
-
czujnik temperatury/termostat
Zlogowanie czujnika ? Czyli miernikiem opornosc ? Vagiem sprawdzalem zegary wiec jest chyba ok
-
czujnik temperatury/termostat
Witajcie, mam problem z temperaturą na zegarach, zacznę od początku: dwa miesiące temu kupiłem samochód który od początku nie pokazywał temperatury cieczy w czasie jazdy, na postoju normalnie wskazówka idzie do góry i tylko ruszę pomalutku opada, więc kupiłem termostat valtera czy jakoś tak , termostat wymieniony i sytuacja się polepszyła chyba o 5 stopni ( sprawdzałem na klimie 49 kanał), następnie wymieniłem ten czujnik temperatury 4 pinowy na jakąś podróbkę z intercarsu. Bez zmian. Niestety dopadł mnie remont dołu silnika wiec pomyślałem kupie następny termostat firmy na b już nie pamiętam. Mechanik sprawdził termostat działa dobrze, vag pokazuje jak klima i zegary czyli nadal nie pokazuje temperatury lub jej nie trzyma. Dopatrzyłem się ,że przy wtyczce od czujnika tego cztero pinowego mam osobny kabelek chyba czarny jak dobrze pamiętam. Nikt nie wie poco on tam jest? A może to on jest rozwiązaniem problemu? Przeglądając Etke w instalacji elektrycznej nie mam tego kabelka? Jutro dołącze zdjęcie jak to u mnie wygląda bo żona zabrała samochód
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłośników Audi Jestem pierwszy raz posiadaczem audi i mam trochę problemów z moim samochodem. Mam nadzieje ,że pomożecie mi je rozwiązać bo już sporo kasy wydałem na silnik a sił coraz mniej
grodzio86
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta