Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ruszanie na 1 biegu


matek678

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Jak ruszam samochodem na 1 biegu to zachowuje sie on tak jak by mial zaraz zdechnac jak nie dam wiecej gazu albo nie przytrzymam dluzej sprzegla , podobnie jest na 2 jak dojezdzam do skrzyzowania i zwolnie to tez jak by mial zdechnac . Co to moze byc

---------- Post dopisany 11-05-2014 at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2014 at 23:12 ----------

sprzeglo? dwumas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź kąt synchronizacji walka rozrządu. Mi po ustawieniu z 1.7 - 1.1 na 0 - - 0.6 pomogło i rakieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytanie. Jak popierdzielony rozrząd to i moc ucieka lub totalna klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź kąt synchronizacji walka rozrządu. Mi po ustawieniu z 1.7 - 1.1 na 0 - - 0.6 pomogło i rakieta.

Napisał Ci Krzysiek co najpierw sprawdzić. Sprawdź jesli będzie ok będziemy szukać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozrzad wymieniony na nowy i kat synchronizacji tez sprawdzony i jest ok wiec co dalej gdzie szukac

i jeszcze jedna sprawa

20140610_154515_1.jpg

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

czy to jest data produkcji paska rozrzadu czy data przydatnosci . Pasek jest oryginalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Jak ruszam samochodem na 1 biegu to zachowuje sie on tak jak by mial zaraz zdechnac jak nie dam wiecej gazu albo nie przytrzymam dluzej sprzegla , podobnie jest na 2 jak dojezdzam do skrzyzowania i zwolnie to tez jak by mial zdechnac . Co to moze byc

---------- Post dopisany 11-05-2014 at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2014 at 23:12 ----------

sprzeglo? dwumas?

Witam

Podlacze sie do tematu mam ten sam problem. Sprawdzalem i zmienilem kat synchronizacji na -1,5 ale to tez nie pomoglo, co jeszcze nalezy sprawdzic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odn3 biegunjuz normalnie ?

* od 3 biegu juz ok?

reszta biegow noramalnie ciagnie ale ruszanie z 1 i np. dojezdzanie na 2 i pol sprzegle i czuc ze zdycha. Wogole na tych biegach nie ma takiej zywej reakcji na gaz . A czy pompa vacum moze miec cos z tym wspolnego ??

Dodam jeszcze ze w tam tym roku wymieniona tarcza+docisk+kolo zamachowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Go moim zdaniem egr, na wyższych biegach turbo nakręcone wiec idzie, sproboj przegazowac go i rusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja tez mam dokladnie ten sam problem identyczne objawy gdzie szukac? na kompie wyszlo tylko ze przeplywomierz cos nie tak i go przeczyscili i bledow juz nie pokazuje ale problem zostal czytalem tez ze to moze byc zaworek n75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odn3 biegunjuz normalnie ?

* od 3 biegu juz ok?

reszta biegow noramalnie ciagnie ale ruszanie z 1 i np. dojezdzanie na 2 i pol sprzegle i czuc ze zdycha. Wogole na tych biegach nie ma takiej zywej reakcji na gaz . A czy pompa vacum moze miec cos z tym wspolnego ??

Dodam jeszcze ze w tam tym roku wymieniona tarcza+docisk+kolo zamachowe.

Witam. Zaobserwowałem ten sam problem u siebie w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki uzupełnijcie dane w profilu bo wypytujecie o przypadłosci w autach a nikt nie wie jakie auta macie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zaktualizowałem dane:) Po przegazowaniu i ruszeniu dalej to samo nie ma zmian.


Nikt nie ma żadnych pomysłów co może być powodem tego ??

nikt nie ma zadnych pomyslow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbował który odłączyć egr i pojezdzic tak dla testów? Czy będziecie czekać aż jakiś soft napisany przez forumpwiczow napisany sam się ściągnie, zainstaluje w aucie potem sam zdiagnozuje i odesle dane do weryfikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbował który odłączyć egr i pojezdzic tak dla testów? Czy będziecie czekać aż jakiś soft napisany przez forumpwiczow napisany sam się ściągnie, zainstaluje w aucie potem sam zdiagnozuje i odesle dane do weryfikacji?

A ktos o tym wczesniej napisal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...