Treść opublikowana przez kubpiotr
-
B8 TrOOOOp
Masz moze ten licznik jeszcze?
-
Błąd 00473 - Sterownik elektrycznego hamulca postojowego (J540)
Czy uporałeś sie z problemem?
-
ESP hamulec czujnik przyspieszenia
Hallo czy nikt nie wie naprawde???
-
ESP hamulec czujnik przyspieszenia
- ESP hamulec czujnik przyspieszenia
- ESP hamulec czujnik przyspieszenia
Masz moze zdjecia alboschemat?- ESP hamulec czujnik przyspieszenia
???- ESP hamulec czujnik przyspieszenia
Niestety sciągłem cały tunel środkowy i go tam nie ma :-/- ESP hamulec czujnik przyspieszenia
Witam. Posiadam a4 b8 po lifcie 2013rok 2.0 177km. Wyświetla mi kontrolke hamulca i wyświetla mi komunikat ( pochylanie samochodu zbyt duże) po podłączeniu vcds wychodzi błąd czujnika wyprzedzenia poprzecznego. Chciałem go znaleść ale porozkręcałem puł samochodu i go nie znalazłem nigdzie czy ktoś może pomuc???- Gdzie znajduje się czujnik przyśpieszenia wzdłużnego
A- Gdzie znajduje się czujnik przyśpieszenia wzdłużnego
Czy naprawde nikt nie wie? Nie posiada ktoś schematu?- Gdzie znajduje się czujnik przyśpieszenia wzdłużnego
Niestety tam napewno go niema :-/- Gdzie znajduje się czujnik przyśpieszenia wzdłużnego
Przeszukałem wszystko i nikt nic nie wie na temat lokalizacji w b8- RNS-E - karty SD?
hej panowie jestem nowy mam RNS-E i czytnik na 2 karty pamięci .Nieumiem jednak nagrać ani płyty mp3 ani żadnej mp3 na karcie sd bo niechce mi wczytać plików.Jednagże mam w domu starą płytę mp3 disco polo i chodzi,nierozumiem tego - ESP hamulec czujnik przyspieszenia