Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krycha456hp

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam poważne pytanie do Was!!! posiadam a4b6 3.0 v6 ASN manual Q. Dyfer po 270tys odmówił posłuszeństwa. Pytanie pierwsze: 1 Czy dyfer od tej samej pojemności czyli 3.0 v6 tylko od automata podejdzie? 2 Moje oznaczenie dyfra to FUB 020402 czy dyfer FUB 150402 mogę założyć? 3 Czy mozna zastąpić mój dyfer innym azeby mi skrzynia nie wypadła dołem? 4 Czy ktoś regenerował takie coś i mniej więcej przytoczy koszty? Z góry dziekuje za próby pomocy....
  2. Po to by na zime założyć bieżniki które mi leża w garażu z poprzedniego samochodu a nie kupowqac nowych 17zimówek
  3. Mam kolejne pytanie co do sprężyn.Szukałem już wszędzie i gdzieś tam pisze coś ale nigdzie do końca.Posiadam zawieche 1be OYL OJH chce podnieść tyłek do góry bo przez butle i delikatny bagaż koła są w budzie.Chciałem założyć wyższe sprężyny ale jak wybrać te wysokie.Niby wszystkie sprężyny na allegro pasują do mojego ASN tylko mnie to dziwi ze sprężyny idą takie same od 1,6 do 3.0.Zastanawiam się też nad plamkami które są często na sprężynach.Niektórzy twierdzą ze to są to testy audi niektórzy zęby sprężyny były parami w końcu niektórzy mówią o twardości.Czy ma ktoś zestawienie tych kolorków i opisanie twardości??Gdzie szukać odpowiednich spręzyn?/
  4. Zastanawiam się i już pisałem kilka postów ale te całe forum wygląda na opuszczone może to coś da...czy na moja a4b6avant 3.0 q założe felgi 16?/ bo wizualnie mam 17 i ledwo co tam jest miejsca miedzy zaciskami tarczą a felgą.
  5. Mam pytanie.Posiadam a4b63.0 Q.Mam zawieszenie s-line i d*pa strasznie nisko mi siedzi czy stosując te sprężyny podniesie się do góry?? SPRĘŻYNA TYŁ AUDI A4 B6 B7 AVANT 2001- 2008 (4143642561) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. liczę na pomoc:_)
  6. Cześć jestem nowy na tym forum jak i w samochodach Audi mam A4B6 3.0v6 i moje pytanie czy założę na ten samochód na zime 16 felgi?? czy puszcza mnie zaciski i tarcze??Pozdrawiam,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.