-
Koło dwumasowe - świetny materiał plus filmik
może zadam takie pytanie: jaka jest dopuszczalna krzywość powierzchni koła dwumasowego? wymieniam sprzęgło i po dokonaniu pomiarów wychodzi że jest różnica 0,30mm pomiędzy wysokością wewnętrzną a zewnętrzną koła. czy to dużo ? bo koło nic nie stuka nie ma drgań tylko sprzęgło nie dawało już rady. Podejrzewam że nie da się go przeszlifować bez rozbierania na elementy pierwsze :]
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
inny wieniec pod rozrusznik
-
Nowe sprzęgło z dwumasem
poszła paczka do SC Sprzęgła w W-wie , poczekam co powiedzą jak ocenią stan docisku,
-
Nowe sprzęgło z dwumasem
najważniejszy jest docisk , sporodziś czytałem wątków i nawet już na sprzęgła z BRD psy wieszają , może teraz taki słaba jakoś wyrobu ? kurde tydzień auto mam już rozebrane i nie wiem co wybrać żeby 3 raz nie zrzucać skrzyni
-
Nowe sprzęgło z dwumasem
waga 1615kg
-
Nowe sprzęgło z dwumasem
czyli jak kupie BRD to powinno wytrzymać, bo z 2.5 więcej jak 420 nie wypluje tyle że ciężka jałówka z niej no i 235 oponki. może zatem nie ma sensu wysyłać tarczy do obijania kevlarem bo docisk i tak zostanie pewnie nie ruszony a tak biorąc BRD mam docisk ,,miejmy nadzieję" mocniejszy niż obecnie posiadany.
-
Nowe sprzęgło z dwumasem
juby_p a Ty jakie masz sprzęgiełko ?
-
Nowe sprzęgło z dwumasem
a docisk masz samonastawny ?
-
Nowe sprzęgło z dwumasem
więcej jak 420 to nie będę potrzebował byle dobrze trzymało . Chyba wezmę zestaw sachsa bo do luka nie mam sil. zeszklona świecąca tarcza po demontażu.
-
Nowe sprzęgło z dwumasem
szukam czegoś mocniejszego niż seria do 2.5 tdi i tak czytam. czy te sprzęgło z BRD podeszło by do mnie? seryjny nowy luk ślizga się jak głupi. masakra jakaś , stare ślizgało się jak się zagrzało na 6 a te nowe nawet na 4 się ślizga. wywaliłem 2 raz skrzynię i nie wiem co montować. radźcie
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
podjadę pooglądać sprzęgło z golfa 2.3 4motion , bo niby jest takie same jak w 150tdi sharana. docisk na wiertarkę stołowa i sprawdzę czy jest mocniejszy. może by podeszło
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
ale czym obić tarczę?
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
podepnę się pod temat bo wadziłem opis tarcza kevlar-carbon ? że niby 30% lepsza od seryjnej. moje sprzęgło ślizga sie bardzo namiętnie i szukam ratunku bo zapodany wirus ma bardzo silny dół . szukam lekarstwa , najlepiej bez rezygnacji z dwumasy
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
czuć że ma mocniejsze sprężyny bo tak na zdjęciu to nic nie da się porównać. wrzuć je na wiertarkę stołową i sprawdź , wtedy będzie coś wiadomo czy jest ,,mocarny "
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
jednomas jest cieńszy ale za to docisk z LT-ka jest inaczej zbudowany , nie licuje się tak jak zwykły docisk tylko częśc robocza wystaje poza korpus.
mirkirst
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta