jancio1953

• Paliwo
    PB+LPG

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia jancio1953

Reputacja

1. Witam wszystkich . Problem chyba rozwiazany [ drugi dzien ok ] . Przyczyna to brudne i niedocisniete styki na wtyku i blad na przepustnicy.
  2. Witam. Od kilku dni mam taki problem - na "zimnym " przy pierwszym hamowaniu [ ok 400m ] spadaja obroty i gasnie . Po lekkim rozgrzaniu bez problemu.Pomoc i sugestie mile widziane w miare szybko . Dzis zgasl mi przed tramwajem . cale szczescie bez sensacji. Pozdrawiam
  3. Rozebralem dziadostwo . Nieszczelnosc jest na malych oringach [ pierscionkach ] gumowych na koncowkach rurek . Potrzebuje info o ich srednicy . Wilgoci raczej niebylo. , wtyczki maja czyste styki.
  4. jancio1953

centralny wariuje

Witam. Mam problem - otoz centralny mi zwariowal ., raz otwiera z pilota [ jak jest cieplo w kabinie ]innym razem z reguly rano musze z kluczyka . Niema zadnej reakcji . W czasie jazdy sama pompka zaczyna pracowac i wlacza mi sie na moment kilka razy swiatlo w kabinie.Dwa razy zjechaly mi szyby .Prosze o pomoc. Boje sie o nocne parkowanie . POZDRAWIAM klubowiczow.
  5. jancio1953

zaroweczki

Na zmeczony leb to podobne . Do jutra odparuje to wroce do tematu .Ztego co pamietam [ oferta na allegro ] to nie chinsczyzna ani led Witam . Wracam do tematu [ na krotko ]. Wyjalem na dzialce lampe wiec tak - lampy faktycznie Depo , zaroweczki to T5 . Porzednik " fachowiec' pomalowal gore zarowek jaks srebrna farba [ chyba chcial zrobic odblysniki ] . Chce je wywalic a nato miejsce znalazlem diody Hyper f- my X- Leds , czy zostac przy zarowkach . Co wy nato? Jeszcze jedno - zamiast pomaranczowych zarowek kierunkow , chce biale [ dajace efekt ten sam ]. Witam .Temat do zamkniecia . Zakladam t5 i na kierunki PY21 DIADEM osamowskie.Pozdr.
  6. jancio1953

zaroweczki

Postaram sie zrobic foto w sobote . Sam jestem ciekaw co to za cholera. Pozdr.
  7. jancio1953

zaroweczki

Zaroweczki te sa montowane na obwodzie po 4 szt jako ringi .
  8. jancio1953

zaroweczki

Witam. Mam prosbe - moze ktos zna oznaczenie zaroweczek ,minaturowych [ niebieskie ] w lampach przednich. To sa chyba male holgeny [ ? ] wchodza 4 szt . Namierzylem je kiedys na allegro
  9. jancio1953

Kod 00301 V39

Ok. Profil uzupelniony [ mialem wczoraj klopoty z netem ].Elektronika i elektryka niesa mi obce.
  10. jancio1953

Kod 00301 V39

Informacje o kodzie dal mi mechanik , auteczko mam od niedawna .Test wejsc i napiecia to narazie niedoogarniecia -" z czym to sie je"
  11. jancio1953

Kod 00301 V39

Witam .Czy wystarczy wymiana sterownika pompy.
  12. Witam. Mieszkam w Lodzi jestem posiadaczem A4 B5 1,6l benzin i Lpg.