Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stelo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stelo

  1. ja mam swoja a4 od miesiaca i powiem wam ze az mi sie nie chce myslec co bedzie dalej. trzeszczy szyba od kierowcy, na slupku w okolicach pasow podlokietnik. ma ktos cos na trzeszczenie szyby, jak ja reka docisne u gory to slychac skrzypieni. i niech mi nikt nie gada ze trzeszczy bo musialo byc bite i zle poskladane jest. poprzednio mialem vectre i cisza a tu takie jaja, nie spodziewalem sie tego, motor chodzi elegancko ale wnetrze ?. . rano jest ok ale jak sie rozgrzeja plastiki to nerwicy idzie dostac. prosze o pomoc z ta szyba. nie wspominam juz o rolecie ktora potrafi wyskoczyc w czasie jazdy, stresujac mi dzieciaka.
  2. stelo opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    witam. moglby mi ktos rozjasnic temat mojego fisu. mam autko miesiac dopiero i moj fis pokazuje otwieranie drzwi i bagaznika oraz ile moge przejechac jeszcze na paliwie i kontrolke rezerwy i dane o radiu oraz piszczy po przekroczeniu danej predkosci. jest to jakas uboga wersja fisu? czy mozna cos z niego jeszcze wyciagnac i jak to uczynic. autko z konca 2002
  3. stelo odpowiedział(a) na stelo temat w Audi A4 B6
    ok sprawdze i sie odezwe, tzn jako kontynuacja tematu. [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2008, 23:11 _________________________________________________sprawdzilem zarowki i sa okrogle na koncu i koncowki na 2 bolce czyli h7 i na naklejce na lampie tez pisze h7 pod spodem p cos tam i znowu h7. tylko lampa jest opisana d1s xenon. czyli co? hid czy inne rozwiazanie? i jaki koszt
  4. stelo odpowiedział(a) na stelo temat w Audi A4 B6
    lampki wygladaja tak samo i napis halogenh7 xenond1s identyczne tylko to zapiecie zarowki jest inne chyba, jutro to sprawdze ale przetwornicy nie widac. mysliz ze jak mam zwykla zarowe to przetwornic raczej nie ma bo po co by mieli je montowac. wiec co zrobi aby miec xenonek. i jaki koszt np wymiana soczewek na xenon + przetwornice i zarniki oraz czy musialbym przerabiac jeszcze instalacje? czy poprostu hid bo jesli rozumiem moge go zlozyc?[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2008, 22:44 _________________________________________________http://moto.allegro.pl/item381907406_lampa_lewa_reflektor_lewy_audi_a4_b6_01_04_xenon.html chodzilo mi o ta lampke
  5. stelo odpowiedział(a) na stelo temat w Audi A4 B6
    nie ,w niemczech.
  6. stelo odpowiedział(a) na stelo temat w Audi A4 B6
    to co ja mam teraz zrobic? dlaczego zarowki swieca na zolto od swiatel mijania?jak mam to sprawdzic? czy soczewki sa tez inne przy xenonie a inne przy zwyklych h7? a jak otworze kapsel od swiatel to poznam jaka mam zarowke po wtyczce?acha a przeciez nie idzie zalozyc zwyklej h7 do lampy d1s a tak jest na mojej napisane. ale te spryski ori mnie zastanawiaja.co dalej
  7. stelo odpowiedział(a) na stelo temat w Audi A4 B6
    ok ale ja mam lampy d1s i pisze na nich halogen h7 xenon i teraz mam zarowki h7 bo swieca zolto a jak patrze na lampy to przetwornic nie widac. i chce kupic hidy a przetwornice zamontowac w miejsce gdzie powinny byc ori jakby dali fabrycznie xenon. tak wiec tak sie chyba da czy sie myle
  8. stelo opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    chcialbym kupic zestaw hid pod h7 za ok 300zeta. jest tego na allegro kupa i nie wiem co wybrac. moglby ktos doradzic fachowo i juz sprawdzone zestawy. chce zarnik 6000.mam spryski oryginalnie i lampy d1s ale nie ma przetwornic.najlepij aby przetwornice pasowaly na te ktore powinny byc w ori pod lampa.
  9. a mi trzesczy z obudowy plastikowej pasa pasazera na tlnim siedzeniu tak jakby nie lapal jeden zaczep ten na slupku. glupio zebym wkladal kawalek zlozonej w kostke gazet pomiedzy fotel a ten plastik w celu usztywnienia. ile taki elemencik moze kosztowac lub jak temu zaradzic
  10. witam. sprowadzilem sobie autko i dostalem komplecik opon na alusach. problem w tym ze jest od srodka felgi oznaczenie wykonane recznie hb i hf i vb i vf. wiem ze h to do tylu a v przod ale b i f to nie mam pojecia. autko z niemiec wiec lewo to links a prawo rechts wiec to nie pasuje . wie ktos moze na ktora strone maja jakie isc. kolego popraw prefiks w temacie lub w swoim profilu
  11. stelo odpowiedział(a) na stelo temat w Audi A4 B5
    mozliwe ze tak jest ze jest zwykla soczewka ale nie grzebalem w srodku wiec nie wiem. ale skoro mialbym wymienic soczewke i zarowki i oczywiscie kupic przetwornice to ten zestaw hid zawiera przetwornice i zarowy a jest montowany na te soczewki i chcialbym wiedziec jaka i co jest drozsze oczywisciejest roznica miedzy swiatlem z zestawu hid i zwyklej soczewki a z soczewki xenonowej
  12. stelo odpowiedział(a) na stelo temat w Audi A4 B5
    witam wszystkich . w koncu znalazlem na moich lampkach valeo napis halogen h7 i pod spodem d1s xenon a jak juz dodalem wczesniej spryskiwacze sa oryginalnie. teraz prosze mi pomoc i napiszcie mi co to znaczy bo wszyscy pisali o oznaczeniu d2s a ja mam d1s i napis xenon. czy to oznacza ze nie musze instalowac zestaw hid z przetwornica czy te lampy maja juz zabudowana przetwornice.dodam ze w chwili obecnej sa tam zwykle zarowy bo swieca na zoltawy kolor dziekuje za pomoc. czy wystarczy w moim przypadku kupic same zarowki i jaki koszt do takiej lampy. prosze uzywac prefiksu przy zakladaniu nowego tematu.poprawione
  13. stelo odpowiedział(a) na stelo temat w Audi A4 B5
    i dlaczego uwazasz ze wersje skandynawska skoro auto kupione od rodowitego niemca i 1 wlasciciela
  14. stelo odpowiedział(a) na stelo temat w Audi A4 B5
    hida mozesz jasniej co w tym zestawie sie znajduje i jaki koszt?
  15. stelo opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam. troszke juz poczytalem na forum na ten temat ale cos glebiej. moja a4 z 2002 ma lampki soczewkowe valeo i zarowki h7 ale nigdzie nie widze napisu d2s ze dostosowane czyli co mam kupic i jaki koszt tej operacji. dodam ze autko mam dopiero 2 tyg. nadmienie ze sa spryskiwacze reflektorow. czy wystarcza same zarowki czy konieczne sa soczewki i zarowy czy przetwornica tez. prosze o porade bo jestem z tego typem spraw laikiem
  16. witam wszystkich forumowiczow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.