Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaca10

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jaca10

  1. Dzień dobry. I jak, udało się rozwiązać problem. Mam identyczną sytuację. Auto w tej chwili jest w ASO, czekam na telefon, a raczej na wyrok. Chętnie dowiem się czegoś więcej o finale twojej sprawy.
  2. Witam. Pracuje w serwisie, co prawda nie Audi, ale mamy mechanika co robi takie rzeczy. Jak chcesz dokładny namiar to napis z na [email protected] Moje auto nadal jeździ Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
  3. Witam. Zalożyłem inny sterownik - mechatroniki - i jak na razie działa. Zupełnie inna jazda, żadnych szarpań. Jak by coś było nie tak, dam znać. Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
  4. Jak uda się naprawić, dam znać, opisze co było nie tak.
  5. Witam. Mam Audi A4 B7 2005 3.0 TDI quattro Tiptronic. Brak biegów. W czasie jazdy zapaliły się kontrolki biegów, wszystkie na raz. Momentalnie przestał przenosić napęd. Wczesniej na moment przeladowal biegi z 6 na 5. Po wyłączeniu i włączeniu stacyjki kontrolki wróciły do normy, ale biegow brak. Mówiąc krótko nie jedzie. Ktoś może taki przypadek? Jak zmieniamy położenie lewarka np. na R czy N czy D, na liczniku pokazuje położenie lewarka. Tylko auto nie jedzie. Parking działa. Proszę o pomoc. Czy ktoś wie, czy można wymienic skrzynie na inną? Chodzi mi o to, ze mam oznaczenie skrzyni 6HP19 GCX, a nie mogę nigdzie ( czyli na Allegro) takiej znaleźć. Jest masa skrzyń 6HP19 ale z innymi oznaczeniami. Czy da się założyć taką skrzynie? Może ktoś wie gdzie kupić taka skrzynię? Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
  6. Witam Jestem przeszczęśliwym posiadaczem A4 B7 3.0tdi quattro rok 2005. Mam go od trzech dni:). Po przejechaniu 300 km pojawił się olej na wydechu, na filtrze dpf. Podkreślę, że na filtrze. Tak jak by się na niego lało. Zalany jest też wydech, a podwozie wygląda jak by pęd powietrza rzucał olej aż na tył nadwozia. Czy może wiecie skąd ten wyciek może być? Poziom olej w silniku był ok, został już wymieniony, ilość oleju zlana z silnika była zgodna z ilością zalecaną przez producenta. Czy to może być olej ze skrzyni? Mam tam tiptronica. Dodam, że skrzynia pracuje idealnie i nie jest to moja opinia, tylko ludzi którzy jeżdżą Audi od lat. Proszę o pomoc, nie wiem czy się na święta gdzieś dalej wybierać. Pozdrawiam Jacek
  7. Witam Moje pierwsze Audi. Zaczynam nową przygodę, mam nadzieje że bez "przygód" Pozdrawiam Jacek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.