Treść opublikowana przez matek678
-
Alufelga pompei
Chodzi o 1 szt
-
Alufelga pompei
Witam poszukuje alufelgi Pompei r19 9j et 33. Czy ktoś może ma na sprzedaż
- Zawor EGR
-
Zawor EGR
to jest z a4b7? trzeba cos zdemontowac zeby tam sie dostac do tego co jest na zdjeciu bo u mnie nie kojaze zeby to tak wygladalo ? no i czy mozna tak jezdzic z ta srubka? to zdjecie co pokazales to jest z b6 u mnie w b7 kod silnika bke inaczej to wyglada tez bede mial taki wezyk?
- Zawor EGR
-
Zawor EGR
Witam mam pytanie odnosnie zaworu egr w a4b7 1.9tdi . W jaki sposob mozna sprawdzic czy zawor jest sprwany? czy mozna od niego odpiac wtyczke i sie przejechac w celu sprawdzenia? lub jakis wezyk wyciagnac i zaslepic jakas sruba (gdzies tak przeczytalem)
-
sprzeglo i dwumasa
cos wyczytalem rowniez o jakims zaworku n75 ze moze byc uszkodzony gdzie on sie znajduje
-
sprzeglo i dwumasa
jezdzilem takim samym audi z tym silnikiem i samochod zachowywal sie calkiem inaczej , sprawdzalem rowniez w skodzie octavi 2 z tym silnikiem i to samo bylo. Mechanik jak sie przejechal moim samochodem mowil ze sprzeglo niby jest ok ale ze samochod jest nieco slabszy i mowil ze te z silnikami 105 km sie zbieraja lepiej a ja mam 115 mowa o silniku 1.9 tdi
-
sprzeglo i dwumasa
no nie ale tak mi sie wydaje ze to raczej sprzeglo bo niby co w silniku moglo by powodowac cos takiego
-
sprzeglo i dwumasa
to ze tak dziwnie sie zachowuje samochod na 1 i reszcie biegow to wina silnika moze byc? a nie sprzegla? Na kompie nic nie pokazalo
-
sprzeglo i dwumasa
tylko ze ja czuje ze sie slizga tylko przy ruszaniu tzn musze dawac wiecej gazu i dluzej przytrzymywac sprzeglo na 2 biegu auto mi zdycha jak niskie obroty a u kumpla co ma ten sam silnik idzie jak burza , pozatym nie zauwarzylem zeby sie na 5 slizgalo ani zeby obro ty szly do gory a predkosc stoi . Wogole to jak sprzeglo jest walniete to samochod moze byc slabszy? tzn czuje ze biegi zachowuja sie jakby byly przestawione o jeden do przodu czyli na jedynce jest jak na 2 a na 2 biegu jest jak na 3 itd
-
sprzeglo i dwumasa
jak mam przypalic sprzeglo
-
sprzeglo i dwumasa
moglby ktos napisac jak zdemontowac skrzynie biegow i na co trzeba uwazac przy tym . Pytam poniewaz chce samodzielnie wymienic dwumase i sprzeglo
-
brak podswietlenia
w samochodzie bylo calkiem inne radio i pod nie byla zrobiona instalacja a ja dokupilem oryginal gdzie szukac szyny can i jaki to jest kabelek
-
brak podswietlenia
nie musze sam wylaczyc radio ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ---------- jak je wkladalem to na chwile zaswiecily wszystkie przyciski ale zaraz zgasly nie wiem jak to podlaczyc zeby normalnie dzialalo i wylaczalo sie po wyciagnieciu kluczyka
-
brak podswietlenia
a co to jest ten fis i can o co chodzi
-
sprzeglo i dwumasa
mozliwe zeby przy przebiegu 200tys siadlo sprzeglo czy dwumasa?
-
brak podswietlenia
posiadam radio audi concert 2 ale po podlaczeniu radio nie ma podswietlenia przyciskow tylko dziala wyswietlacz mial ktos taki problem , co z tym zrobic
-
sprzeglo i dwumasa
przy jakim przebiegu najczesciej siada sprzeglo i dwumasa w audi a4 b7 silnik 1.9 tdi (ogolnie w dieslach)
-
ruszanie na 1 biegu
ale czy to napewno rok produkcji czy raczej rok waznosci paska bo tak mi powiedzieli w aso choc nie byli niby pewni mowili ze to jest data do ktorej niby pasek ma byc zalorzony a po jej przekroczeniu do utylizacji idzie
-
ruszanie na 1 biegu
rozrzad wymieniony na nowy i kat synchronizacji tez sprawdzony i jest ok wiec co dalej gdzie szukac i jeszcze jedna sprawa ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ---------- czy to jest data produkcji paska rozrzadu czy data przydatnosci . Pasek jest oryginalny
-
Co to jest?
ten zestaw glosnomowiacy dziala z kazdym telefonem czy z jakims specjalnym od audi
-
Co to jest?
Witam mam pytanie zdemontowalem radio i wysunolem panel klimatronika i za nim znalazlem taka dziwna dosc duza kostke czy nawet skrzyneczke co to jest i do czego sluzy , czy to sa seryjnie montowane kostki czy poprzedni wlasciciel cos kombinowal ---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------
-
ruszanie na 1 biegu
tez tak mam ze jak po nocy odpalam samochod to jak by nim zatelepie i pozniej ok . Moze to byc zwiazek z uszczelkami pd?
-
ruszanie na 1 biegu
tez ci tak chodzil samochod na 1 i 2 biegu ? wogole rozrzad ma cos do tego ze auto slabo rusza z 1?