nigdzie nie zachaczyłem wydechem , a poduszki pod silnikiem sa jeszze ok, prawdopodobnie to jest wina pompo-wtryskow.
Zalecam wlac jakis srodek do paliwa na przeczyszczenie ukladu bo mi to chyba pomogło ale dalej odczuwam lekkie drgania na luzie:thumbdown:
Witam wszytskich, jestem posiadaczem Audi a4 b5 2000r(Lift) z silnikiem 1.9 TDI AJM 116km - mapa coś około 150km (Dokładnie nie wiem ponieważ kupiłem już z taką mapą,)