-
ruszanie na 1 biegu
odlaczalem egr wyczyscilem go nie ma zadnej zmiany. Jezeli ktos ma inny pomysl czekamy
-
ruszanie na 1 biegu
A ktos o tym wczesniej napisal?
-
ruszanie na 1 biegu
Juz zaktualizowałem dane:) Po przegazowaniu i ruszeniu dalej to samo nie ma zmian. Nikt nie ma żadnych pomysłów co może być powodem tego ?? nikt nie ma zadnych pomyslow??
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Ja miałem olej castrol Edge 5w30 i brał mi trochę oleju nie dużo ale brał zmieniłem na 10w30 i jest ok.
-
ruszanie na 1 biegu
reszta biegow noramalnie ciagnie ale ruszanie z 1 i np. dojezdzanie na 2 i pol sprzegle i czuc ze zdycha. Wogole na tych biegach nie ma takiej zywej reakcji na gaz . A czy pompa vacum moze miec cos z tym wspolnego ?? Dodam jeszcze ze w tam tym roku wymieniona tarcza+docisk+kolo zamachowe.
-
ruszanie na 1 biegu
Witam Podlacze sie do tematu mam ten sam problem. Sprawdzalem i zmienilem kat synchronizacji na -1,5 ale to tez nie pomoglo, co jeszcze nalezy sprawdzic??
-
zalozenie przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Witam czy jest ktos z forum ktory podjalby sie zalozenia przelacznika z FIS i tempomatu do Audi A4 b7??? Oczywiscie za oplata. Sorkki ze smiece ale nie wiem gdzie mam zalozyc temat
-
Problem z porannym odpaleniem auta
W A3 1.9tdi na pompie tez tak mialem i okazal sie kat wyprzedzenia zaplonu
-
Porównanie skrzyń HCF (BLB) i HCK (BRD)
WIecie moze jaka skrzynia 6b wejdzie do b7 BKE 1.9 tdi???
-
Wymiana skrzyni 5b na 6b A4 BKE
To jest skrzynia od 2.0 tdi AUDI A4 B7 A6 C6 2.0 TDI SKRZYNIA BIEGÓW 6 (2411238937) - motoAllegro a ta skrzynia jest z mojego SKRZYNIA BIEGOW AUDI A4 B7 1.9 TDi 116KM GYA 16086 (2458363674) - motoAllegro Wygladaja praktycznie tak samo, ale czy beda pasowac ???
-
Wymiana skrzyni 5b na 6b A4 BKE
A gdzie go znajde?? Silnik BKE ale skrzynia nie mam pojecia:facepalm:
-
Wymiana skrzyni 5b na 6b A4 BKE
Witam:) Czy ktos z forum wymienial lub czy wie jaka skrzynia 6b podejcie ( najlepiej plug&play) do A4 1.9tdi BKE??
-
Chip Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie...
Ja sie zastanawiam nad geko w poznaniu:P
-
BOX od BSR ?? Co o tym myslicie??
Tam to tylko o chlopakach z W-wa i gdansk, a 500 km to troche za daleko, tak ze bedzie lipka;/
-
Chip Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie...
Kogo polecacie w tych wojewodztwach???
trawa1989
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta